Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Amúgy se nagyon erőlködtek a natív app-ok fejlesztésével, a Playbook meg amúgy is sz*r eladásokat produkál... :U De ez az App Player amúgy jóféle dolog, Symbian-on szívesen látnám (haha, biliből kivettem a kezem :DDD ).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Az elemzők nagyon jól gondolják.
A fejlesztő minek végezzen dupla munkát ha elég csak egyszer megírni az alkalmazást amit aztán n+1 platformon lehet majd (gond nélkül) futtatni ?

(#3) Polllen válasza tjb007 (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

De a fejlesztők most sem törik maguk, hiszen nem fogy úgy a cucc, ahogy tervezték. A felhasználónak meg mindegy, mitől működik a gépén, csak normálisan működjön.

Egyébként az ötlet jó, van egy saját rendszered, áthidalod a kompatibilitási gondokat az egyik legnépszerűbb konkurencia os-vel és máris a felhasználónak valódi alternatíva lesz... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) robertel válasza Polllen (#3) üzenetére


robertel
senior tag

Ha telefonokon is elérhetővé válnának az android alkalmazások az lenne az igazi.
Ha jól értem csak táblagépen lesz ez.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#5) tjb007 válasza Polllen (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezután meg végképp nem fogják.
(Én sosem a felhasználó szemszögéből nézem a dolgokat, szakmai ártalom.)

(#6) Karma válasza tjb007 (#2) üzenetére


Karma
félisten

A valóság azért az, hogy az ilyen "futtass más platform alkalmazásait módosítás nélkül" nem szokott működni, ha a fejlesztő ezt célba veszi, lehet hogy izzadnia kell. Node majd kiderül, ha valaki kipróbálja :DDD

robertel: Jól érted, sajnos még mindig sehol nincs a QNX-es telefon :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7) robertel válasza Karma (#6) üzenetére


robertel
senior tag

Kár érte, sokat dobna blackberryn az android marketje, plussz google is szép summát tenne el belőle.
Szeritnem Nokia is jól fog járni, hogy elérhetővé teszi a nokia store-t wp-n, ezután biztos csinos kis summa megy nekik.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#8) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ok, de ez megváltja a világot? Ettől még nem hiszem, hogy hirtelen megugranak az eladások. Btw nem csak a szerencsétlen Playbook produkál sz@r eladásokat. Igazándiból az alma gépe mellett semmi se tud labdába rúgni jelenleg (az okokat most hagyjuk, mindenkinek megvan a véleménye, hogy mi okozza).

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Csillagos ötös az ötletért, így megnő a programtesztelők száma a cégnél.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Polllen válasza tjb007 (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nincs ezzel baj, a fejlesztő egy platformra fejleszt, de 2-n is használható. ez neki is jó. egyedül a BB gondolkodhat el azon, h ez jó-e neki, bár kétség kívül vannak előnyei is..

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) Kashim


Kashim
őstag

És milyen sebességgel futnak majd a komolyabb alkalmazások ebben az emulált környezetben? Ha valami nem natívan fut, ott a teljesítménynek valamilyen szinten csorbát kell szenvednie. Főleg ha egy adott program majd olyan hardverelemeket kíván meg, amik a Playbookban nincsenek is. Nem tudom hogy működik ez a dolog pontosan, csak azért kérdem.

[ Szerkesztve ]

(#12) Karma válasza Kashim (#11) üzenetére


Karma
félisten

Az Android alkalmazasok (az NDK bevonasaig) nem futnak nativan sehol se :P

“All nothings are not equal.”

(#13) bordapapa


bordapapa
csendes tag

Egyre inkább vágyom egy PlayBook-ra...

(#14) tomistarkapi válasza Kashim (#11) üzenetére


tomistarkapi
tag

Olyan hardware van benne mint a komolyabb droidos táblákban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.