Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát egy jódarabig még a Sandy is elég lesz az átlag felhasználónak, és gondolom nem lesz akkora teljesítménybeli ugrás / max az iGPU-ban, mert ott az AMD erősebb /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) bocsika


bocsika
aktív tag

Kiváncsi leszek mekkora lesz a GPU ugrás.
A leírás alapján akkor ha megveszed drágábban a K-s cpu-t akkor elvágtad magad virtuális irányba? Eddig a K-sak a "prémium" proci volt. Miért kellett azt letiltani? Biztos hogy akinek kell vegyen kettőt. :D

(#3) schawo


schawo
titán

Új tokozás :C :C

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) Graphics válasza bocsika (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valamit valamiért, meg gondolom picit szeretnék 2011 irányba is terelni a felhasználókat is...
Mert ugye az i7-3820 ára kb ott kezdődik ahol ezek végződnek majd, vagy picivel alatt :)

schawo: igen a tokozás már tervben volt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Angel1981 válasza schawo (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ezt már rég tudtuk.

Ami viszont számomra meglepő, az a TDP osztály - több, mint vártam.

(#6) Graphics válasza Angel1981 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát mivel a gyártástechnológia nem csökkent /22nm/, és gondolom a tranzisztor-szám emelkedett így ez várható volt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Hebry válasza Angel1981 (#5) üzenetére


Hebry
senior tag

Én is nagyot néztem a TDP-ket látva.
A tokozásról tudtunk, csak akkor is...

(#8) Graphics válasza Hebry (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tik-Tok, nem meglepő szerintem, nem volt ami indokolná azt, hogy kisebb TDP legyen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Gave válasza Hebry (#7) üzenetére


Gave
addikt

Core i7-4770T (4 mag)
Core i7-4765T (4 mag)

Ezek szerintem simán besztszellerek lesznek a ződ PC kategóriába.

Szerk, ezeket már lassan talán a cerka hűtői is eltartják :))

[ Szerkesztve ]

(#10) stratova válasza bocsika (#2) üzenetére


stratova
veterán

Ebben nincsen semmi új, amióta van K-s proci azóta csonkítják meg virtualizáció szempontjából. i7-2600K-nál is így volt, i5 K-nál is.

(#11) Graphics válasza Gave (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát a sima alu biztosan :D, de azért jobb oda a gyári rézmagos, vagy valami kisebb hőcsöves, ami elfér egy HTPC-be ,ha oda kerül :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) csucsbicep válasza Gave (#9) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nekem az i5 2400-on egy Celeron G530 hűtő volt és simán lehűtötte, szerintem ugyanaz a gyári hűtésük is.

(#13) helkis válasza Hebry (#7) üzenetére


helkis
addikt

valszeg az új GPU fűt majd bele a TDP-be.. nem is értem miért nem 2 adat van: TDP Cpu és Cpu+Gpu.. :F

szerk: ha majd tesztelitek az oldalon, erre térjetek ki plz! :R

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#14) fatallerror


fatallerror
addikt

semmi új, mindent tudunk már a prociról is meg a chipsetről is, már csak jelenjen meg :DD

don't tell me what i can't do!

(#15) Sanya


Sanya
nagyúr

ezek a tdp értékek a maximális processzor és igp terhelés közben felvett teljesítményt mutatja?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) atti_2010 válasza Sanya (#15) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem, Intel nem max TDP-t ad meg.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#17) LackoMester


LackoMester
addikt

Az új tokozás az nagyon kell, köszi. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18) #95904256 válasza Sanya (#15) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem, sajna már nem ilyen egyértelmű a dolog.

(#19) fatallerror válasza LackoMester (#17) üzenetére


fatallerror
addikt

nem mind1 neked? neked úgyis felesleges váltani :D

don't tell me what i can't do!

(#20) KillHates


KillHates
nagyúr

Hú, ez a számozás :D Nem igazán értem; miért nem lehet a HT-nem-HT, 2/4 (fizikai) mag dolgot így valahogy kategorizálni. Mindennemű logikát mellőz :W

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21) Graphics válasza KillHates (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Ivy óta nem tudom beazonosítani mindig a procikat :D elég lett volna az első számot léptetniük...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) #95904256 válasza LackoMester (#17) üzenetére


#95904256
törölt tag

Egyelőre feltételezés, de lehet, hogy a feszültség-szabályozó bekerül a processzorba. Ez indokolhatná az új foglalatot.

(#23) KillHates válasza #95904256 (#22) üzenetére


KillHates
nagyúr

A VRM? :Y Akkor jó nagyra fognak hízni a kockák! Meg oda a tuning is...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24) fatallerror válasza #95904256 (#22) üzenetére


fatallerror
addikt

ez tudtommal nem feltételezés, benne lesz teljesen. de lehet ez kamu dia :D

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#25) atti_2010 válasza KillHates (#23) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Kizárt dolog hogy a VRM beköltözzön a prociba, de nem is lenne jó, esetleg egy része bekerülhet.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#26) #16939776


#16939776
törölt tag

Itt az ideje kicsit lemaradni...

Azt lehet tudni hogy az lga1155-öt mikor vezetik ki?

[ Szerkesztve ]

(#27) Graphics válasza #16939776 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem egy ideig futni fog a kettő együtt, de mivel egymásra veszélyesek így lassan elkezdik kivezetni, ugyebár már most is van amiket leváltanak és nyugdíjaznak, de pl megvan az OEM és a BOX kifutási ideje is és hogy meddig rendelhetőek.

De mivel még az Ivy-s Celeronok még meg se érkeztek, így szerintem rettegni kár egyelőre :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) KillHates válasza fatallerror (#24) üzenetére


KillHates
nagyúr

A nagy kék terület lenne a proci körül? :F

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29) LackoMester válasza fatallerror (#19) üzenetére


LackoMester
addikt

kb. ja, nincs is tervbe, de akkor is :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30) mghltm


mghltm
addikt

"A VR-Zone értesülései szerint 14 termék várható, melyek egységesen az HD Graphics 4600-as IGP-t használják"

ez tetszik, nagyon is. minden hogy i5 vagy i7, k/s/t a jeloles, egysegesen megkapjak az eros igp-t. ugyanez vezerelje oket az i3-asoknal ;]

(#12) csucsbicep +1, nalam szinten gyari, par cm magas, rezmagos intel huto van a 2400-on

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#31) Angel1981 válasza atti_2010 (#25) üzenetére


Angel1981
veterán

Miért lenne kizárt?
Az Intel valóban nem erősítette még meg, de egyre több jel utal rá, hogy valóban beköltözik.

(#32) Graphics válasza mghltm (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bőven jó az a rézmagos, én még a kisebbekre is azt rakom, ha épp van, célnak tökéletes, 1000-es fordulatra leszabályozva is :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

Éljen... egy új socket.... csak 56 ezer socket van eddig is a piacon már, úgyhogy kell ismét egy újabb csak most csakis azért h nekünk jó legyen és lehetőleg mindig vásárolni kelljen új alaplapot is az új proci mellé.

Jó kis 775 a régi szép időkben milyen mocskos sok CPU generációt végig kisért és semmi baj nem volt vele meg az AMD is egész jól meg tudja csinálni a kompatibilitásokat visszafelé is. Világ életembe Intel-es gépem volt és most is az van, de szerintem iszonyat igénytelen amit művelnek az utóbbi 4 évben. 1156, 1366, 1155, 2011 most meg 1150... nagyon jó kiváncsi leszek, hogy a "nagy testvér" mi lesz? 2010 vagy 2012 esetleg? Tegyünk már rá plusz egy lábat a kedvemért vagy hagyjunk le róla 1 lábat csakis azért, hogy ne legyen kompatibilis az előző generációval egy BIOS frissités után :W

(#34) Angel1981 válasza Lord Dragon (#33) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :C

Tényleg jó ez a + / - 1 láb! :D :(((

Egyébként azért a 775 idejében is kellett időnként alaplapot cserélni (igaz, ritkában kényszerültél rá), a BIOS frissítés nem jelentett mindig megoldást - sajnos!

(#35) Lord Dragon válasza Angel1981 (#34) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

HÁt ez igaz, de most kb 2x gyakrabban kell alaplapot cserélni mint annó... és szegény földi halandóként igy is eléggé megterhelt anyagilag amikor nem csak 1 alkatrészt kellett egyszerre cserélni, hanem a fél gépet. :W

Kiváncsi leszek tényleg, hogy az új az 2010 lesz vagy 2012 (mármint az új nagy tesó)

Esetleg 5678 -as Socket és akkora lesz a processzor mint az egérpadom :C És megyünk vissza kőbaltázni a méretet tekintve. Mert a 478 óta csak nő nő és nőnek a fizikai prociméretek. :C

[ Szerkesztve ]

(#36) fatallerror válasza Lord Dragon (#33) üzenetére


fatallerror
addikt

az amd-nél meg már évente van új socket na és? platformot (vagyis cpu-t) évente hülye az aki cserél...

mindig feljön ez a hülye socket kérdés. ki a fene akar 5 évig uazt az alaplapot használni...előbb avul el más miatt mint h gyenge benne a cpu...akiknek 4 éves intel platformjuk van azok sem a cpu gyengesége miatt váltanak hanem az új dolgok miatt (usb 3, sata 3, alacsonyabb fogyasztás stb)

don't tell me what i can't do!

(#37) Ati1979 válasza Graphics (#1) üzenetére


Ati1979
veterán

Átlagfelhasználásra szerintem is elég a Sandy 4 magos. Sőt még még egy picit többre is.

Igpu-nak meg inkább a laptopokban van jelentősége, vagy mini itx-es konfigokoban esetleg.

Azért egy 6 magos procit belevárzsolhattak volna ebbe a kategóriába is. :)

Káosz lesz itt az elnevezéssekkel lassan.

(#38) Graphics válasza Ati1979 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, engem is leginkább az elnevezés zavar.

Szögegyszerű lett volna

pl.:

i5-2400 / Sandy Bridge / -> i5-3400 / Ivy Bridge / -> i5-4400 / Haswell /

Nem kell még alszámokba is belezavarni minket, de hát Intel marketing...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) Ati1979 válasza Graphics (#38) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen így jobb lett volna.
Ez már a vásárlók megtévesztésének a kategóriájába tartozik sajnos. Szerintem szándékosan. Na ez alapján mondja meg egy laikus vásárló milyet akar. Meg majd jön egy csomó új is. +100 Mhz stb.

A nem laikus ( a kisebbség) meg úgyis megnézi, hogy mennyi a benchmark, meg, hogy mit tud és az alapján választ.

(#40) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Jajj, február közepén tervezek platformot váltani 775-ről, de ilyenkor mindig elbizonytalanodok, hogy érdemes-e megvárni a Haswell CPU-kat... Illetve ha kijön a 4. generáció, az Ivy Bridge procik ára jelentősen csökken-e.

osu-no seishin

(#41) Lord Dragon válasza fatallerror (#36) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Akkor én kivétel vagyok ezek szerint... :(

Volt egy 478-as alaplapom annó egy ASUS P4P800-E Delux. Azzal 5 évet birtam. Végig kisért az 1600Mhzes 400FSB-s P4-től a 3400 Mhz-es HT 800FSB-s P4-ig. 5 év után adtam el, mert már kevés volt a 3,4Ghz-es HT P4. Aztán vettem a mostani 775ös lapomat, ami jelenleg január közepén éri el a 4 éves kort. Szerintem 1 évet még simán kihúzok vele. Aztán már lassan CPU limitesek lesznek a dolgok. Bár ez most véleményem szerint jobban fogja birni a 478-nál is. EVGA nForca 790i SLI FTW Digital PWM van amúgy most egy Xeon 3110-el, de majd még tudok újitani vmi 4 magos prockót helyette aztán annyi.

Csak elég szar látni nekem, hogy 2 évente új socket-et adnak és igazából innentől mindig a fél gépet is cserélni kell majd, ha új procit akarok. Nagyon királyul kitalálták ezt a 775 utáni korszakban már... A minimum hogy az új proci mellé kell új alaplap, ami nem 2Ft és új CPU hűtő is, mert a régi hűtő nem támogatja a dogokat. Amikor a 478 vége felé voltam, akkor vettem egy Thermalright TRUE Black bordát 18K-ért meg egy 5500 Ft-os brutális ventit. Aztán átváltottam 775-re és szerencsére azt is támogatta a hűtő. Mai napig hibátlan a hűtés közel 5,5 év után és az új procikat is röhögve hűtené, ha rámenne... tök jó h azt is cserélni kell... minimum plusz 10.000 Ft ha nem akarok visszafejlődni a mostani hűtőteljesitményhez képest és akkor még nagyon szerény voltam. De ezek után meg már hűtőt se merek vásárolni tudván, hogy mennyi pénz menne el arra is pluszba mindig h cserélni kell azt is mellé.

Kibaszott jól jön még az egyszerű felhasználók tömkelegének is ez a folyamatos socket váltás. Rokonoknak ismerősöknek, barátoknak én szoktam összerakni a gépet és a sok ember akinek csak netezni meg egyszerűbb felhasználásra kell a gép, azok szintén nagyon beszopják ezzel, méghozzá azért, mert vesznek teszem azt egy 1156-ös gépet (mondjuk 3 évvel ezelőtt), arról most telik le a garancia. Aztán elromlik az alaplapja (mert ez simán megeshet) és nem lehet azt megcsinálni, hogy veszünk gyorsan egy új 1156-os lapot akkor és ismét van rá 3 év gari és bőven megfelel neki az eddigi teljesitmény és újra 3 év garis lapja van. Ezt 775-nél még meg lehetett csinálni és 478-nál is, de az újabbaknál már nem, mert nem gyártják már és lehet a fél gépet kicserélni mellé, mert elromlott lap.. pedig elég lenne neki csak egy új lap, mert sztem kijelenthetjük hogy a procik úgysem romlanak el (irreálisan ritkán hal meg 1-1 csak)

Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy nekem azért baj a sűrű socket váltás, mert hosszú távra szeretek beruházni egy lapba és utána csak ezt azt kicserélek 10 perc alatt ha marad rá ki egy kis pénz.

Akinek meg csak netezni kell meg hasonló, annak meg fél gépet kell cserélni 1 alaplaphiba miatt, ahelyett, hogy venne egy újabb 11.000 Ft-os kis "alap"-lapot :) 3 év garival a régi proci mellé. De sajna általában már nem lehet beszerezni az újakhoz és ha igen, akkor is szenvedősen.

De ettől függetlenül elfogadom azt a nézetedet, hogy te sűrűn cserélsz alaplapot, de érted, ezt akkor is megteheted, ha nem váltanak socket-et, mert az újabb lapokra gond nélkül rátehetNÉK az USB 3-at és a SATA 3-at ugyanúgy, ha akarnák, nem kéne ahhoz új lábkiosztás. :(

Üdv! L.D.

(#42) fatallerror válasza Lord Dragon (#41) üzenetére


fatallerror
addikt

ugyanilyen asus alaplapom volt 6 évig szóval nem évente cserélek alaplapot...3 évnél előbb sosem cseréltem de most sem kell nem tudom honnan jön ez amit mondasz. most is évekig használhatod uazt a platformot. nem kötelező újat venni és ha nem 10 ezer forintos alaplapot veszel akkor az sem fog megdögleni 2 év után (az említett asus csúcs alaplap volt szóval nem 10 ezres...)

a normális cpu hűtőket sem kell kidobni, mindig vannak új keretek hozzájuk...

nem lehet csak úgy rátenni ezeket a dolgokat....

nem poénból meg csak a lehúzás miatt jelennek meg új socket-ek de még1x mondom most is évekig elég 1 új platform. most összeraksz egyet és elég lesz évekig már van usb sata 3 meg minden, következőt meg majd a ddr4 elterjedésekor összerakod 4-5 év múlva.
netezéshez meg nem 50-80 ezres cpu kell így ha új socket is van lehet venni olcsó cpu-t is ahhoz és vga sem kell már...pár 10e ft 1 netezős gép (amit szintén nem kell évente cserélni)

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#43) Graphics válasza fatallerror (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A CPU hűtő maradhat, a méret nem fog változni :)

1155/56/50 ugyanazokkal a méretekkel lesz megáldva

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) fatallerror válasza Graphics (#43) üzenetére


fatallerror
addikt

ezt írtam én is h maradhat és max új keret kell rá

don't tell me what i can't do!

(#45) Graphics válasza fatallerror (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Új keret, de miért? méretileg meg fog egyezni teljesen.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) KillHates válasza Angel1981 (#31) üzenetére


KillHates
nagyúr

És lassan a merevlemez kábelét is már a prociba kell majd dugnunk :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#47) fatallerror válasza Graphics (#45) üzenetére


fatallerror
addikt

hát 3-4 év múlva ki tudja mi lesz és akkor elég kiadni 1 olyan keretet ami az akkori méretnek megfelel és arra felcsavarni :] de ez tényleg ritka eset h új kell

don't tell me what i can't do!

(#48) Lord Dragon válasza fatallerror (#42) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Nem teljesen osztom a véleményt, de végül is az nem hiba ha nincs mindenki ugyanazon a véleményen. :R

Socket 2011 -re pl.: nincs a hűtőmhöz lefogató. :( 1155-re éppen még van, de az is csak azért mert az 1156-os 1155-re is rámegy, de egyelőre még nem akartam cserélni, mert egy új CPU-val még kihúzom egy ideig a 775-el szerintem. 1150-re meg valszeg megint csak nem lesz. (az még jobbik eset ha az 1150 is 1155 méretű lesz)

A 10K-s lapok sem mennek tönkre nagyobb esélyre, mint a csúcs lapok. %-os arányban nem hal meg több belőlük, csak ugye azért tűnhet úgy, hogy több hal meg, mert kb 20x annyi fogy belőlük darab számra. Csak ha meghal akkor ezzel socket váltásokkal kifogják az ember vitorlájából a szelet és afelé terelik, hogy vegyen új lapot procit hűtőt együtt.

A pár 10Ft-ra sajna azt kell mondjam, hogy az átlag emberek 500Ft-on is képesek vitatkozni, mert annyira nincs pénze rengeteg embernek és őket nagyon szarul érinti ha plusz 10.000 Ft-ot ki kell adni új procira amire semmi szükség nem lenne. És az a nagyon minimum, mert 1155-re is a legolcsóbb proci ilyen 13.000 Ft és eleinte még ez sem volt hanem 15K-nál olcsóbban nem is volt proci újonnan. A belépő alaplapok ugyanúgy 10-12K körül vannak minden socket-re azzal nincs is baj, csak ha procit is kell mellé venni az duplájánál is többre növeli a kiadást, ami igazából szükségtelen lenne. :(

[ Szerkesztve ]

(#49) Graphics válasza fatallerror (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja így érthető :D, én most erre gondoltam konkrétan :)

Lord Dragon: azért szerintem valamennyire érthető, hogy egy 775-re kiadott hűtő nem megy rá 2011-es foglalatú procira, mert egy kicsit lehet sovány lenne oda már az a hűtési teljesítmény.

Nézd meg a 1366-os csúcsprocikhoz milyen hűtőket adtak. Már gyárilag is több hőcsöves megoldásokat.
A 2011-es elég más liga, az egy Extreme Performance szint, aki olyat vásárol, már nem sima 5-10 ezres hűtőt fog rátenni...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) #16939776 válasza Graphics (#27) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem rettegek, csak érdekelt hogy mire lehet számítani. Köszi a linket. :R

Az "igénytelenségemet" bőven fedi a mostani, és amíg nem mondja be az unalmast addig nem is tervezek rá költeni. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.