Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

A legszebb az egészben hogy csak olyan valaki szivárogtathatta ki (akár gondatlanságból) aki nekik dolgozik, ezzel együk kell élnie ma az összes fejlesztőnek ;] , csak azt remélem hogy nem akad majd senki olyan állat aki a PH! -t kellemetlen helyzetbe hozná valamelyik beszólása miatt :(((

[ Szerkesztve ]

(#2) Romvr


Romvr
őstag

Multiplayer... gondolom valamelyik béta lehet amit külsősökkel teszteltettek (valószínűleg). Nyilván az egyik ilyen emberke gondolta hogy felhajítja a netre már csak úgy szórakozásból is. De nem értem miért ilyen nagy a hepaj. Mindjárt itt a megjelenés, aki meg letölti az 1 hét múlva megjelenő végleges játék nem végleges változatát az idióta.

Amúgy igazuk van abban hogy amit egyszer feltettek netre az megállíthatatlan el fog terjedni. Azzal meg hogy ilyen nyilatkozatot tesznek csak elősegítik hogy gyorsabban terjedjen.

PL Veér István elolvassa a cikket (vagy felolvastatja szüleivel), és már is nyomul rá kedvenc warez/torrent oldalára hogy töltse ha rajta van. Tehát, ha nem lenne a cikk/nyilatkozat akkor kevesebben tudnának róla és kevésbé terjedne... ok-okozat összefüggés.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#3) dunc


dunc
nagyúr

Olvastam rólla állitolag gyenge lett,de ez tulajdonképpen egy ingyenes multi lesz, mert akkor jó hülye aki letölti a félkész verziót!

(#4) BemAnyó válasza Romvr (#2) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nah igen ez a vérpistike verzió nekem is eszembe jutott ;] de gondolom azért tettek ilyen nyilatkozatot hogy hátha egy két torrent oldal leveszi a menüről, bár ez sem sokat segít, ha kijön a teljes verzió úgy is hamar felkerül valahova megosztva :U

(#5) hommeros válasza Romvr (#2) üzenetére


hommeros
őstag

Ebben egyetértek. Lehúzásnak ígérkezett ezek szerint a játék, ha ennyire félnek, hogy meglátják megjelenés előtt az emberek :D

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#6) #65675776


#65675776
törölt tag

"ezért különösen érzékenyen érintette a fejlesztőket"

A fejlesztőket, vagy a kiadót (nem keverném a kettőt)? Nem lehet, hogy pont az egyik fejlesztő szivárogtatta ki?

(#7) Nunder válasza #65675776 (#6) üzenetére


Nunder
őstag

Az Activision (kiadó) mérges. Nyilván, hiszen még meg sem jelent hivatalosan. A fejlesztők mérgesek, mivel nagy valószínűséggel miattuk szivárgott ki a cucc, ahogy azt te is írtad.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megértem a fejlesztőket. Sok Bétában vettem már magam is részt, ahol az NDA megkötötte a kezemet - jelenleg a DDO Unlimited Bétát nyomom -, és nem véletlenül idegesek a fejlesztők a megjelenés előtti majdnem kész - de még nem végleges - játék kikerülésének, még ha azok pusztán csak információk is. Hiszen ezek a játékok még nincsenek készen, előfordulhatnak benne hibák, vagy olyan tartalmak, amik nem lesznek benne a végleges változatban, és akik ezeket letöltik és kipróbálják, sokszor csalódnak, és ezzel kihatással vannak a végleges játékot megvásárolni kívánókra is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Findzs


Findzs
addikt

most azt kellene csinálniuk, hogy gyorsan kiadják
:K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#10) #65675776 válasza Findzs (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mondjuk 10 nap múlva? Csak mert akkor lesz a hivatalos megjelenés...

(#11) alien_


alien_
őstag

Mi van, senki sem mer írni? :P

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#12) twollah


twollah
nagyúr

Hogy a fenebe tud kiszivarogni egy teszt verzio?

Par tippem lehet:
- tudatosan, hogy minnel nagyobb felhajtas legyen a jatek korul.
- veletlenul?!?, na ez a verzio santit a legjobban.

(#13) Glave válasza twollah (#12) üzenetére


Glave
csendes tag

Nem hinném ,hogy tudatosan szivárogtatták ki mert bűn rossz játék... :DDD

Glave

(#14) alien_ válasza Glave (#13) üzenetére


alien_
őstag

Azt nem tudhatod... :U
A képek+pár videó alapján nem érdemes pálcát törni felette. Én mindenképp kipróbálom majd.

Swarm is coming.

(#15) Vistaboy válasza Glave (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ami kiszivárgott, az nem a végleges játék, az eddigiek alapján pedig nem lehet elítélni, hiszen pár videón és képen kívül semmi sincs még róla.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) RpPRO


RpPRO
őstag

Rogton elo is vettem a klasszikus rtcw multit, toltam gyorsan reggel 6-ig. Iszonyu fuggo voltam, eveket toltunk el, mekkora meccsek voltak clanbase-en. ET-zni sem rossz, de azert egy Beach verhetetlen. :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#17) SzTomcat válasza Romvr (#2) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Énis, elmentem megnéztem hogy tényleg fentvan a kedvenc oldalamon, az máskérdés hogy nemtöltöttem le, mivel nemvonz, és amúgyse futna a gépemen.De eddig a cikkig nekemse jutott volna eszembe megnézni, szóval van a mondanivalódban valami :)

[ Szerkesztve ]

Itt a vége, fuss el véle!

(#18) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Amúgy lehet naív kérdés ,de egy kiszivárgott multival kulcsok nélkül mit érnek ?Terjesztésre szerintem teljesen alkalmatlan.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19) sakto válasza jozefgucci1 (#18) üzenetére


sakto
őstag

;] vagy nem..

(#20) Fortissimus válasza #65675776 (#10) üzenetére


Fortissimus
őstag

addig mar nem hiszem, h nagy kart okozna, foleg ha nem is vegles verzio.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21) monzta


monzta
csendes tag

van a végleges verzióban egyáltalán multiplayer? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.