Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Már kezdtem megörülni, hogy rá lehet kötni vagy 2-4 db vinyót... :( Ez sem rossz, csak többre számítottam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) oriic válasza saelin (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem lett csak bűn ronda így a PS4? :D

Live-Die-Respawn

(#3) Cythyel válasza oriic (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

sztem csak szerinted :P szerintem pofásra sikerült, és az sem baj hogy a tetejére kell tenni

(#4) saelin válasza oriic (#2) üzenetére


saelin
veterán

Most miért mondod ezt? Tökre olyan, mint egy űrhajó! Nekem tetszik. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) oriic válasza saelin (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem arra emlékeztet, amikor a régebbi okostelóhoz lett véve vastagabb akksi és ilyen bumfordi lett az új hátlaptól. :D DE hát ízlések és pofonok, ha nektek bejön, akkor ok. :)

Live-Die-Respawn

(#6) Cathfaern válasza oriic (#5) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Engem leginkább erre emlékeztet :D [link]

(#7) leslieke válasza oriic (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is ronda.

Már nem vagy egyedül. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az ötlet remek és ideje is volt valljuk be, mert a 40gigás játékok mellett az 500giga tárhely nem egy életbiztosítás.
Csúnyának épp nem nevetném de úgy néz ki mint valami Terminator szökevény aki meghágta a Robotzsarut :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Most akkor a meglévő, belső merevlemez mellé lehet ezt csatlakoztani vagy helyette? Ez számomra nem derült ki egyértelműen.

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Szvsz az XO megoldása jobb.

A PS4-nél ugye a táp a házba került beépítésre, ami a hűtés szempontjából nem túl szerencsés - és akkor még az ember pakoljon a gépházra egy ilyet is. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Sirandrish válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A gyári 2,5"-os HDD mellé akár már egy 3,5"-os háttértárolót is a géphez lehet kötni."

Ennél világosabb nemigen lehet :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) oriic válasza Sirandrish (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most az az érdekes, hogy egyes források azt írják, hogy csak a dokkolóban lévő HDD használható, vagyis ilyenkor a gyári nem működik. Mások meg azt, hogy mindkettő, egyszerre. Megvárjuk a hivatalos leírást majd róla.

Live-Die-Respawn

(#13) Sirandrish válasza oriic (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de most inkább az a kérdés hogy controlleren, vagy a PS4menüjében lehet-e váltogatni. Gondolom nem kell állandóan szétszedni ezt a cuccost. Mert ugye egyszerre senkinek sem kell hogy két vinyó működjön :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Krethx


Krethx
aktív tag

Ez csak felváltja a 2,5" HDD-t. A belső SATA3-as csatlakózót használják fel. Ami garancia vesztés nélkül elérhető. (PS3-nál is van ilyen lehetőség.) Vagy maradt az USB3 port. Ez esetben csak külső tárólóként működik.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#15) rastawicc


rastawicc
tag

Ez egy gusztustalan baromság! Miért nem elég belerakni a gépbe egy sima 2.5-ös 2TB-os HDD-t?! Aki 2TB-on nem fér el az meg már magára vessen!

La Mastre.

(#16) oriic válasza rastawicc (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt az lényeg, (legalábbis a hivatalos szöveg szerint) hogy a 3.5"-os HDD-k olcsóbbak, jobbak, gyorsabbak, nagyobb kapacitásúak, ezért ezzel a kiegészítővel jobban megéri azokat venni.

Kérdés, hogy milyen drága lesz a cucc, mert lehet hogy az új HDD-Dokkoló árából kijön egy új 2.5"-os merevlemez.

Live-Die-Respawn

(#17) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#16) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Itt nem lehet USB portra dugni vinyót, mint a Wii U-nál?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#18) rastawicc válasza oriic (#16) üzenetére


rastawicc
tag

Úgy van ahogy írod.
2Tb esetén nem lesz olcsóbb a 3.5-ös ezzel a vacakkal, mint egy 2.5-ös magában.

Itt arról volt szó, hogy valami gyökér idióta rábólintott erre a baromságra, és most már jó lenne el is adni.
Így megmagyarázzák miért jársz jó ezzel. Amit mondanak az szimpla próbálkozás. Gyenge próbálkozás. Hogy anyagilag megérje 3-4TB-os 3.5-ös kéne, feltéve, hogy a végén nem 80 dodó lesz a cucc...

A 3.5-ös több hőt termel, hangosabb, stb. Nem való egy ekkora gépbe.
Akit ilyen gyenge marketinggel berántanak az meg is érdemli! :DD

La Mastre.

(#19) konyi79


konyi79
addikt

A ronda persze viszonylagos. Rondább, mint az alapgép, de egységesebb látványt nyújt, minha egy kábelen mellé lenne hajítva egy akármilyen külső adattároló. Megoldás kell, mert ha eljönne lassan az idő, mikor a ps4-hez havonta jönnének plus-al az AAA címek, emellett az új címek lemezei lassan egy 100Gb-os játék letöltési kódjait fogják tartalmazni, nagyon szorul a tárkapacitás. Azt meg ne feledjük, közel 2x annyi tárhelyet kapunk ugyanannyiért nagyobb házban.

[ Szerkesztve ]

(#20) rastawicc válasza konyi79 (#19) üzenetére


rastawicc
tag

közel 2x annyi tárhelyet kapunk ugyanannyiért

Parancsolsz? :Y

La Mastre.

(#21) konyi79 válasza rastawicc (#20) üzenetére


konyi79
addikt

Ne az 500Gb-os méretben gondolkodj, nem az a termék célja.
Rakj bele egy 4Tb-os vinyót.
Persze messzemenő következtetéseket addig nem szabad levonni, míg nem ismerjük a csatlakozó felületet, Azaz a meglévő mellé vagy helyett lehet használni az eszközt.

(#22) rastawicc válasza konyi79 (#21) üzenetére


rastawicc
tag

Te erősen félre értettél. Nyilván nem 500GB-ban gondolkozom. (A Gb pedig Gigabitet jelent. :DDD )

La Mastre.

(#23) Krethx válasza konyi79 (#21) üzenetére


Krethx
aktív tag

"Azaz a meglévő mellé vagy helyett lehet használni az eszközt."
Tuti hogy a meglévő helyett.
Én egy ilyet raktam bele: SAMSUNG Spinpoint M9T 2TB 5400rpm 32MB SATA3 ST2000LM003 / 31.059 Ft
Amúgy ez is egy jó vétel: HGST Travelstar 7K1000 1TB 7200rpm 32MB SATA3 0J22423 / 20.700 Ft

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#24) saelin válasza Krethx (#23) üzenetére


saelin
veterán

Akkor nem jó vétel... Én azt hittem, hogy így már egyszerre tud kettő vagy több vinyót kezelni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) rastawicc válasza Krethx (#23) üzenetére


rastawicc
tag

Erről van itt szó! ;)

La Mastre.

(#26) Dr. Akula válasza Cythyel (#3) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Tetejére? Nálam az az oldala.

(#27) gyuribácsi88 válasza Dr. Akula (#26) üzenetére

Hogy mi :F :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28) Dr. Akula válasza gyuribácsi88 (#27) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Álló helyzetben van a ház. :D

(#29) Cythyel válasza Dr. Akula (#26) üzenetére


Cythyel
senior tag

hát ha az élére állítod akkor igen, de alapból a ps-nek nem az a keskeny része az alja :P hanem a nagy lapos, ott vannak a gumitalpak is

(#30) Dr. Akula válasza Cythyel (#29) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ööö, nekem egyértelmű volt hogy a mai toronyházas világban álló helyzetben kell lennie mindennek. :D Gumitalpak (meg semmilyen talpak) viszont egyáltalán nincsenek rajta sehol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.