Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) oO7 válasza moonman (#49) üzenetére


oO7
őstag

nem... nem rejtett csak úgy ottvan

(#52) moonman válasza oO7 (#51) üzenetére


moonman
titán

azt azért kezdem nehezményezni, hogy van a "(My) Documents", de az utóbbi időben minden program belepiszkít. My Virtual Machines, My Stationeries, My Received Files, My Games, My kutyatöke...

ezeknek lehetne egy külön munkakönyvtár, nem győzöm rejtettbe tenni a nem saját "dokumentum" mappákat.

(#53) Diopapa válasza moonman (#50) üzenetére


Diopapa
addikt

Közben wikiztem egyet és igazad van srry... Nem tudom, ezt honnan vettem, hogy filerendszer de évekig tévedésben éltem... :O

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#54) oO7 válasza moonman (#52) üzenetére


oO7
őstag

végülis a win7 -ben my library rendszer van és nem közvetlenül a My Pictures mappádba mész vagy ilyesmi... szóval naggyából belefér. csak ne a Documents mappába hanem a többi "My" folderekkel egy szintre helyezné ezeket...

(#55) oO7 válasza oO7 (#47) üzenetére


oO7
őstag

őhh bocsi itt a hibás képért :) kicsit elkalandoztam itt a gombok között :D
itt a kép aki kíváncsi rá

ha esetleg erre jár egy moderátor és törölné ezt a hozzászólást és az előzőben kijavítaná a kép címét mekösöznném :)

(#56) #06658560


#06658560
törölt tag

A linkelt oldalon a képek eddig kllemes környzetet mutatnak, a használhatóságot nem tudom véleményezni, bár a ribbont sem szeretem.
Az egyik képen a mikrotorrent jól mutat a véleményező sámlik mellett. :DDD

(#57) moonman válasza oO7 (#54) üzenetére


moonman
titán

na hát erről beszélek. az alap folderek nálam megegyeznek az alap library-kkal, documents, music, pictures, videos, aztán még van pár egyéni természetesen. de utálom, hogy a "Documents" tele van szeméttel (az más kérdés, hogy nem látom, mert hiddenre tettem).

egyébként Windows Virutal PC 7 már a többivel egy szintre, egyel kijjebb teszi a Virtual Machines mappát.

á, sose lesz itt rend.

[ Szerkesztve ]

(#58) Neil Watts válasza moonman (#57) üzenetére


Neil Watts
veterán

vim ;] (szövegszerkesztő és tisztítószer (a takarításhoz) :D)

(#59) oO7 válasza moonman (#52) üzenetére


oO7
őstag

a "My Recived Files" mondjuk nemtudom miért nem a Downloads mappába kerül... amúgy a Saved Games az nem a documents folderben van (legalábbis win7 alatt... vista-ra nem emlékszek pontosan hogy volt, sose használtam azt a foldert) hanem az "alap szinten".
Azt meg nemtudom, hogy mire volt jó kiszedni az AppData folderből a pst file-t. Azt annyira nem váltogatja gyakran az ember, hogy ott kellene lennie szem előtt.

amúgy még visszatérve a My Recived Files -ra... abban ugyebár nem csak a fogadott fájlok hanem a messenger logjai is benne vannak... nade hogy azok pl miért nem az appdata folderbe kerülnek... mert szerintem nem a fájlokat nyitogatom meg ha keresek valamit hanem messengerben odamegyek, jobbklikk és view chat history...

és őőő... mondjuk én nem használok ilyen Windows Mail -t deeeee
The default stationery folder location used by Windows Mail is:
C:\Users\(user name)\AppData\Local\Microsoft\Windows Mail\Stationery

mindezek mellett viszont egyetértek veled :D tény hogy sokminden szemetel oda

[ Szerkesztve ]

(#60) moonman válasza oO7 (#59) üzenetére


moonman
titán

nem Saved Games, hanem My Games, a Halo pl. mindkét helyre bepakolja magát, a Halo 2 már csak a Saved Games-be dolgozik. az NFS meg csinál egy EA Games-t. anyád. (nem neked :D)

Windows Live Mail teljesen jó helyre dolgozik (nem mintha azt menteném, reinstallkor lejön Hotmailről megint minden):

nekem egyébként egy jól kialakított struktúrám van, így a Messenger is a Documents\Windows Live\Messenger\History-ba dolgozik, stb. szóval a received files kb. 5 percig létezett install után.

[ Szerkesztve ]

(#61) oO7 válasza oO7 (#24) üzenetére


oO7
őstag

amúgy azon gondolkoztam hogy lehet word-be építeni ilyen közösségi oldalakat... már úgy idézőjelesen értve :D Merthogy blogot már most is lehet írni Word-ből... kb azt tudnám elképzelni inkább hogy az Outlook kapna esetleg valami bővítést hogy a különféle közösségi oldalakon lévő ismerősöket contact-ként beimportálja.
moonman te nem hallottál erről valami belső infót ? :D

(#62) student válasza moonman (#50) üzenetére


student
őstag

a beta és final között már nincs nagy különbség ugye?

(#63) moonman válasza student (#62) üzenetére


moonman
titán

mármint béta mi között? :)

(#64) moonman válasza oO7 (#61) üzenetére


moonman
titán

hát Outlook-os twitter már most is van, gondolom nem nagy probléma ezeket hivatalosan is beépíteni, végülis szabvány protokollokon megy az egész.

engem mondjuk nem nagyon izgat fel ez a dolog, nem blogolok, nem twittelek, nem iwiwezek, antiszoc droid vagyok.

(#65) student válasza moonman (#63) üzenetére


student
őstag

hát az office

(#66) oO7 válasza student (#62) üzenetére


oO7
őstag

az rc meg a final verziók között nem szokott lenni már nagy különbség... bétából még lehet bármi

(#67) moonman válasza student (#65) üzenetére


moonman
titán

ez még csak nem is béta, egyelőre tech preview. és de, sok fog változni.

(#68) norbiphu


norbiphu
senior tag

[link] = :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.