Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

HumbleBundle 12 $ [link]

(#2) ribizly válasza DiamondBack (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Jah. Meg hát rá is fér egy kis hype, mert azért annyira nem lett nagy szám.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nekem az első dlc nevetséges tartalma (amiért max 1000Ft-ot adtam volna) úgy elvette a kedvem a játéktól hogy azóta be sem léptem. Pedig a haverokkal nyomtuk, de hát Ők is megunták.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#4) ribizly válasza kiezTe90 (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Mi most kezdtük csak el, de már soványnak tűnik az én szememben...
DLC-t ehhez biztosan nem veszek.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) K21_overlord


K21_overlord
tag

"Különleges újítással jön a Destiny 2 őszi frissítése" Milyen ujítással is?

-"olyan újítást is elhoz majd, amelyet eddig még nem láthattunk FPS-ekben"
-"Néhány ismertebb streamer már belenézhetett az újdonságokba, szerintük megéri várni a néhány hónap múlva esedékes frissítésre"

DE milyen ujítással?

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#6) oriic válasza K21_overlord (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a lényeg, hogy nem tudjuk. Hype-olják a népet, hogy ezen agyaljanak, ezért is tettem fel a kérdést az utolsó mondatban, hogy ti mire gondoltok, milyen újdonság lehet az, amit még nem láttunk FPS-ekben.

Live-Die-Respawn

(#7) K21_overlord válasza oriic (#6) üzenetére


K21_overlord
tag

Bocs, csak kicsit Blikkesre sikeredett így a cím - tartalom korreláció :)

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#8) NandoXXL válasza oriic (#6) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Át vált oldalnézetes 2d játékba:)

(#9) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sajnos beleestem abba a hibába, hogy megvettem még megjelenés előtt sp-vel együtt. A játék kb. 1 hónapig nyújtott valamit, utána átment olyan monotonitásba, hogy csak azért léptem be, mert kiadtam érte egy halom pénzt.
Nagyon hamar elfogyott a tartalom és az első dlc botrányosan 0-ára sikerült. A pvp sem ok, többször olyan op fegyverekkel lehetett csak találkozni, hogy esélyed sem volt. Hónapok óta be sem léptem...és a legkisebb ingert sem érzem,m hogy rákattintsak az ikonra...
A hír pedig a szokásos bungie féle 0 tartalommal akarunk nagyot durrantani kategóriába tartozik...remélem az lesz a nagy hír, hogy mindenkinek visszafizetik a teljes vételárat :Y :C

(#10) kovsol válasza DiamondBack (#1) üzenetére


kovsol
titán

Nem is az alap játék árával van a gond, hanem hogy utána még meg kell venni az EXPANSION PASS -t. Később meg jön majd biztos még valami amit meg kell vegyél, és akkor mikor elköltötted már egy normál játék árának háromszorosát, akkor kapsz egy teljes játékot a végére.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11) l.skywalker válasza oriic (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sparrow verseny ST Ep1 módra a Marson :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) oriic válasza l.skywalker (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sparrow race nem újdonság, volt az már az első részben. :D [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) l.skywalker válasza oriic (#12) üzenetére


l.skywalker
félisten

De a space battle sem lenne az. Vásári céllövölde lesz vagy ... Battle Royale? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14) oriic válasza l.skywalker (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Space fight sem újdonság nyilván (Max a Destiny sorozatban), de én örülnék neki. Megy az agyalgatás ezerrel, jöttek itt már olyan újdonságok is mint tower-defense mód építkezéssel, de azt is láthattuk már elvileg máshol.

Engem érdekel, hogy mire gondolhatnak, de olyan hűha de nagy újításra azért nem számítanék. :D

Live-Die-Respawn

(#15) FefeeX válasza basaharc502 (#9) üzenetére


FefeeX
veterán

"A hír pedig a szokásos bungie féle 0 tartalommal akarunk nagyot durrantani kategóriába tartozik...remélem az lesz a nagy hír, hogy mindenkinek visszafizetik a teljes vételárat"

Na ez lenne aztán tényleg az a hír, ami ütne. Jelenleg ott tartok, hogy a DLC óta az első hónapban többszörösen kiszedtem mindent, alapvetően 3-4 órás tartalmat adtak jó sokért, aminek a nagy része repetitív és fantáziátlan. Nagyon akartam látni a fejlődést, a nem átverésre játszást, de nem sikerült. Az ismerőseim közül messze én tartottam ki legtovább, a jobb időkben folyamatosan 30-40 aktív emberrel működő klánban én voltam hetekig egyedül online. És megértem miért, nincs tartalom, csak a számlát dugdossák az orrod alá.
Remélem szép lassan bebuknak a Bungie-nál, mert a D1 után ezt újra eljátszani elég paraszt húzás volt.

(#16) tigor


tigor
tag

Ha valami battle royal féle f@szság lesz, akkor kettőrötöm a lemezt. Mindkettőt. :))

(#17) wjbhbdux válasza tigor (#16) üzenetére


wjbhbdux
veterán

kizárt hogy ez az engine kezeljen 10nél több játékost egyszerre :P

/s

(#18) oriic válasza tigor (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt már láttuk, az nem lenne újdonság. :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.