Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CS_D


CS_D
senior tag

Szeretem az ilyen híreket! :C

Vodafone netem van, és vidéken nagyon rossz volt, ahol nem volt 3G... GPRS-en kínszenvedés bármit is csinálni. Az EGDE talán már megoldást jelent. De az lenne az igazi, ha a 3G is eljutna oda.
(kicsit vicces az, hogy ugyanezen a vidéki helyen a Telenornak van bázisállomása, és 2 megbites sebsséggel lehet netezni)

Budapesten nekem szerencsére nincs ilyen gondom, a Vodafone-nak aránylag jó 3G lefedettsége van.

[ Szerkesztve ]

(#2) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

"a Huawei-berendezésekre épülő új 3G-hálózat"... Kínyaji, kockázattt, nemzetbisztonságosság.

(#3) weiss


weiss
addikt

Hogy tudnak szoftverfrissítéssel a 3G-s DSSS-ből LTE-s OFDM-met csinálni? Vagy csak én nem értek valamit? :F

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#4) golya87


golya87
őstag

Kérdezem én: ha a lakosság 99%ának elérhető lesz a 3G, akkor a "maradék" 99%-nak miért teszik elérhetővé a GPRS helyett az EDGE-et?

(#5) Killing


Killing
addikt

Kíváncsi leszek erre 99%-os 3G lefedettségre. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6) mrlujoak válasza Killing (#5) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nagyon várom, frankó kis fejlesztés elébe nézünk.
Ennek fejében már szó nélkül is hagyom az ápr.1-i sms áremelését a feltöltőkarisoknál. 20-ról 25 forintra...

Ráadásul mindezt 2012 nyaráig ígérik.

Tetszik!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) Kriza


Kriza
őstag

Dózerolják a kínaiak (Huawei / ZTE) az Európaiakat (Nokia / Ericsson / Alcatel). Hiába, ide is eljutottunk.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#8) szabage válasza golya87 (#4) üzenetére


szabage
tag

Akkor lesz sztem 99% 3G, ha a kormány tényleg engedi a 900Mhz frekvenciát és azt a Vodafone megszerzi... (én így értelmezem)

[ Szerkesztve ]

(#9) Duree


Duree
veterán

Hát nem semmi lóvé lesz,de nem árt mert,vannak térerö ingadozások nagyon sok helyen

duree54

(#10) crea.net válasza Duree (#9) üzenetére


crea.net
csendes tag

Várjunk még azért azzal a 4G-vel:
http://gsonline.hu/blog/2011/03/04/mikor-lesz-valodi-mobil-szelessav-4glte-nalunk/

(#11) bigga


bigga
aktív tag

Hát igen, ideje volt már.

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#12) tommje válasza CS_D (#1) üzenetére


tommje
tag

Pont ugyan ezen a véleményen vagyok !!!!

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#13) Metalfan


Metalfan
senior tag

Na végre lesz EDGE is a 2G-n leragadt embereknek... mint pl nekem :D Elég lassan jön be pl. a Totalcar mobilos oldala GPRS-en, főleg, hogy az Opera miatt várni is kell, mire a szerveroldalon tömörítik a tartalmat.

(#14) ΞΔGLΞ válasza Duree (#9) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A Tré-ről nem is beszélve.

(#15) TyLe


TyLe
csendes tag

Legalább lesz meló az Elcoteq-ben. Bár kíváncsi vagyok, hogy a gyártást is idehozzák-e.

(#16) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

2011-ben még az edge-t megemliteni mint fejlődést... anno amikor bejött a pannonnál, én is nagyon vártam, de attól, hogy az elviselhetetlenül lassu net kétszeresére "gyorsult" még bőven az elviselhetetlen lassu szinten maradt.

(#17) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

Legalább Vodafone tesz valamit, valamiért.

(#18) predator00


predator00
tag

sokra megyek a "14,4 Mbps maximális letöltési és 5,2 Mbps maximális feltöltési sebességükkel" ha 14 giga adatforgalom után úgy le korlátoznak hogy msn-re is alig tudok fellépni (~7kb/s le) , csak ezt mindig elfelejtik megemlíteni :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.