Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) _Atesz válasza beteg (#6) üzenetére


_Atesz
addikt

Ennyi. :D

(#52) Mardel válasza GeryFlash (#48) üzenetére


Mardel
őstag

Az szep, az F710-et vettem alig 1 eve 10k korul.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#53) deja vu válasza Dr. Akula (#38) üzenetére


deja vu
addikt

Nekem többen mondták, hogy a Zowie egerek jobbak mint a logitech, razer egerek. Nincsenek rajta parasztvakító világító bizbaszok, meg felesleges ficsörök, halál pontosak. Mondjuk azok vezetékes egerek, de játékra sokan esküsznek rájuk. Nekem csak az egy év garancia nem tetszik, lehetne 2 év.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#54) privacy99


privacy99
senior tag

Nekem Logitech MX Performance egerem van kb. fél éve, természetesen semmi baja, de most nem is ez a lényeg. Az üzemideje legalább másfél hét (minden nap használom, több mint 7-8 órát), de olykor 2 hét is. Szóval azért ne temessük annyira a dolgot.

Azt se felejtsük el, hogy itt van bedugva a töltő, ha merül ez (vagy a k800-as bill.), egyszerűen bedugom 2 másodperc alatt, majd kb. 1-2 óra töltéssel már maxon is van. Kihúzom és újabb 1-2 hét. Persze töltés közben úgy használom, mint vezetékest.

Nem értem, mi ezen a bonyolult/kényelmetlen/kellemetlen :F Teljes leállás előtt jó 2 órával jelez. Valaki akkora gamer, hogy 2-3 órán keresztül megállás nélkül cs-zik, és nincs ideje bedugni a töltőt?

A mobilokat naponta töltjük, mégsem sz*rozzuk le mindet ezért. Szerintem a másfél hét használat/beépített akksi (nem kell kivenni és cserélni stb..)/minőség kiváló. Legalábbis ennél az egérnél.

[ Szerkesztve ]

(#55) nyunyu válasza beteg (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerinted a 21. században elfogadható, hogy hetente ki kell venned az elemet az egérből és ki kell cserélned?? Mert ha nem tölthetőt teszel bele, akkor az drága és pocsékolás. Ha tölthetőt, akkor meg külön töltőn eteted őket?? Miért nem lehet adni hozzá töltő bölcsőt? Amibe használaton kívül bele lehet tenni.

Egyszerubb lenne ugy megoldani, ahogy az MX1100R, Perf MX-en van: eger orrara egy microUSB, aztan azon keresztul tolti magat.

Tolto elektronika eddig is az egerben volt, pl. MX Revo dokkolojaban osszesen 2 kondi van, ami szuri a tapbol jovo delejt, aztan szevasz.
Ellenben allando problema forras, hogy nem ugy sikerul feltenni az egeret ra, hogy par masodpercnel tovabb erintkezzen.
Erdekes modon a regebbi, vesztartalek MX Revomat elsore fel tudom ugy tenni, hogy toltson.
Valoszinuleg a gyari tappancsokra ragasztott HyperGlide par tized mm vastagsaga kavar be.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#56) kromatika


kromatika
veterán

Szép és jó is,de szerintem elég keményen túl van árazva.

(#57) nyunyu válasza velizare (#16) üzenetére


nyunyu
félisten

jellemzően kibír vele még egy napot onnantól, hogy először jelzi, hogy enni kér.

Nem volt ez mindig igy.

Elso szerias, 2006-os MX Revom pl. az akku toltottsegjelzo pirosra valtasatol szamitott fel oran belul megallt.
Masodik, 2007+ szeriaban aggresszivabbra vettek a sporolast, hosszabb tetlenseg utan megmozditva hasznalja csak a toltottsegjelzo LEDeket, akkor is rovidebb ideig villannak fel, mint az elso szerian.

Mostani kekfogu peldanyom (2008?) meg ennel is durvabban sporol, ennel tenyleg elmegy meg egy napig a kritikus jelzestol szamitva.
Mondjuk ez lassabban kommunikal, masodpercenkent 125 helyett csak ~90.

Persze az is kozrejatszhatott, hogy a masodik szerianal lecsereltek a rugos akkutartot+G7-be valo akkut.
Az addig a tartoba meno kabelt raforrasztottak az akkura, igy eggyel kevesebb kontakthiba lehetoseg van az akku es az eger kozott.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#58) nyunyu válasza Entryy (#20) üzenetére


nyunyu
félisten

Én pont azt írtam le, hogy ez mennyivel jobb megoldás mint a beépített akkus verzió!
És szerintem a Logi is pont ezért tért át erre a megoldásra.

Mivel sok gond volt a tulmelegedo/robbano akkus iTelefonokkal, EU szinten elo lett irva, hogy csak olyan akkus kutyu hozhato forgalomba, amiben a felhasznalo hazilag is ki tudja cserelni az akkut.

Az akku 2-3 év alatt ha nem is behal,de jelentősen csökken az üzemideje, de a többség nem 2-3 évre vásárol egeret, hanem sokkal sokkal több időre szvsz.

Most dobtam ki egy garnitura Varta Ready2Use AAA akkut, par eve bennfelejtettem oket egy szamologepben, aztan mar nem lehet tolteni oket. :W

Hosszanfriss akkuban meg mindig az Eneloop a nyero.

BTW, elso Perf MX szeriahoz meg azt adtak, aztan L attert a GP Recykora, gondolom olcsobb volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#59) #72042496 válasza privacy99 (#54) üzenetére


#72042496
törölt tag

"A mobilokat naponta töltjük, mégsem sz*rozzuk le mindet ezért."

Dehogynem, ez az egyik, ami visszatart az okostelefonoktól. :)

A két hetes üzemidő egyébként egész jó (az USB-s töltés főleg), úgy látszik nálam a BT-s MX1000 jobban szívja az akkut, vagy csak kisebb a kapacitása.

(#55) nyunyu:

"Valoszinuleg a gyari tappancsokra ragasztott HyperGlide par tized mm vastagsaga kavar be."

Nálam nincs ilyen az MX1000-en, mégis állandó probléma, hogy nem tölt. Elég parasztos megoldás, de ha benyálazom az érintkezőket (néha a megdörzsölés is elég), kapásból lesz kontakt.

[ Szerkesztve ]

(#60) KAMELOT válasza #72042496 (#59) üzenetére


KAMELOT
titán

Jobb esetben naponta, valaki 10 óránként! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#61) afterburner_ válasza beteg (#6) üzenetére


afterburner_
őstag

nekem érdekes hogy a mx1000-es logitechem, 10 éves lesz 1-2 év múlva, hetente töltöm, napi 16 órát van használva, de akksit egyszer sem kellett benne cserélni, ráadásul új korában is 1 hetet bírt kb. szóval valahogy nagyon eltalálták benne az akut , talán valamelyik mérnök véletlenül túltervezte?:)

, lassan gondolkozok a cseréjén de ez tényleg vicc, hogy nem tölthető az aksija.

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#62) Chibass


Chibass
tag

Vajon mikor lesz már g9x utód...vagy legalább maradt volna elérhető továbbra is a boltokban, már nem igen lehet kapni sajnos.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#63) velizare válasza privacy99 (#54) üzenetére


velizare
nagyúr

Valaki akkora gamer, hogy 2-3 órán keresztül megállás nélkül cs-zik, és nincs ideje bedugni a töltőt?
van. elég sok. van olyan is, aki ennek tízszeresét is képes eltölteni monitor előtt kockulva. és mivel ez egy gamer egér, elsősorban az ő elvárásaikat veszik figyelembe. az 1-2 óra töltésnél az elemcsere egész pontosan ((1-2 óra)-fél perc)-cel vesz többet igénybe. nagyon szép, hogy közben lehet vezetékesként használni, de az ember jellemzően nem azért vesz vezeték nélküli egeret, hogy vezetékkel használja.

a mobil más tészta, egy mai modern okostelefon jellemzően az akku töltöttségének 60-70%át leeszi napközben, a régi mobilokat meg nem töltötted naponta, mert elmentek egy hétig is egy töltéssel, tehát nem kellett, ha viszont ennek ellenére minden este reggelig töltőn volt, hamarabb tönkrement az akksija, mint aki kitelefonálta belőle a háromnegyed kapacitását minden nap.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#64) Chrys_ válasza beteg (#6) üzenetére


Chrys_
addikt

Mi a tragédia a G700-ban? Egyetlen dolgot tudok megemlíteni, a gyors akkumerülést. Azonkívül az eddigi legjobb egér, amit eddig használtam. Még az agyondícsért Razer Deathadder-t is alázza, az gyorsan kopott és a mikrokapcsoló is tönkrement.

(#65) Norman M249


Norman M249
tag

Sziasztok!
Tavaly júliusban kaptam egy g700s logit..... A gyári akku 1900mah harmatgyenge plafon 6 óra alatt megadta magát :S Jelenleg egy 2600as akkuval használom és igy kibir kb 8-10 órát.
A régi legendásan jó minöséget szerintem már messze nem éri el,mert már a dpi váltó gomb amit kb 10x használtam eddig vagy müködik vagy nem. Lötyögnek a gombok kissé szal szerintem hamarosan megy vissza gariba.

(#66) bugylee


bugylee
tag

A G700 lemerülés nem vészes mert lehet dróttal is használni. Nekem személy szerint a bal gombok egyáltalán nem állnak kézre. Plusz hülye a tapintásuk és ráadásul még le is van keskenyítve a végük, hogy még nehezebben lehessen megnyomni. Aztán a gaming szoftver egy fos, nem rendesen tölti a makrókat, vagy épp ha olyan kedve van elfelejti. A setpoint jó volt, soha nem volt ilyen jellegű gondom, szal ez nem egér hiba. Az viszont már igen, hogy a belső memóriás makrónál gondol egyet és visszaváltja a DPI-t. A jobb klikk meg hol jó hol nem. De, hogy azért jót is mondjak, a görgője csúcs. MX1000 után nekem csalódás.

(#67) rulla


rulla
tag

Drága és zabálja az energiát. 4 nap alatt 20% egy Duracell elemből...? Ne már. :)
24 rugóért szerintem az a minimum, hogy dokkolós, tölthető.

(#68) bteebi


bteebi
veterán

Kifejezetten jófélének tűnik, bár ennyi pénzt egérért nem adnék.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#69) privacy99 válasza velizare (#63) üzenetére


privacy99
senior tag

"van. elég sok. van olyan is, aki ennek tízszeresét is képes eltölteni monitor előtt kockulva." Részvétem.

"nagyon szép, hogy közben lehet vezetékesként használni, de az ember jellemzően nem azért vesz vezeték nélküli egeret, hogy vezetékkel használja."

Szegény gamer fiú, hát vezetékkel kell használnia 1-2 órát mert tölti az egerét, aztán 2 hétig megint vezeték nélkül kényelmesen használhatja. De rossz neki :(

"az 1-2 óra töltésnél az elemcsere egész pontosan ((1-2 óra)-fél perc)-cel vesz többet igénybe."

Azokat ugyanúgy tölteni kell. Szerintem inkább bedugok egy kábelt 5(!) másodperc alatt, mint fél percet eltöltök azzal, hogy kicserélem az elemeket. Még a végén a jó régi minden elemmel működik eljárás lesz a nyerő.. Esküszöm mintha a beépített akksi hátrány lenne.

Alapból kezdjük ott, hogy egy elemes/akksis perifériát nem hardcore gamereknek csinálnak (mint pl. az általad említett 10+ óra folyamatos játék), mert nekik az elemes ugyanúgy kellemetlen, ha lemerül, mert headshotot kapnak és öngyilkosok lesznek. Plusz állítólag rosszabb is, ha nincs vezeték.

(#70) dgabor80


dgabor80
tag

Sziasztok, egy Logitech MX™ Revolution-m van még 2006-os. Mindene hibátlan...2 hetente töltöm..igaz napi 2-3 órát használom csak...
szerencsére ajándék volt, mert ennyit az újoncokért biztosan nem adnék, főleg hogy hallom - nem húzzák sokáig...(az ennél még régebbi A4Tech usb-s optikaim is működik még...)
Szinte hihetetlen az a minőségi szint amit horror áron el tudunk érni.
Értem én hogy nem venne senki újat ha 20 évig húznák az egerek...de az akkor is nevetséges....
24 -ért már procik, jó kis alaplapok, tuti házak, terrányi winyók vannak...ezek meg ennyibe kerülnek és pár hónaposan már gond van velük? :(((

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#71) worxland válasza privacy99 (#69) üzenetére


worxland
addikt

"nagyon szép, hogy közben lehet vezetékesként használni, de az ember jellemzően nem azért vesz vezeték nélküli egeret, hogy vezetékkel használja."

Szegény gamer fiú, hát vezetékkel kell használnia 1-2 órát mert tölti az egerét, aztán 2 hétig megint vezeték nélkül kényelmesen használhatja. De rossz neki

Nem 2 órát tölt, hanem legalább négyet - különben kinyírja az elemet. Nem 2 hétig használható, hanem 10-12 órát. A többi stimmel. :B

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#72) kleinguru válasza dgabor80 (#70) üzenetére


kleinguru
addikt

Hajlamosak elfelejteni emberek, hogy a géppel a kapcsolatot a prifériákkal tartja, teremti meg. Első sorban billentyűzet, egér, monitor, hangszórók. Egy bizonyos szint után már értelmetlen a teljesítményt fokozni, drágább cpu, etc.

Ha vigyázz rá az ember elmennek sokáig, ha nem, akkor ott a garancia:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#73) captainm


captainm
tag

Akinek fontos a hosszú üzemidő, annak az M705 marathon egér a jó választás, nekem is az van munkahelyen és még 639 napot ír az aksira. Amióta megvan még nem kellett elemet cserélnem benne, pedig nem ma vettem :)

(#74) privacy99 válasza worxland (#71) üzenetére


privacy99
senior tag

Légyszíves ne hazudtolj meg, mert azt mindenki nagyon utálja. Írj privátot, gyere át lakj itt 2 hétig vagy amit akarsz, de esküszöm, hogy 10-12 óra alatt ha húzom a kocsi után se fog lemerülni. Én 2 hétig használom 1 töltéssel, és max. 2 óra alatt feltölt. Ez egy MX Performance egér egyébként.

Az, hogy te esetleg tönkreb*sztad, majd szídod, senkit nem érdekel.

2 óra töltéssel 2 hétig használom, napi 8 órát minimum. Ez így van, és kész. Ebben ugyan minek hazudnék? :U

(#75) Lomha 8V válasza priti (#13) üzenetére


Lomha 8V
addikt

"Én mindig úgy járok ezekkel a speckó formájú akksis szarokkal, hogy pórul."

Nagyon jót derültem ezen a megfogalmazáson. :D

(#76) ZooLee


ZooLee
őstag

Én is MX Revolutiont használok a munkahelyemen sok éve, és még most is 7-8 munkanaponta töltöm, pedig leglább 8 órát használom naponta. A dokkolója mostanában nekem is elkezdett vacakolni, nehezen indul el a töltés, de ha elindult, akkor már nem szakad meg. Lehet, hogy kellene egy alapos tisztítás. Nekem a piros lemerülés-jelzéssel több, mint egy napot elmegy, tehát nem szokott hirtelen kiesni alólam.

Én nagy doksikkal, táblázatokkal dolgozom, és a görgője elengedhetetlenül fontos számomra. A notebook egereim is ilyenek (v550 és m555b) nagyon beváltak.

Próbáltam sok más gyártótól származó egeret is, de nekem egyik sem közelítette meg minőségben ezeket. Régen talán a MS Intellimouse Explorer, az volt még nagyon jó.

(#77) Egon


Egon
nagyúr

Szívesen kirpóbálnék egy ilyen egeret (hátha bejön fogásra), de még jobb lenne, ha a régi klasszik MX700-as formában adnának már végre ki egy normális wireless rágcsálót, viszonylag kevés gombbal.
Perf. MX egerem van, annyira nem bejövős a fogása (MX1000-nek sem volt az), G700-at megfogdostam MM-ben, de a sok kis gomb nem jött be a mutatóujjnál: szerintem zavaró.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#78) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Nekem szimpatikus egér, csak az ára az amit nem fizetnék meg!
A jelenlegi egerem Perf. MX, ez sem volt épp olcsó, de még vállalható. (15k)

Először voltak bajaim a rágcsálómmal...
már a földhöz vágás kerülgette, na meg a szerviz!
A gyártó elfelejtette közölni, hogy az usb-vevőt ne a hátsó usb egyikébe dugjam,
hanem az elől kivezettek egyikébe, különben úgy laggol, hogy besz@rsz!!
Azt tudja valaki, hogy miért számít melyik usb-be dugom be?
Hátul hiába van 4(usb2.0)+2(usb3.0), akármelyikbe dugom akad az egér.
Elől van 2(usb2.0), akármelyikbe dugom, tökéletesen működik!!
Amíg erre rá nem jöttem....!! :W

[ Szerkesztve ]

(#79) X Factor válasza RyanGiggs (#78) üzenetére


X Factor
addikt

Érdekes, nálunk a cégnél 2 ilyen szett is van, mindegyikbe hátul van.

Make things work

(#80) RyanGiggs válasza X Factor (#79) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Nekünk a családba kettő ilyen egér is van, és mindegyiknek ez a hibája!

(#81) Avicularia válasza RyanGiggs (#78) üzenetére


Avicularia
veterán

Egy hónapja váltottam vissza laptopozásról asztali gépre és nálam is ugyanez van, hogy ha hátulra van bedugva a performance mx vevője akkor akadozik az egér, illetve a billentyűzet is néha összevissza működött.
A hozzáadott hosszabbítóval kiraktam az asztalra, hogy rálásson az egér és azóta megszűnt a probléma.

(#82) nyunyu válasza RyanGiggs (#78) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt tudja valaki, hogy miért számít melyik usb-be dugom be?

Mondjuk azert, mert a szamitogephazat elektromagneses hullamok arnyekolasara talaltak ki?

Rovidhullam meg nem tud athatolni a femen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#83) RyanGiggs válasza nyunyu (#82) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Szóval akkor egyszerű árnyékolás zavarta be?!
Amikor előre bedugtam és láttam, hogy működik, akkor gondoltam, hogy vmi ilyesmi probléma lehet a háttérben! Szerencsére más bajom nincs az egérrel.

(#84) ZooLee válasza nyunyu (#82) üzenetére


ZooLee
őstag

Ahogy írtam, ugyan nekem MX Revolution van, de nincs ilyen típusú gondom. Rádaásul nemcsak a gépház árnyékol, hanem az asztal alatt még lemezből hajlított kábelcsatornák is vannak. Szóval attól még, hogy hátul van, nem kellene, hogy gondot okozzon.
Nem inkább arról lehet szó, nekem még rendes méretű vevő van hozzá (kb. 3-4 cm-es kis eszköz) az újabbakhoz meg a divatos nano vevő, ami ugye csak egy fél centire kilógó kis kütyü, ami laptopokhoz ideális, viszont ilyen esetben már nem bírja?

[ Szerkesztve ]

(#85) Spr1nG


Spr1nG
tag

A G7-nek nagy vevője van, de az is laggolt, ha messze volt az egértől, vagy hátra volt bedugva. Az akku meg csak 8 órát bír játékkal. Persze hozzá tartozik, hogy kb 6éves...

http://www.spring-gas.hu

(#86) nyunyu válasza ZooLee (#84) üzenetére


nyunyu
félisten

Nalam laggolt az MX Revo, amig hatul volt a vevo, igy ~6 eve elore bedugva hasznalom oket.

Laptoppal ilyen gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#87) MustangGT88


MustangGT88
csendes tag

Üdv!
Sokan írtátok, hogy vezeték nélküli egér nem lehet gamer egér. Nos, amíg nem próbáltátok ki a G602-est, addig szerintem ne vonjatok le ilyen következtetéseket. 3. napja nyüstölöm és teljesen meg vagyok vele elégedve. Performance módban maximum 500 lekérdezés van másodpercenként, ami szerintem teljesen jó. A gombok nagyon egyszerűen konfigurálhatók. Ráadásul nagyon kényelmes, ami nem elhanyagolható, úgy gondolom. Az ára kicsit húzós, az igaz. Hogy meddig bírja? Arra én is kíváncsi leszek, na de azt majd megmondja az idő. :)
További szép napot!

(#88) privacy99 válasza ZooLee (#84) üzenetére


privacy99
senior tag

Én egy M180-as egeret is használok (az a dobálós, hordozós egér). Az 2-3 méter távolságból is problémamentesen működik. Nem hiszem, hogy gond lenne a nano vevővel.

(#89) deja vu válasza Spr1nG (#85) üzenetére


deja vu
addikt

Nekem 5-6 éves korában már sokkal kevesebbet bírt az akkuja. Jó egér volt amúgy, nem hiszem, hogy a mai 20-25 ezres egerek elmennek 6 évet. Sokat olvasom, hogy a razerek 1-2 év után kapcsolóhibásak, meg az új logi cuccok is bekrepálnak pár év alatt, nem úgy mint egy mx518 meg a többi amik elmentek 6 évet.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#90) worxland válasza privacy99 (#74) üzenetére


worxland
addikt

Csakhogy én a G700-ról beszéltem. A Performance nekem 5-7 napig bírja. A kirohanásod és a jelzőid meg hagyd meg másnak.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#91) deja vu válasza worxland (#90) üzenetére


deja vu
addikt

Nagyon nagy hülyeségeket beszélt. Kulturált formában nem csípné az ember szemét, de ilyen tönkrebasztad meg hasonló szavakkal teletűzdelve már azért más a helyzet.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#92) privacy99 válasza deja vu (#91) üzenetére


privacy99
senior tag

És mégis mi volt hülyeség benne? :) A stílusomért elnézést, csak nagyon utálom, ha úgymond hazugnak neveznek. Nekem aztán nem érdekem ,hogy a Logit fényezzem, fel nem fogom miért kéne hazudnom ebben :F

[ Szerkesztve ]

(#93) privacy99 válasza worxland (#90) üzenetére


privacy99
senior tag

Az más. A jelzőimet pedig annak tartogatom, aki hazugnak nevez.

(#94) Svájcinéger válasza priti (#13) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Miről beszélsz ? Minek kéne naptár ? Mi okoz problémát ? Megnyomni egy gombot, hogy kilökődjön az akksi, kiveszed a töltőből és berakod az egérbe. Köbö 3 mp. Amúgy meg a G7 folyamatosan mutatta ledek formájában az akksi állapotát. Ha piros kicseréltem és a töltött ment bele. Nem tudom milyen egered volt, de gyanítom, hogy nem G7.

Ez a komoly gémer csak vezetékes egér tök nagy baromság. COD2-ben thomsonnal úgy osztottam a fejeseket G7-tel, hogy nem kevesen csalóztak le.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#95) Spr1nG válasza Svájcinéger (#94) üzenetére


Spr1nG
tag

Ez a komoly gémer csak vezetékes egér tök nagy baromság. COD2-ben thomsonnal úgy osztottam a fejeseket G7-tel, hogy nem kevesen csalóztak le.

+1
Én is G7-tel CS-ztem és nem volt panasz a játékomra... Nagyon jó egér!

http://www.spring-gas.hu

(#96) Svájcinéger válasza Spr1nG (#95) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Végre valaki egyetért ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#97) kaszaf válasza Svájcinéger (#94) üzenetére


kaszaf
aktív tag

+1

G500-ról váltás G602-re. Nem rosszabb, sőt...

(#98) kleinguru válasza kaszaf (#97) üzenetére


kleinguru
addikt

G700-at vettem anno, mert két dolog volt fontos az egérben (elsősorban) a nagy méret (öcsémnek volt G5 egere és most g400 van neki) és a vezeték nélküliség. A G700 is lehetne nagyobb még kicsit:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#99) ConnorG válasza beteg (#6) üzenetére


ConnorG
csendes tag

Ha nem tetszik, nem kell megvenni, ha pedig megvetted es nem tetszik, el lehet allni a vasarlastol, vagy online Logitech vasarlas eseten 14 napon belul fel lehet hivni oket es visszautaljak a vetelarat.

Ha nagykerbol vetted az mas tema, mert akkor viszonteladonak kell lenned, es elvileg nem vehetnel sajat hasznalatra termeket. Ebben az esetben a nagyker es a kozted kottetett viszonteladoi szerzodes lefedi a garanciaztatasi felteteleket.

Mivel jobb egy toltobolcso, mint egy USB -s kabel amivel akar hasznalat kozben is toltheted az egeret?

Az aksi elettartama DPI es frekvenciafrissites fuggvenye, ami a G602 eseteben is allithato.

A garancialis ugyintezesrol egy rossz szavad nem lehet, hacsak esetleg nem a FIXIT huzott fel...
Viszont arra is van megoldas ha a FIXIT szur el valamit, fel kell hivni a magyar support szamot, nekem mindig segitettek.

Ala tudod tamasztani valamivel a masodik bekezdesed, vagy csak frocsogsz? En szemely szerint az utobbi honapokban kapott informaciok es ertesitesek alapjan a masodikra tippelnek.

(#100) solaris17


solaris17
aktív tag

Kicsit meredek az ára, és az gombok szöge is az asztal síkjához képest :) Nem tudom, kényelmes e, de ennyi pénzért nem kockáztatnám meg.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#101) Narasim


Narasim
aktív tag

elég régi az utolsó, de hátha:

a g602-nél csak a 2 fő gomb mikrokapcsolós, vagy a többi is?

a g9x-et ezért utálom, mert még az oldalsó gombok sem mikrokapcsolósak és nem mindig érzékel. kattan, de mégsem.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#102) Narasim válasza Narasim (#101) üzenetére


Narasim
aktív tag

:C

a G602 gombjai brutál jók! nincs olyan, mint a g9x-nél, hogy nyomod, aztán vagy van kedeve, vagy nincs érzékelni.

imádom! bátran merem ajánlani mindenkinek. fullgémereknek is, mert szerintem nincs késése. vagyis nem érzem, pedig ez eddig nagy mánián volt, hogy ne legyen lagos!! még endurance módban sem érzem, hogy lenne.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#103) Nemgéza


Nemgéza
csendes tag

Sziasztok!

Talán tud valaki segíteni. Használtan vettem egy G602-es egeret és most nagyon úgy néz ki, hogy egy hibás példányt küldtek el. (az eladóval ezt a dolgot persze próbálom rendezni, itt most műszaki segítséget szeretnék)

Az egér külsőleg rendben van, nem egy leharcolt példány, de nem tudom működésre bírni. Szoftver telepítés, új elemek, ezek már megvoltak, de a gép nem látja. Ami rendellenesnek tűnik, hogy az egér bekapcsolása után a tetején a led lassan de folyamatosan villog, mindkét üzemmódban (kék vagy zöld színben) bármit is csinálok.
A DPI felbontást tudom állítani a G10, G11 gombokkal, legalábbis a ledek követik a léptetést, de ha bármelyik állásban (pl. amikor két led világít) várok amíg kialszanak a ledek és akkor nyomom meg valamelyik gombot, akkor tök mindegy, hogy előtte mennyi led világított a G10-nél csak a legelső, a G11 megnyomásánál csak a leghátsó led kezd el világítani. Nem tudom, hogy ez hiba-e, de nekem az lenne a logikus, hogy abból az állapotból éled fel a beállítás, amit utoljára kijelzett.

Lehet ebből valami következtetést levonni? Találkozott már valaki hasonló hibával?

A másik kérdésem az lenne, hogy az USB vevőjéről hogyan tudnám eldönteni, hogy az működik-e?

van egy MX3000 vezeték nélküli combo-m, annak teljesen más a vevője, de persze azért megpróbáltam hátha látják egymást oda vissza, de semmi.

köszönöm, ha tudtok segíteni

(#104) Zsocz


Zsocz
csendes tag

Imádom ezt az egeret , vettem hozzá egy G240 egérpadot és olyan mint az álom.
Egyetlen kis hiba szokott néha jelentkezni , ami ritka, mégpedig , hogy néha összeveszi a routerem-el és kicsit lag-ol pár pillanatra, de ez nagyon ritka , gondolom valamelyik csatornán történik csak ez, lévén 2.4GHz-en munkálkodik mind2.

Nagyon kényelmes , nagyon pontos.
Battery life az kimagasló, pedig én mindig gaming mode-ban használom.
Én 1 elemmel használom, 2vel kicsit nehéznek érzem.

(#105) Zsocz


Zsocz
csendes tag

Egyszer sajnos leejtettem 1 méter magasról betonra, majd megállt a szívem. De semmi baja nem lett , észre sem lehet venni hol ejtettem le, és tökéletesen működik azóta is.
Szóval elég masszív a jószág :))

Nem olcsó , de szerintem megéri nagyon is .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.