Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Registry fájllal nem próbáltátok belőni az 500 Hz-et?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Hát szerintem "az elég jó egér" állítás nem igazán állja meg a helyét. Szerintem katasztrófális, hangos, buta, és valahogy kényelmetlen a mozgatása, lehetetlen helyen vannak az előre vissza gombjai. Munkahelyen van egy RX250-esem, az fényévekkel jobb harmadáron.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#3) HussarF

Nekem is ilyen egerem van, nincs vele problémám. Igaz, hogy elég méretes jószág, nem is túl csendes, de brutál kinézete van, és imádom, hogy mindenhol cserenkov-kéken világít.

(#4) nyunyu


nyunyu
félisten

Ennel meg a 2k HUFba kerulo Logitecheknek is komolyabb elektronikajuk van, max nem vilagitanak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) adamka16


adamka16
őstag

2 hete használom, de én 90%-ban csak jót tudok róla mondani.
Ami számomra negatívum, bal oldalon a fel-le gombok baromira feleslegesek nekem, de akaratlanul is benyomódik ha hirtelen jobbra viszem az egeret.
Másik ami zavaró, hogy ha kikapcsolódik a gép, usb-n továbbra is kap tápot és ugyan olyan erősen világít mint mint bekapcsoláskor. Ez akkor jól jön ha részegen sötétbe támolyogsz a szobában, de amúgy elég zavaró mert erős fénye van.

(#6) nyunyu válasza adamka16 (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt a BIOSban kell kikapcsolni, hogy kikapcsolt allapotban ne adjon aramot az USBnek, nem az eger sara.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) adamka16 válasza nyunyu (#6) üzenetére


adamka16
őstag

Persze, jogos. De még a csóró egerek is tudnak olyant, hogy akkor erősödik fel a fény ha megmozdítod az egeret. Simán lehetne ebbe is egy olyan kis vezérlő ami mondjuk 5 sec után halványítja magát.

(#8) nyunyu válasza adamka16 (#7) üzenetére


nyunyu
félisten

Gamer egereknel az kontraproduktiv lenne, hiszen tavcsovessel kempeles kozben annyira lelassulna az eger, hogy a celpont felbukkanasanal tizedmasodpercekbe kerulne, mire egyaltalan eszrevenne, hogy megmozditottad.

Ez jol megfigyelheto a wireless egereknel, hiszen azok eleg aggresszivan takarekoskodnak az elemmel/akkuval, nem jaratjak allandoan teljes sebesseggel a szenzort.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) nyunyu


nyunyu
félisten

Cimben szereplo "kirpobaltuk" elirast javitsatok.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) huszar90


huszar90
aktív tag

4 ezerért nekem korrektnek tűnik...

(#11) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Most viccből megnéztem, nekem 2006 óta, tehát 8 éve 1000 Hzn megy a razerem...
Oké hogy ez csak 5000,- körül van, de ennyiért nem hiszem hogy ezt venném (biztos nem)

(#12) bolygo85


bolygo85
tag

Üdv saját tapasztalatból ez az egér egy ipari hulladék! azzal leplezik a gyenge minőséget hogy jó a formaterve!

pl: hangos a kattintás,silány érzékenység.

Használtan jutott hozzám egy de kb 20 percig használtam utána a kukába landolt hatalmasat csalódtam benne :K

Vive cum honore, mori cum gloria!

(#13) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó kis cuccnak tűnik. lehet, hogy beruházok egyre a munkahelyi gép mellé. Az öreg, "fapados" Logi már kicsit viseltes.

(#14) HussarF válasza nyunyu (#4) üzenetére

Nem működik a linked

(#15) adamka16 válasza nyunyu (#8) üzenetére


adamka16
őstag

Értem én, de egy gamer nem egy egéren fog spórolni. Most az, hogy ennek "gamer" kinézete van egy dolog, viszont egy otthoni netezős, filmnézős emberkének lehet, hogy már ez is prémiumabb mint az olcsó egerek.
Ettől feljebb meg tényleg olyan rágcsálók vannak amikhez az ember nem is mer hozzányúlni olyan rondák.

(#16) HANDO88


HANDO88
senior tag

Egész rövid idő alatt megszoktam a fogását és ennyi idő kellett pont a bal klikknek is hogy tönkremenjen.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#17) hoffman_


hoffman_
nagyúr

öregedő, lassan 6 éves MX518-at érdemes vajon lecserélni rá?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) Madn!ght válasza hoffman_ (#17) üzenetére


Madn!ght
addikt

Így a felhasználói tapasztalatok alapján én nem cserélném. :N
11 éve vettem egy MX500-at, mikor még újdonságnak számított. (megjegyezném akkor is már 15k-t fizettem érte) Nem jött be a fogása, de nem is volt szívem túladni rajta, így nekiadtam egyik munkatársamnak. A mai napig használja, WoT-ot és egyéb FPS játékokat játszik. Elmondása szerint mikor felqrja a játék azzal veri az asztalt ( :DDD ) de még mindig hibátlanul teszi a dolgát. Na itt kezdődik a minőség. ;)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19) hoffman_ válasza Madn!ght (#18) üzenetére


hoffman_
nagyúr

panasz nincs rá igazából, csak gondoltam hátha. de olvasva az itteni pár hsz-t elég hamar letettem róla. nem nekem lenne, én egy második generációs Diamondback-el tolom, nincs egér a világon, amire lecserélném 6 év után sem :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) Madn!ght válasza hoffman_ (#19) üzenetére


Madn!ght
addikt

Volt plazmám 1-2 évig, de nekem túl lapos volt, illetve oldalt a gumi kényelmetlen volt számomra. Egy Deathadderre váltottam, ami 6 év után múlt évben adta be a kulcsot. Fogásra azóta is az az etalon számomra, így egy Black Editiont vettem utána. Igaz, hogy nem olcsó (17k), de pár évre ismét le van tudva. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#21) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Te jószágú úr isten, benéztem egy online shopba, hogy mit vennék 5 körül, de mást találtam mint amire számítottam.

[link]

[link]

[link]

Mekkora Deathadder koppintások már? :DDD
Pofám leszakad...

(#22) NandoXXL válasza nyunyu (#6) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Egy kapcsoló gomb sokba került volna, kínai bazár.

(#23) hoffman_ válasza Madn!ght (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nekem is plasma van, én imádom. remélem még jó sokáig bírja. van póttappancs is, meg egy salamander red a szekrényben alkatrésznek. de ha egyszer mégis egérke kell, az tuti, hogy vezetékes razer lesz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24) Madn!ght válasza FeRRaR1 (#21) üzenetére


Madn!ght
addikt

Maximum a formaterv... A belső, az anyaghasználat és a tartósság gondolom a nyomába se érhet az eredetinek.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#25) nyunyu válasza HussarF (#14) üzenetére


nyunyu
félisten

elektronika

Valamiert nem engedte direktbe linkelni ezt a kepet.
Aha, tul hosszu volt a link, es csak az elejet sikerult kijelolnom.

Ranezesre sem a felhasznalt alkatreszek, sem a forrasztas minosege sem elsoosztalyu.

Kiprobaltuk szonak meg ugorjatok neki megegyszer, masodszorra is sikerult elirni :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26) nyunyu válasza Madn!ght (#24) üzenetére


nyunyu
félisten

Razert mondjuk nem konnyu alulmulni minosegben+tartossagban.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27) hoffman_ válasza nyunyu (#26) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem könnyű alulmúlni? ergó a razer ramaty? ezt azért meggondolnám még egyszer :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) Blindmouse válasza hoffman_ (#17) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nem. Én kaptam egyet ipon akcióban, és inkább az ütött kopott 518-at pakoltam vissza az asztalra, ég és föld a kettő.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#29) Madn!ght válasza nyunyu (#26) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem általánosítok, csak a konkrét típusra céloztam. Nekem csak Diamondbackem, Deathadderem V1 volt eddig, most pedig Deathadder Black Editiont nyúzok. Semmilyen minőségbeli kifogásom nem volt egyikkel sem, pedig nem kevés óra quake 3, CoD, Battlefield volt mindháromban.

Csupán arra kívántam rámutatni, hogy 6 évet szvsz egyik belinkelt példány sem élt volna meg a kezeim között annyi használatot követően, pedig én általában vigyázok a dolgaimra. :B :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30) Findzs


Findzs
addikt

a siklás biztos fog javulni ahogy kopik fényesedik kicsit a talp
egy próbát megérne

úgy látom ebben is van súly, de nem értem minek?
egy régebbi egerembe is volt logi mx400 és miután kivettem sokkal komfortosabb lett az egér használata
most egy logi 318 -ast használok a melóhelyen persze abban is volt súly, de nem sokáig

sajnos az otthoni g400 -ban nincs súly szétszedtem mikor megvettem nehéz is volt mindig
most egy g400s van ami szintén nehéz de mivel a g400 -ba sem volt súly gyanítom, hogy ebben sincs

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#31) nyunyu válasza Findzs (#30) üzenetére


nyunyu
félisten

Asszem az MX518-tol kezdve mar nem csavaroztak nehezeket az eger tetejebe.
MX500/510-ben meg volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32) hoffman_ válasza Blindmouse (#28) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33) FeRRaR1 válasza nyunyu (#26) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Azért ilyenekkel nem dobálóznék, 8 éves a Deathadderem, és túlélte a nagy Css korszakot, CoD korszakot, most csak kocajátékosként Tf2 néha, de soha gondom nem volt vele, bárhogy rángathattam lekövette, első napja óta hibátlanul üzemel, pedig nem keveset kapott, már a 3. gépemre van rákötve megvétele óta.

Tömeg gyártás van, bármelyik márkánál találni fogsz selejtet.

Madn!ght

Persze, nyilván silány vacakok, csak feltűnt, hogy ilyen pofátlanul másolják...
Ahogy fentebb írtam lassan egy évtizede szolgál a DA, ami szerintem rettentően sok, főleg amennyit az első 4-5 évében játszottam napi szinten rengeteget, verseny szerűen is.

[ Szerkesztve ]

(#34) HussarF válasza Madn!ght (#1) üzenetére

Egyébként engem érdekelne, hogy hogy lehetne a frekvenciáját növelni, már 250 Hz-el is boldog lennék. Van ehhez valami jó útmutató?

(#35) Madn!ght válasza HussarF (#34) üzenetére


Madn!ght
addikt

Usbfix a progi neve. Linkelni nem tudom a melóhelyről, de keress rá. ;)

Sok-sok okosság: ITT

(#33) FeRRaR1: 10 évig q3-aztam, utána cod, azóta Bf2, Bf4, szóval tudom miről beszélsz. :B ;)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#36) deja vu válasza FeRRaR1 (#33) üzenetére


deja vu
addikt

Pedig van igazság abban amit mondott, a mostani Deathadderekre meg a többi Razerre elég sok panasz van. Már nem egy ajánlott márka, sokan szarozzák nem alaptalanul mert 1-2 év alatt bekrepálnak sokszor. Nekem most Taipan van, de legközelebb Zowie-t veszek, vagy ki tudja. Azt mondják a Logi sem a régi, nekem 5-6 évig simán elmentek a játékos egerei, manapság már nincs ilyen. :(

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#37) HussarF válasza Madn!ght (#35) üzenetére

Ez az? Nem annak tűnik, de mást nem találok.

(#38) Madn!ght válasza HussarF (#37) üzenetére


Madn!ght
addikt

Kb. 1 óra múlva otthon leszek, megkeresem Neked. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#39) tixem


tixem
addikt

Hát ez valami borzalom :D Nem bántam meg, hogy g400-ért kiadtam ennyi pénzt, a többi ami eddig volt fél évnél tovább nem bírta.

Vennék még egyet, de egyrészt alig kapni már, és az ára is elszállt, a g400s meg még továbbra sem árasztotta el az országot. Csak tudnám miért, pedig már egy ideje piacon van.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#40) 4Pac


4Pac
csendes tag

Mai nap érkezett meg, eddig semmi negatív véleményem nincs róla, teljesen meg vagyok vele elégedve.
Nade jópár hsz. -el visszább olvastam, hogy akaratlanul menyomja az illető az oda- vissza gombot, de sajnos nekem is mindig rátéved az ujjam :D .

(#41) deja vu válasza tixem (#39) üzenetére


deja vu
addikt

1-2 hónappal ezelőtt volt még Pöstön az egyik MM-ben 13-ért pár darab G400. Annyit még megér, a 20 körüli ár viszont tényleg irreális amikor évekkel ezelőtt 9 ezer volt.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#42) sultansmith


sultansmith
senior tag

Ennyi pénzért pontosan ennyit is illik adni.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#43) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Én kb. 1 hónapja nyüstölöm, és elég vicces, hogy elsőre sikerült egy gyári hibásat kifognom, aminek a görgőjével volt probléma, de rögtön kicserélték a boltban.

Nem vagyok nagy játékos, néha napján leülök 1-2 órát BF-ezni. FPS-en kívül amúgy is a kontrollert preferálom, éppen ezért nálam relatíve sokáig megmarad egy egér. Kíváncsi leszek ezzel mi lesz.

Engem a kinézetével vett meg kilóra, meg hogy ilyen olcsó. Az előző tenyérbesimuló egeremhez képest kicsit furcsa volt ez az "éles" formaterv, de persze mint mindent, ezt is meglehet szokni.

Ami kifejezetten zavar, az a két oldalsó gomb, nagyon előre vannak csúsztatva. Míg a hátsót pont eléred, az elsőhöz kényelmetlenül ki kell nyújtanod a hüvelykujjad, vagy fogást kell váltanod, és esedékes, hogy mind a két gombot lenyomod véletlenül.

Az anyagminőségre nem panaszkodom, igen kellemes műanyagból készült (csak az alját ne nézegessük :D ).

Magamfajtáknak ajánlom, akik megunták ugyan azt az unalmas formatervet követő pocokokat, de 5 ezernél többet akkor sem képesek kiadni egy ilyen dologért, ha kést szorítanak a torkához. Gamereknek nem, ők biztos falhoz b*sznák, mert hát profinak néz ki, de ez egy hótközönséges rágcsáló.

Ja még valami: Ha nem matt a monitorunk, és általában az előtt van az egér, akkor egyes szögekből nézve biztos megtaláljuk kedvenc háziállatunk légbeömlőiből áramló kék fény tükörképét a képernyőn (aminek egyébként nem tudom mi értelme van, ki a franc nézegeti az egér elejét).

[ Szerkesztve ]

(#44) Madn!ght válasza Norb€€€ (#43) üzenetére


Madn!ght
addikt

:C :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#45) tixem válasza Norb€€€ (#43) üzenetére


tixem
addikt

azér világít mert géjmer, ettől lesz jobb meg sukárabb :P

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#46) FeRRaR1 válasza deja vu (#36) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én is olvastam, hogy már nem bírnak annyi klikkelést azok a kapcsolók, mint régebben, szomorú ha tényleg így van, pedig én is szemezgettem, mert asszonynak kellett volna valami normális egér, mondom megkapja az én régimet, és veszek egy új DA 2013-at, igazából magamtól a büdös életbe nem gondolkoztam volna a cserén, gumis már az oldala is, ami az egyetlen szó szerint is kézzel fogható előnye lett volna, de letett róla, már elvan tapi padon is, úgy hogy marad az első generációs DA ameddig ki nem fekszik :)

De már most maradéktalanul elégedett vagyok, hihetetlen jó vétel volt.

(#47) Madn!ght válasza HussarF (#37) üzenetére


Madn!ght
addikt

Itt le van írva Win 7 alatt hogyan lehet emelni a polling rate-t, szoftveresen.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#48) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

"Gyors rántásoknál (ami az alacsony érzékenységgel játszókra jellemző) viszont itt-ott megakadt a móka"

Ez így kuka egy fillért nem ér, fel sem tudom fogni hogy képes valaki pénzt adni érte...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49) LorD_ARmES


LorD_ARmES
tag

2 eve nyuzom a Sharkoon Fireglider (Flame) valtozatot. 7k volt, laser, sulyozhato, sajat belso memoriaja van, jo a fogasa, tartalek tappancsokat adtak, szovettel bevont kabel. Szin allithato a DPI gombhoz, amivel lehet tudni, hogy hol tartasz.
Jatekokban nincs vele gond a software miatt, mert mindent megold hardware szinten.

Szerintem az osszes eger halala a utility progi, amit fel lehet rakni hozza. Ezt megflasheli es viheted barhova, barmilyen gepre.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=LorD_ARmES

(#50) Reggie0 válasza deja vu (#36) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem a G500 2 ev utan meghalt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.