Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Ez is eljött végre. Már nagyon rég vártam erre és itt van, tessék. :C Mai napig a kedvenc hack & slash játékom amit nem tudott semmi felülmúlni a kategóriában. Pedig már azt hittem, hogy a Humanhead Studios is bekrepál mint a Terminal Reality.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) _drk


_drk
őstag

Ez pont egy olyan jatek ami ha remaster lenne is elég lenne! Igy hogy nyílt világ, alap játékhoz nem sok köze lesz szerintem de nyílt világú fantasy mindig nagy esély 1 jó játékra.

(#3) Chp válasza _drk (#2) üzenetére


Chp
őstag

Bevallom őszintén, én gyűlölöm az OpenWorld mechanizmust, kesze-kuszává teszi számomra az egész játékot. Nincs biztos irány.

(#4) Bird


Bird
addikt

Ez a kis bemutató meglehetősen semmitmondó lett. Jobban is odatehették volna magukat...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) Kampó válasza Chp (#3) üzenetére


Kampó
senior tag

eggyet értek veled egy kiados story vonalas érdekes singleplayer esetleg coop sokkal jobb lett volna...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#6) Chp válasza Kampó (#5) üzenetére


Chp
őstag

Hohóóó, a co-op még egy nagy találmány, úgy ám! :R Mellesleg egy jól összerakott co-op módban is játszható történet, igen csak élménydús tud lenni.

(#7) Kampó válasza Chp (#6) üzenetére


Kampó
senior tag

Kevês a co-op móka sajnos :(

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#8) Chp válasza Kampó (#7) üzenetére


Chp
őstag

Ne is mondd, hány LAN Partyt tett boldoggá sok co-op játék. :U Sajnos amiket lehetett végigjátszottuk, így szeretettel várjuk az újakat, dehát...

(#9) Kampó válasza Chp (#8) üzenetére


Kampó
senior tag

miket toltatok ? Hátha nekem kimaradt :D nyilván lesz olyan..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#10) Chp válasza Kampó (#9) üzenetére


Chp
őstag

Serious Sam részek, Quake 1-2, Doom3(mod), Hunted, The Lord of the Rings: War in the North, Portal 2, Painkiller: Hell and Damnation, Sven Co-Op, Killing Floor 1-2, No One Lives Forever 2, Will Rock, Shadowgrounds Survival...így hirtelen ennyi. :B

Ja, és a Hereticet hegesztgetem, sőt, tulajdonképpen készen is vagyok vele, LAN-Ready állapotban van a Co-op mód, de öcsémet nem bírom rávenni, hogy társuljon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) MasTer válasza Chp (#10) üzenetére


MasTer
tag

Kipróbálhatnád a a Borderlands 1-2-t. Kiválóan végigjátszhatóak coop módban. Persze jó csapattal. A fiam most játszotta végig egy osztálytársával.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#12) Kampó válasza Chp (#10) üzenetére


Kampó
senior tag

igen a Border 1-2 az jo co-op. meg a deadspace is legalábbis a 3 :) Amiket irtál igaz nem vagyok már 15 éves "suhanc" de nekem régi címek zömében :)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#13) Chp válasza MasTer (#11) üzenetére


Chp
őstag

+Kampó

Volt próbálkozás a Borderlands 2-vel cimborák társaságában, s fene tudja miért, nem élveztem. Nekem túl nyílt volt az egész, nem szeretek ilyen nagy terepeken rohangálni, hiányzott a "cső". Talán öreg vagyok, vagy nem tudom, egyszerűen jobban fekszenek a lineáris játékok. :B

(#14) _drk válasza Chp (#13) üzenetére


_drk
őstag

Az lehet a baj hogy túl sok a content.Túl sok mindent lehet csinálni, de egyiket se éri meg, vagy elveszel bennük.
Én a far cry 4-nél voltam úgy hogy egyszerűen túl sok minden volt, ráadásul ugyan az mind a 3-ban így nem is érdeket az egész.

Meg kell találni az egyensúlyt a játékokban az biztos. Mert a szabadság tényleg nagy pluszt tud adni, de ha elveszel benne akkor már nem jó.
Most tolom végig a Gothic sorozatot. Na az nyílt világ, de mégse. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) #20691712


#20691712
törölt tag

Remek.
A jo kis daralos jatekbol lesz egy otvar rpg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.