Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

most nem teljesen tiszta... úgy volt, hogy 250$-ért pár hónap múlva jön a pioneer bdr205, erre itt van most külső keretben 100$-al drágábban :F szép kis felárat akasztanak az almások nyakába, az biztos... de az is fura, hogy ők meg már elvileg megvehetik...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) szuper-t


szuper-t
senior tag

sztem nincs értelme ennek a lemeznek...

(#3) Vikthor válasza szuper-t (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

inkább el van rontva a beárazása ennek, mert ebből az árból az ember vesz egy PS3-at ami ugyebár egy jóminőségű lejátszó és még játszani is lehet vele...

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) szuper-t válasza Vikthor (#3) üzenetére


szuper-t
senior tag

igaz ami igaz:)
1 kicsit lentebb kéne nyomni az árát h megérje vásárolni:)
mert eddig szívesebben marad mindenki a dvd/dvd dl nél

(#5) ii77


ii77
tag

Hi,
mephi666: kissé magas az ár, de ne feledjük el, nemcsak 1 müa.rack-be helyezték el s kész.
A teljes palettát lefedték kivezetések terén, sőt. Sajnos, amin FW800, FW400 van, mindig megdobja az árat. Gondolom én egyrészt a firewire (licensz) folytán, másrészt a mac kompatibilitás miatt.
Vikthor: Te a szórakozás oldaláról közelíted meg, ez nem multimédia lejátszó, hanem 1 hordozható archiváló.
Annó jelent meg az LG-nek(ha jól rémlik) olyan külső írója, melybe integráltak multimédiás képességeket, volt rajta videókimenet is. Néztünk kisbuszban így filmet régen. Ha ezt is megfejelnék ezen képességekkel, jó vétel válhatna belőle.

VESTAX QFO

(#6) mephi666 válasza ii77 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért egy tok, pár csati/kábel meg kis elektronika kb. párszáz forintos tétel... a 100$-os felár szerintem elég vastag akkor is... a mac kompatibilitás meg: "khm" :) felár+címke+kis plusz... számomra nevetséges...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) raFFen válasza Vikthor (#3) üzenetére


raFFen
csendes tag

Na és a ps3 mien lemezeket fog neked írni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.