Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) süti5


süti5
őstag

Ne adnák ilyen horror árakon:(
Tudom, hogy bizonyos szempontból (többiekhez viszonyítva) reális és nem elszállt ára van az elődnek, de itthonra ez is sok sajnos.

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szerintem ez annyira sem előrelépés mint egy új Samsung flagship. Ráadásul az elődben 4000mAh akksi van... Persze tudom kell a ram meg a proci.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

vaaa.. Micsoda jó hátlapja van már, végre valami teljesen új az okotelefonok terén :) A HW meg 2015-ös flagship hw, ahogy azt kell :)

Finn the human

(#4) judas13


judas13
addikt

Az első Lenovo ami már igazán be is jönne nekem?? Várom. :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

4GB RAM :C :DDD Mi a tököm eszik meg ennyit? Rakjunk bele mindent ami van, és jóvanaz

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6) aAron_


aAron_
őstag

Érdekes, hogy sok phablet széria 6 colról 5.5-re megy vissza.

What is your ikigai?

(#7) Halkow.


Halkow.
senior tag

6"->5,5", 4000mAh -> 3500mAh
kompaktságot akarnak vagy csak pusztán sporolnak :F

( #6 ) aAron_: én is erre gondoltam, szerintem a g flex volt az első ilyen eset, na meg a (fantasztikus) i6+ is követni kell valamiben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) WOT-H-A-C válasza aAron_ (#6) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Sokan vannak úgy hogy max 5.5" A 6" már szerintem az emberek 80% -ának a lélektani határ felett van. Most egy Vibe Z-t használok és nem nagyon mennék 5,5" fölé pedig többnyire egy kézzel használom.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#9) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Az előlap és a szélek szuperek, viszont a hátlapot nem tudom, hogy még tudnám-e szokni.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#10) Dominó85


Dominó85
veterán

Nagyon tetszik ez is. Jól látom, hogy 3 ledes a vaku és abból is két tónusú? :Y

* Péter - 06302461862 *

(#11) kelly416


kelly416
veterán

Nagyon Sony kinézetű szemből, bár ez mit sem von le abból, hogy nagyon tetszik. :C

(#12) atike


atike
nagyúr

Nagy királyság... Most fenem a fogam az elődre (Z2 Pro), csak még mindig olyan magas az ára... :/ Oké, tudom hogy sokat is nyújt, meg "olcsó" a konkurenciához képest, de ideje lenne már hogy mozduljon lefelé az a fránya bevezetőára... :U

Amúgy meg simán bejön a Z3 is. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen telefon tetszeni fog... :DDD

(#13) bigrock


bigrock
addikt

Fémes, vagy fémhatású műanyag? Amúgy tetszik a hátlap.

(#14) BazsiBazsi válasza WOT-H-A-C (#8) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Nekem a lélektani határ az kb olyan 5-5,2 col, de g3mat használok és még kibírható. Ha ez a trend hát ez van ezt is kipróbáltam :) Sokszor hasznos a nagy screen de a 6 colt ugyanúgy használják ki mint az 5.5öt így nem sok értelme van.

(#15) atike válasza BazsiBazsi (#14) üzenetére


atike
nagyúr

....és ha a telefonod külső mérete ugyanakkora, mint egy 5,5 colosé? :) mert a Z2-nél eléggé jó a kijelző arány... bár az ujjadnak attól még 6 colon kell mozogni, tény... :)

(#16) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Végre 64gb belső tárhely, csúcs készülékekbe legyen már alap a minimum 64gb(függetlenül attól, hogy bővíthető vagy sem).

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#17) WOT-H-A-C válasza atike (#15) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Teljessen jogos a felvetés! Sokkal lényegesebb mekkora a befogadó méret!! :K :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18) Graphics válasza bigrock (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eddigi Lenovo csúcsmobilokból kiindulva fém :) Kivéve a K910

Nekem mondjuk a K900 kellene aktuális hardverrel :) / nem feltétlen csúcs

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) asderloller


asderloller
újonc

Csak szerintem néz ki úgy a hátlapja mint egy mágneskártya? ;]

Sajlt <-- Ez itt a gond barátaim...

(#20) aAron_ válasza Halkow. (#7) üzenetére


aAron_
őstag

Oppo már előttük ezt az utat választotta N3-mal.

(#8) WOT-H-A-C: Lehet, de így már nincs túl nagy különbség a sima telefonokhoz képest. Ezért fura számomra.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#21) fornettisuti válasza Graphics (#18) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#22) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem az előd is nagyon jól nézett ki. Nehéz lesz annál szebb hátlapot kitalálni. A minta rajta nagyon tetszett.Az 5,5" és 6" között kezelésben nekem már nem sok különbség lenne. De az igaz, hogy az előd élőben tényleg masszív érzést kelt, a vékonysága ellenére is.

(#23) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ez egy kicsit nagy, viszont marha jól néz ki, ha jön esetleg egy Vibe X3, az már lehet vétel lesz...

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ejj, ez bitang lesz.

Nekem mondjuk a sima Z2 is sok lenne

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz. :)

(#26) bigrock válasza asderloller (#19) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem is az ugrott be először... Lehet, hogy már fel van készítve mobil fizetésre? :D

(#27) zizol


zizol
aktív tag

De szép lesz ez is!
Fura a méretbeli visszalépés. Nem lehet, hogy ez inkább az X3?

Üdv, zizol

(#28) daser97


daser97
tag

Nincs valami hír róla azóta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.