Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janika--1982


Janika--1982
aktív tag

Kriptokrácia,gratulálok,teljes kontroll. :W

Nagy János

(#2) IgnisFatuus válasza Janika--1982 (#1) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ezért tiltogatták a kriptókat ilyen bőszen, hogy csak az állami legyen, ami így már nem is igazi kriptovaluta szerintem, egyszerűen olyan, mint a jegybank által kiadott fiat pénzek, csak máshogyan hívják...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

na álljunk csak meg egy megveszekedett pillanatra kérem szépen!

amit a forrás leír az digital currency, semmi több. ennek semmi köze nincs a kriptóhoz, ugyanolyan fiat mint a yüan, központi bank kézivezérli és kezeli, csak nincs fizikailag kiadva. A forrásban én legalábbis nem találtam semmit ami arra utalna hogy a digital yüan kriptovaluta lenne.

szeretnék kérni egy pontosítást a cikkre, illetve ha ez valóban kriptovaluta akkor egy forrásmegjelölést ami ezt alátámasztja, ugyanis ez így ebben a formában elég komoly összemaszatolása a fogalmaknak.

Amennyiben ez megtörtént a kommentem törölhető, köszi :)

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) Selbamacko


Selbamacko
újonc

Teljesen jogosan vagy szkeptikus:
https://en.wikipedia.org/wiki/Renminbi
Ezen belül a digitális Renminbi rész az érdekes.

(#5) fatpingvin válasza Selbamacko (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

Köszi a nép nevében a linket :)

mivel a cikk három nap után se lett javítva, itt egy forrás ami egyértelműen leírja hogy ez NEM egy kriptovaluta, így a cikkben írt "kriptotárca" is értelmezhetetlen a kontextusban.

amúgy még a wiki szócikk is egyértelműen írja hogy ez nem kriptovaluta, konkrétan semmi köze nincs semmilyen kriptovalutához.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.