Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

ezek akkor jogosítvány nélkül vezethetőek?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) bambano válasza anulu (#1) üzenetére


bambano
titán

majd. de vírusirtó nélkül nem :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem érdemes lenne emiatt építeni egy díszletvárost tele utakkal és mindenféle bonyolult útkereszteződéssel, közlekedési lámpákkal, random helyen felbukkanó biciklis és gyalogos bábukkal és aztán beengedni oda vagy 20 ilyen autót és adni nekik egymás útját keresztező útvonalakat, aztán hadd fussanak pár hónapig. (persze fel kellene tenni a GPS térképre is, nevet és házszámokat adva az utaknak)

Ez az élő teszt még korai szerintem 300e km után. Inkább még várjanak pár évet, minthogy egy balesetben komolyan megsérül valaki és a projektet is leállítják.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) andro_et válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


andro_et
tag

Sokkal több balesetet okoz az ember mint ezek. Úgy hogy már ezért is érdemes használni.

(#5) Narxis válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem eleget tesztelték, ennél többet nem lehet szintetikus környezetben. Balesetek meg amúgy is vannak, szerintem még ezekkel is lesznek.

Thanos was right.

(#6) #51736960


#51736960
törölt tag

micsoda egy világ lesz itt, előre sajnálom a jövő generációt...
ők már sosem tudják meg, milyen érzés egy 206 gti-t lepadlózni és végigszáguldani a városon :)

(#7) SPY0817 válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Szerintem ezen már rég túlvannak, sőt..

Ez a fejlesztés egy kifejezetten hasznos dolog.. Mondhatnak bármit nekem azok akik imádnak vezetni de nem lesz több száz érzékelőjük és olyan reflexük sose mint egy gépnek.. Amúgy szerintem ahogy most is vannak verseny pályák jövőben is lesznek helyek ahol kézzel lehet vezetni :P Tény hogy nem a gyorshajtás mindig a legnagyobb probléma hanem a nem oda figyelés.. amit lassan haladáskor az ember még könnyebben elkövet..

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#8) Tomy Yayo válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Minek építeni? Nem jobb a valóságban tesztelni? :DDD Ott sokkal több a véletlen és váratlan veszély, mint bármilyen szimulált "világban". És ezek valós utakon futottak már több százezer kilométert egyetlen baleset nélkül (kivéve azt az egyet, amikor ember hibázott). Megérett a technológia azt hiszem. Személy szerint várom a széleskörű elterjedésüket. Egy agyonfertőzött gép se tud annyi baromságot művelni az utakon, mint némelyik jogosítvánnyal rendelkező elmebeteg ;]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#9) BoB válasza #51736960 (#6) üzenetére


BoB
veterán

Vagy majd elszaporodnak a "Hogyan rootoljuk az autónkat" topikok :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10) bambano válasza SPY0817 (#7) üzenetére


bambano
titán

meg kék halál sincs a legtöbb emberi sofőrbe programozva...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) GabN73


GabN73
addikt

Hát inkább az az Evo, mint a prius ... ;]

(#12) SPY0817 válasza bambano (#10) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Ismerősöm nagyapja kapott agyvérzést kocsiba egy buszba ment "szerencsére" mert az üres volt de ha nem abba egy csapat gyereken megy át.. Az emberben is van "kékhalál"..

Nem szeretném szét offolni a topicot..

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#13) #56573440 válasza #51736960 (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

jah. remélem csak a 206 gti padlós városi félértelmiségiek fognak hiányozni a gyerekeimnek. imádom az említett embertípust egyébként is, tőlem mehetnek a dínók után.

(#14) #51736960 válasza #56573440 (#13) üzenetére


#51736960
törölt tag

ezek szerint vannak olyan totálisan steril emberek, akiknek tetszik a google jövőképe :)

(#15) Retekegér válasza #51736960 (#6) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Én speciel szívesen venném, ha pl. a fővárosi közlekedési "kultúra" kikopna, vagy a racerboyok eltűnnének. Ha valaki élményautózni akar, az ne a városban tegye.

(#14) Bizonyos keretek között, bizonyos helyeken igenis jó dolog. Ismétlem, a magyar közlekedés viszonyait ismerve. Plusz ne is beszéljünk arról, hogy évente hány baleset történik ittas vezetés, gyorshajtás stb. miatt.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#16) Hunpriest válasza #51736960 (#6) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Nem olyan nagy baj ez.

Lepadlózni bármit is meg tessék kikotorni egy körpályás nyílt napra.

(#17) Tomy Yayo válasza bambano (#10) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Igazad van, sok emberi sofőrbe meg csak az ittas vezetés, a figyelmetlenség, a kialvatlanság, a kemény gyerek vagyok 120-al hajtok városban mentalitás, az idegeskedés, stb.stb.stb. van beprogramozva, vagy csak elájulsz, rosszul leszel a kormánynál, és tömegkarambol. És ez gyári hiba, semmilyen szoftverfrissítés, vagy vírusirtó nem segít rajta... :(

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#18) Lenry válasza #51736960 (#14) üzenetére


Lenry
félisten

mert nem akarnak felcsavarodni egy fára, vagy elütni valakit? jah. vannak ilyenek.

hírhez: nagyon menő a végtelenes rendszám :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Vladi válasza bambano (#10) üzenetére


Vladi
nagyúr

Csak agyhalál. Sokkal jobb. :DDD

Mondjuk alkohollal, vagy kimerültséggel vagy más úton-módon elérve. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#20) #51736960


#51736960
törölt tag

úgy látom, kisebsségben vagyok a véleményemmel, ez van :R
legalább ha legközelebb feltart egy 40-nel totyogó swift, akkor tudom majd, hogy jó eséllyel ph-s az illető :))

(#21) Vladi válasza #51736960 (#20) üzenetére


Vladi
nagyúr

na ne legyél egyedül és egyetértek veled. Várjál, mi is volt a vélemény? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) bambano válasza Tomy Yayo (#17) üzenetére


bambano
titán

aki most 120-szal tolja, az ezután is annyival fogja.
továbbra is azt hiszem, hogy egy gugli autó, amibe sok programozási hiba maradhatott, fűszerezve az automata vezérlőszoftver háztáji töréseinek egyéb disznóságaival, jelenleg veszélyesebb, mint a falábú sofőr.

majd jön a sok idióta helyi menő csávó, aki a közértben bevásárol romot a telefonjára, xboxára, ipadjára, autójára, és minden cucca háztáji főzött rommal fog menni, mert ő mindent ki akar használni... sötét jövő.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) ddekany


ddekany
veterán

Ház ez elég hihetetlen... Amúgy vajon látja majd, ha int neki a másik autós/biciklis? Ja, és ha beintenek neki? :)

(#24) #56573440 válasza #51736960 (#14) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem vagyok steril. a szaporodási képességeim szerencsére nem állnak párhuzamban a vezetési szokásaimmal. ha gyorsan akarok menni és kell az adrenalin akkor kimegyek motorral pályázni, több adrenalint ad mint a sácok között cikázva a trafit lesni, és ha elszállok hát max magamat viszem a felhőre. a város nem vidámpark. és igen én iszonyat sokat megyek, közben tudnék értelmesebb dolgokat is csinálni mint a kormányt tekergetni csak pár előny számomra:

- amíg leérek egy távolabbi településre tudnék haladni a melómmal és nem csúsztatna meg egy egy távolról nem javítható meghibásodás hogy éjjel kelljen a normál melómmal szüttyögni
- eltűnne a sok paraszt az utakról akinek nem elég az 50-esben a valós 60 mert bzievagy ha nem padlózod és mész 100-al
- haveroknál ha megiszok egy sört simán bepattanok a kocsiba és nem taxizok aranyáron vagy tömegközlekedek buli után hajnalban
- végre a viharvert pirosnál a sor egyszerre indulna meg, és nem a zöld után keresné mindenki egyesével a kuplungot meg az egyest és jutna át 3 autó értelmesen a kereszteződésen
- ha tudnának egymással kommunikálni a követési táv is rövidülhetne, adott szakaszra több autó férne el, javulna a forgalom üteme, esetleg kommunikálhatnának a lámpával vagy alternítív útvonalat keresne ha dugót lát maga előtt

soroljam? és neked mégis mi az okod arra hogy a városban ökörködj és egy rossz pillanatban elkövetett manőverrel mások életét is kockáztasd? akármit mondanál a baleset benne van a pakliban mindig, mindenkinél. suminál is.

[ Szerkesztve ]

(#25) Lenry válasza #51736960 (#20) üzenetére


Lenry
félisten

ha 40 a sebességhatár, akkor bizony fel leszel tartva. az automata kocsi sem fog lassabban menni az indokoltnál, de szerencsére nem programoztak bele nagyzolást, hogy akkor is powerkedjen, amikor nem kell. ezért nem lép oda.

valahogy ezt nem tudom negatívumként értékelni.

(#22) bambano továbbra is azt hiszem, hogy egy gugli autó, amibe sok programozási hiba maradhatott, fűszerezve az automata vezérlőszoftver háztáji töréseinek egyéb disznóságaival, jelenleg veszélyesebb, mint a falábú sofőr.

a falábúakhoz még add hozzá az "odalépek mert sz*rok rátok" sofőröket is. szerintem úgy már közelít az egálhoz.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) Vladi válasza bambano (#22) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem feltétlenül. Mert pl a tömegközlekedés lehet ilyen. Vagy kicsi bérelhető kocsik. Csak bepattansz, mondod a címet és viszed. A lényeg a technológia felhasználása. Sok lehetősége van még benne.

Meg az is lényeges, hogy lehet a dugókat kicsit jobban kezelnék az ilyen kocsik. Az is fontos.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#27) #51736960 válasza Vladi (#21) üzenetére


#51736960
törölt tag

már mindegy, de azért thx :R

(#28) bambano válasza #51736960 (#14) üzenetére


bambano
titán

google jövőkép: lemész a garázsba, beülsz az autóba, az autód csak ennyit mondd: csitt, mi pontosan tudjuk, hova akar menni, megnéztük a böngészési előzményeid. De maga most nem oda fog menni, mert a hűtő szólt, hogy kevés a zöldség, úgyhogy lemondtuk a találkozóját, hogy ki tudjon menni a piacra. Ne aggódjon, meg fogjuk mutatni, melyik kistermelő nem keresett rá gmo-s növénymagra az elmúlt másfél évben és melyik nem vásárolt illegális dózisra alkalmas növényvédőszert.

Ja és lemondtuk a holnapi orvosi vizsgálatát is, mert felesleges egy életbiztosítás miatt kivizsgáltatnia magát, összeállítottuk a vizsgálati eredményekről a kartonját és átküldtük a biztosítónak. Azon pedig ne aggódjon, hogy a maps nem a legrövidebb utat kereste ki önnek a piacra, mert egy olyan pártrendezvényt kell kikerülnie, akikkel nem szimpatizál.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29) BoB


BoB
veterán

Ebben a nagy vitában senkiben sem merül fel hogy esetleg a jövő ilyen széria autói manuálisan is vezethetőek lesznek?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Talán még megérem, hogy csupa ilyen mögött állok a pirosnál és zöldnél sikerül elindulni :))

Ja bocsánat eltévedtem, mert nem fogom megérni, nem Nevadában vagyunk. Nálunk azonnal le lehetne cserélni a sofőrök felét, az se lenne baj ha néha lefagynának.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#31) Retekegér válasza bambano (#28) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy dolog, hogy mi a hozzáállás a Google-höz, egy másik meg a szóban forgó technológia.

<< Heimdal >>

(#32) ROBOTER válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

"építeni egy díszletvárost tele utakkal és mindenféle bonyolult útkereszteződéssel, közlekedési lámpákkal, random helyen felbukkanó biciklis és gyalogos bábukkal"

Csak nehogy a kontrollcsoport (emberi vezetők) szerepeljenek rosszabbul. :)

(#33) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, legalább lesz kire fogni. Nem én vezettem hanem “végtelen” vihetik. :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#34) azbest válasza bambano (#28) üzenetére


azbest
félisten

"De maga most nem oda fog menni, mert a hűtő szólt, hogy kevés a zöldség, úgyhogy lemondtuk a találkozóját, hogy ki tudjon menni a piacra."

ne beszélj zöldségeket... a kocsi elmegy a piacra a zöldségért, minek kísérgetni :DDD

Nekem azt mesélték ismerőseim, akik pár napja jártak San Fransiscoban, hogy ott már most is rengeteg dolgot automatizáltak.

[ Szerkesztve ]

(#35) bambano válasza azbest (#34) üzenetére


bambano
titán

igazad lehet, a google eléggé nyomja az nfc-t, nem lenne nagy erőfeszítés megoldani...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36) jerry311 válasza anulu (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Te nem vezthetsz semmit sem jogsi nelkul. :P
Talan aramot... :K

(#37) Huma


Huma
addikt

Durva hogy már itt tart a dolog. Minden elismerésem!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#38) SPY0817 válasza BoB (#29) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Nekem erről a témáról mindig az "Én a Robot" film jut eszembe.. :D

Amúgy ez természetes szerintem.. ahogy a repülő autópilótája is kikapcsolható ez is az lesz biztosan..

Amúgy szerintem 2féle dolog nem lenne rossz ha mondjuk bár ez ma is már van egyes autókban hogy ha te nagy baromságot akarsz csinálni akkor felül ír magyarán valami tárgyat érzékel maga előtt automatikusan belassít., megáll ezek már esetleg már ki is térnek stb..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#39) bambano válasza SPY0817 (#38) üzenetére


bambano
titán

az én a robot nálam nem autentikus forrás...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#40) SPY0817 válasza bambano (#39) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Nem nagyon értem ezt a forrás jelleget.. mivel hogy az egy film.. :D

De sok minden ami "képzelet" "jövő" meg "csak film" már ma nekünk természetes.. :D Ezáltal kitudja hogy később mi lesz kinek természetes..

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#41) ViZion válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


ViZion
félisten

A díiszletvároson már túl vannak rég, anno az elnyert díjhoz is kellett egy ilyen teszt.

Amúgy no para, mire elterjed mi már trottyos vén taták leszünk. én örülnék, ha beszállok a kocsimba, és mondom, h vigyé' a szanatóriumba, de áJJunk meg a gyógyszertárnál pelusért... és menne a gép :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) bambano válasza SPY0817 (#40) üzenetére


bambano
titán

az egy katyvasz, amire ráaggatták Asimov nevét, de kevés köze van hozzá, jórészt halivúdi bullshit.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#43) pusszycat válasza ViZion (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Te csak ne vizionálj ilyesmiket (akkor) majd kapsz egy szurit amitől regenerálódik majd a DNS-ed és úgy fogsz kinézni mint gimis korodban. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#44) Tomy Yayo válasza pusszycat (#43) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Még csak az kéne, újra a pubertás? Naneeee :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#45) ViZion válasza pusszycat (#43) üzenetére


ViZion
félisten

A nagytalpú jó Isten szóljon belőled! :R :R :R
...már most is kellene egy ilyen :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#46) pusszycat válasza ViZion (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem h így lesz, mert nem szeretnék trottyos vén tata lenni. :D

# 44 : Na jó akkor egyezünk ki 25 be. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#47) Lenry válasza bambano (#42) üzenetére


Lenry
félisten

+1

szerencse, hogy nem érte meg :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#48) Narxis válasza bambano (#28) üzenetére


Narxis
nagyúr

like!(komolyan)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#49) gabor85 válasza Lenry (#47) üzenetére


gabor85
őstag

ha külön választom a novellákat a filmtől, akkor a filmre rá lehet mondani hogy jó. szerintem ;)

szerk: off

[ Szerkesztve ]

(#50) Srodney válasza Narxis (#5) üzenetére


Srodney
senior tag

jaja,nyilván ezért bal eset a baleset, mert megesett és nem jobbeset :)...uhhh.... :P ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.