Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szép, teccetős darab ! ;)
Mondhatni igazi Gamer egér és az ára sincs annyira elszállva , nekem nem igazán jók a tapasztalataim az elemes vez. nélküli egerekkel... így nem is kellene többet (1x volt elég is volt) meg amim volt az 2-3 év alatt "elkopott" a gombja megadta magát ! :((( (Genius W mini Navigator V.2)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2) Entryy


Entryy
aktív tag

Nagyon örülök ennek az írásnak!
Egy újabb potenciális esélyes.
Mostanában esedékes az egér csere, sajnos a mostani Logi Revolution egerem haldoklik - bár már elég régen tart a haláltusája.
Hat éve használom, de az akkujával 2éves kora óta küzdök, ezért nem vennék még egy wireless egeret, de ahogy látom a bemutatóban szereplő sima AAs teleppel működik - így talán.

Asus gx950 et nézegettem eddig, de itthon nem kapható.

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#3) beteg


beteg
őstag

A Logitech már közel sem a régi márka. Ma már olyan ipari hulladékokat gyártanak, amiért én biztos nem adnék pénzt.

Csak futni kell!

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

Hát igen, jó kis egérke, hozza az elvárt Logitech minőséget, és ezt elég nehéz überelni. :K

beteg
ipari hulladék? Nemmondanám. :N

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) Gorneck válasza Entryy (#2) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#6) beteg válasza LackoMester (#4) üzenetére


beteg
őstag

Nekem ez a véleményem.
A cikk szerint is tragédia G700, de ez az egér az alatt helyezkedik el a rangsorban.
Az is vicc, hogy nem tölthető benne az aksi. Szerinted a 21. században elfogadható, hogy hetente ki kell venned az elemet az egérből és ki kell cserélned?? Mert ha nem tölthetőt teszel bele, akkor az drága és pocsékolás. Ha tölthetőt, akkor meg külön töltőn eteted őket?? Miért nem lehet adni hozzá töltő bölcsőt? Amibe használaton kívül bele lehet tenni.

Amúgy szerintem nem csak az átgondolatlanság jellemzi mostanában a Logitech-et, hanem a silány anyagminőség is. A garanciális ügyintézésükről nem is beszélve. Tragédia, vérlázító, nagyképű. Ezek a szavak jutnak róla eszembe.
Ezek után szerintem 24 ezer forintét ez az egér egy csöppet túlárazott parasztvakítás.

Csak futni kell!

(#7) X Factor válasza beteg (#3) üzenetére


X Factor
addikt

Konkrétan melyik termékre gondolsz? Vagy csak véletlen belenyúltál egy rossz példányba, és ez előre vetíti azt, h. az egész márka csak rosszat csinál.

Bár a tölthetőséggel nagyjából egyetértek, annyival korrigával h. használattól függően akár több hónap is lehet.

Gariztatással kapcsolatban, meg többnyire tudtommal pozitív a tapasztalat topikokba beleolvasva, bár ez szintúgy nem zárja ki, h. vkinek esetleg ne legyen problémás.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#8) Angelo69 válasza beteg (#3) üzenetére


Angelo69
senior tag

+1 :(

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#9) hemaka válasza beteg (#6) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jogos a dolog. Nyugodtan adhatnának hozzá valami pofás dokkolót, amivel éjszakára felteszed töltőre a patkányodat.

(#10) priti válasza beteg (#6) üzenetére


priti
addikt

Én egy G500-at gyilkolok (mindig leesik a fotel karfájáról) számtalanszor kapott nem kicsiket és műxik kifogástalanul. Az más kérdés, hogy vezetékes, de nekem ha ingyen adják se kell vezeték nélküli és a vele járó állandó szopakodás és (vagy) rövidebb élettartam. Ha bölcsős, akkor az akksi hal meg hamar az állandó töltéstől, ha elemes, akkor meg egy állandó nyűg és bosszankodás, mert mindig akkor merül, amikor nem kéne...

Hardverlesen

(#11) Svájcinéger válasza beteg (#6) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát igen. Talán soha többet nem készítenek olyan egeret, mint a G7. Életem legjobb egere volt, kár, hogy a jobb klikk tönkre ment. Volt hozzá két akksi, amit felváltva töltöttem és használtam.

A Logis garival viszont nem tudom mi bajod. Sikerült a cégnél egy hibás táppal tönkretennem a vevőegységet egy bill - egér kombónál. Még fel sem adtam a kért alkatrészeket, már nálam volt a vadiúj cucc.

priti: 5 évet kihúzott a vezeték nélküli G7-em. Ha még hajlandó visszaadni a lányom, lehet újra nekifutok a javításnak. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12) #72042496 válasza beteg (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Mert ha nem tölthetőt teszel bele, akkor az drága és pocsékolás."

Nem tudom ezek milyenek, de nálam fél-egy évig is elment több Logitech egér is, amíg cserétem benne az elemet.

Bölcső viszont ne legyen, mert foglalja az aljzatot és a helyet, és tapsztalatom szerint egy hónap és vagy perceket játszol vele, hogy töltsön, vagy benyálazod a csatlakozókat. A beépített akkusokat ráadásul tényleg hetente kell tölteni.

A legjobb megoldás az AA elemes lenne, opcionálisan USB-ről tölthető akkuval. Az megy közvetlenül gépről, de konnektorból is megoldható, csak egy adapter kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#13) priti válasza Svájcinéger (#11) üzenetére


priti
addikt

Én mindig úgy járok ezekkel a speckó formájú akksis szarokkal, hogy pórul.
Rá pár évre, amikorra kell szokott az lenni a szitu, hogy mindenhez van akku, csak ahhoz nem, ami nekem van. Nemtom mennyire lenne egyszerű menet egy itthoni boltban venned egy G7 akkut, ha kéne, de mindegy is, mert te te vagy, neked bírja 5 évet a gyári nekem meg másfél év után beszarnak ezek, mert nem vagyok hajlandó menstruációs naptárat alázó módon vezetni, hogy mikor hogy kell töltenem, meg életritmust igazítani a patkányhasználathoz meg átnézni mindent a házban hogy ne maradjon úgy x napig meg ilyenek... a szokásos életvitelem meg valahogy nem akksibarát ezek szerint...

Hardverlesen

(#14) zolee5016


zolee5016
őstag

Nekem tetszik,komoly gamer egerem még nem volt,csak utánzatok,meg az olcsóbbak közül 2-3 db...de ez a logi most nagyon tetszik....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#15) stefyY


stefyY
őstag

Egy vezeték nélküli egérre nem aggatnám rá a gamer jelzőt. :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#16) velizare válasza #72042496 (#12) üzenetére


velizare
nagyúr

2500 dpi elég sokat tud enni.
a beépített akkusokat azzal nyírják ki, hogy gyakran felrakják őket töltőre, jellemzően akkor is, ha nem kell, "nehogy rosszkor merüljön le". nem merül le rosszkor. jellemzően kibír vele még egy napot onnantól, hogy először jelzi, hogy enni kér. a sok felesleges töltéstől viszont az akksi hamarabb használódik el, és onnantól aztán tényleg töltögetni kell. ezért sem túl kultúrált az usb-s és egyéb töltési megoldás.
az akksik akkor tudják legtovább megőrízni a kapacitásukat, ha minél jobban (de nem teljesen) le vannak merítve, és onnan töltöd őket újra fel.
van olyan egér is, ami fél éveket megy két AAA-s elemmel, de az nem 2500dpi-s, és nincs rajta ezer gomb, és görgő, viszont lassú.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) zrubi válasza stefyY (#15) üzenetére


zrubi
senior tag

Egy vezeték nélküli egérre nem aggatnám rá a gamer jelzőt

+1

[ Szerkesztve ]

zrubi.hu

(#18) Avicularia válasza beteg (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

Egyetértek az ipari hulladékkal. Ha nem lenne a Logitech garanciás szolgáltatása többet biztos nem vennék. Egy MX Revolution cseréltek nekem Performance MX-re évekkel ezelőtt, aztán ezt még négyszer megismételték. Talán egyik cserélt egér sem bírt ki egy évnél többet, mindnek duplaklikkes lett a bal gombja.
Amit asszony használt eddig M505-ös is duplaklikkes lett, helyette küldött a Logitech egy M705-öt, nem tudni meddig fogja bírni.

(#19) M3oH válasza stefyY (#15) üzenetére


M3oH
addikt

+1. Komoly gamerek nem hiszem, hogy vezeték nélkülit használnának.

(#20) Entryy válasza beteg (#6) üzenetére


Entryy
aktív tag

Ilyen ez.

Én pont azt írtam le, hogy ez mennyivel jobb megoldás mint a beépített akkus verzió!
És szerintem a Logi is pont ezért tért át erre a megoldásra.
Az akku 2-3 év alatt ha nem is behal,de jelentősen csökken az üzemideje, de a többség nem 2-3 évre vásárol egeret, hanem sokkal sokkal több időre szvsz.
így a termék periódus a felhasználónál kitolható rendesen.
Felhasználó barát hozzáállás a Logitól.

Tudom, jön a válasz,hogy de az AAs akkukat töltse. Én NiZn akkukat használok. Ahhoz más töltő kell.
Akkor én nem használhatnám a bölcsőt, csak fölösleges pénz kidobás lenne.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#21) kaszaf válasza M3oH (#19) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Én vagyok a kivétel aki erősíti a szabályt. G500-at cseréltem le és nem bántam meg.
Mondjuk 1 hete van meg csak de eddig kiváló. Semmi problémát nem veszek észre pedig szinte kizárólag csak fps-t játszom.

Lehet nem vagyok eléggé komoly gémer :)

[ Szerkesztve ]

(#22) geekthink


geekthink
csendes tag

Megosztanám veletek néhány tapasztalatomat, mert látom, hogy sokan vontok párhuzamot az egér felbontása és üzemideje között.

Én azt tapasztaltam, hogy nem a felbontás, hanem a rádiós kommunikáció frissítési frekvenciája határozza meg leginkább az akku üzemidejét.

Volt korábban egy MX1100-as egerem az hetekig (vagy hónapokig? Már nem emlékszem.) elvolt egy töltéssel, de nem is volt gamer egér.

A legszembetűnőbb az volt, az 1100-assal nem lehetett egy apró - 16px körüli - ikont "körberajzolni".
Pár éve már egy G700-ast nyúzok, ezzel minden pixelen végig lehet vezetni a kurzort rádiós üzemmódban is, viszont a gyári akkuval egy napot sem bír ki. Ha jól emlékszem másodpercenként 500x frissíti a kurzor pozícióját. Ez egyébként állítható, lomhábbra állítva gondolom jelentősen kitolható az üzemidő. Valamit valamiért

Munkához vezetékes egérként használom - ilyenkor nem csak az akkut tölti, hanem az adatokat is usb-n keresztül küldi. (Akku nélkül is működik.) Sokakkal ellentétben én pont játékhoz szoktam rádiós üzemmódra váltani, hogy a nagy mozdulatoknál ne akadályozzon a kábel. A Logitech azzal reklámozta, hogy rádiós üzemmódban is ugyanolyan pontosan követi a mozdulatokat mint vezetékesként használva. Az én tapasztalataim ezt alátámasztják.

“We are what we repeatedly do. Excellence, therefore, is not an act, but a habit.” – Will Durant

(#23) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Akku témához: egy normális vezeték nélküli cucc igen is legyen cserélhető akkus ...

Ezt a dokkolós egér mizériát mindig is elég elrugaszkodott dolognak tartottam, persze, játék közben lemerül (Mert nekem minden vezetéknélküli egerem biztos hogy game közben merült le ...) feldobom a dokkolóra és majd játszom 4 óra múlva tovább?

Ráadásul én Logitechet nem a HW-ei miatt, hanem a SW-ei miatt nem vennék soha. Egyszerűen katasztrófa amit művelnek.

Valamint a garanciális szolgáltatásaik sem olyan jók már mint régen. Tény, hogy példaértékű volt, amit garanciális ügyintézés néven műveltek, de engem olyan szinten kiakasztottak a silány Logi SW-ek, hogy csak nagyon végső esetben vennék Logitech HW-t, vagy csak olyan esetben, ha nem kell hozzá külön SW :(

(Eljutottak már oda, hogy alkalmazásfüggően váltakoznak a profilok? lol ...)

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#24) kleinguru válasza geekthink (#22) üzenetére


kleinguru
addikt

+1 a spéci vevő is ezért van hozzá, hogy nem kompatibilis pl a k800-as bill vevőjével.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#25) velizare válasza geekthink (#22) üzenetére


velizare
nagyúr

2000mAh-s akksival szállítják a g700at, ha azzal nem bír ki egy napot, a névleges kapacitásból már vajmi kevés maradhatott csak.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) geekthink válasza velizare (#25) üzenetére


geekthink
csendes tag

1900mAh-s Sanyo Eneloop. Most lesz három éves és valójában az egy nap erős túlzás. Inkáb 3-4 óra körül van már a valóság. Sajnos kevés időm van játszani - arra ez is elég. No meg lusta vagyok kicserélni. :)

“We are what we repeatedly do. Excellence, therefore, is not an act, but a habit.” – Will Durant

(#27) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Mi történt ezekkel az árakkal? Amikor legutoljára néztem vagy 12K volt a G500 most meg 19?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#28) Spr1nG


Spr1nG
tag

Sokan egyből leszóljátok a vezeték nélküli gamer egereket, pedig én is egy G7-et használok már nem is tudom mióta. (6-7éve) Nem vagyok profi játékos, de a CS-n meg az UT-n nevelkedtem és soha nem okozott gondot a rádiós egér... (az ingadozó ping annál inkább) :R

http://www.spring-gas.hu

(#29) LackoMester válasza beteg (#6) üzenetére


LackoMester
addikt

Több éve használok Logitech terméket, munkába, otthon egyaránt. Nekem kimondottan jó tapasztalatom van a márkával, beleértve a garanciális dolgokat is.
A 21. századba sok minden nem fogadható el, de speciel nekem ez elfogadható, másrészt eszembe nem jutna kábel nélküli egeret venni. Egyébként veszel két darab Eneloop tölthetős elemet kb. 3000 Matyiért, oszt csókolom. ;) Nekem meg ez a véleményem. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30) mepet


mepet
addikt

Fúj, de csúnya, már majdnem saiteknek is elmenne. ;]

(#31) worxland válasza geekthink (#26) üzenetére


worxland
addikt

Használj rendes töltőt (IPC-1 vagy IPC-1L), 500 mA-s töltéssel. Meg nem egy elemet kell használni a G700-hoz, hanem kettőt. Amíg az egyiket használod, a másikat töltöd, cserélni meg 12 másodperc. Forma 1-es szerelőknek 2,17 is elég.

Hogy ontopic is legyek, a G602-ről: nincs freeroll, túl csúszós görgő, nem tölt, vezetéken keresztül nem kommunikál - még mindig nincs mit venni a G700-am helyett.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#32) bugylee


bugylee
tag

Mindig Logitech egeret használtam és elégedett voltam. Időnként áttértem más márkára de hamar le is tettem. Az Mx1000 egerem 8 éven át tette a dolgát, majd vettem egy G700-ast. Megbántam. Nem részletezem, megy meg minden de van egy csomó kellemetlenség és ennyi pénzért többet vártam. Szal legközelebb más márka lesz.

(#33) Mardel válasza Blindmouse (#27) üzenetére


Mardel
őstag

Én 2009-ben 15k körül vettem a Logitech G500-at.
De max. 16 ezret szánnék egy gamer egérre most mindegy hogy vezetékes vagy vezeték nélküli.
Notihoz most Razer DeathAdder V2 Black Edititon-t vettem.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#34) Gyula84


Gyula84
veterán

én biztos ki nem tudnám használni azt a sok gombot most g400-zam van de ez teljesen jó

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35) zetor2000


zetor2000
senior tag

Én egy Desktop MX1000-et használok, ebben egy Logitech MX700 egér van. Az én kezemnek ez a forma felelt meg, méretre, súlyra (kicsit nehéz) nagyjából jó. E helyett vettem egy Microsoft Intellimouse Explorer x/ BlueTack-ot, az a kékledes, csodaegér. Na, asszon 2 hónap múlva lenyúlta... Aztán visszaszoktam az MX700ra. Igen, a gombja már régen szar, de szinte minden egérben ugyanaz a gomb van, 2 perc kicserélni, akinek van, és van mivel.
Az MX700at erősen felújítottam, most eltűnt a hátáról a fémlogó, az izzadság a kezemről úgyis régen kikezdte... Most nem ezüst-fekete, hanem okkersárga-fekete. Nekem egy töltéssel ~1 hetet megy, igaz, csak esténként használom a gépet olyan 4-5 órákra. A bölcsője a kezdetektől szar volt, sehogy se akart működni. A mikroszoft egere ebből a szempontból tökéletes...

Ez a G602 fogásra szerintem nekem nem tetszene, meg minek rá 1000 gomb? Más oprendszer elmegy 1 gombos egérrel, és azzal is lehet játszani...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36) poster


poster
csendes tag

Én már Október eleje óta használom ezt az egeret, főleg játékra nekem bevált, előtte egy Performance Mouse MX volt :)

Én 21.000 Ft-ért vásároltam a Logitech hivatalos oldaláról egy kis kedvezménnyel.

(#37) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Tök fölösleges rá ennyi minigomb.

(#38) Dr. Akula válasza beteg (#6) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

És akkor szerinted mi a minőség? Delock, CM, jingjang?

(#39) #72042496 válasza velizare (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az a baj az akkusokkal, hogy babusgatva is csak napokban mérhető az üzemidejük.

(#40) Angel1981


Angel1981
veterán

Szokásos Logitech minőség! :R
De ez nekem már túl bonyolult, mint egér.... :B

(#41) zzolika


zzolika
aktív tag

... ha az egér fedélzeti memóriáját használjuk, akkor meg kell lennünk makrók nélkül, mert azokat csak a számítógépen tárolhatjuk.
Akkor minek van az egérben a memória? Abba mit lehet elmenteni?

(#42) Mardel válasza zzolika (#41) üzenetére


Mardel
őstag

DPI, gombok kiosztása, stb.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#43) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Jó játékos egér, vezetékkel! :R

"in medias res"

(#44) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Pfúú nem tetszik, nem töltheő? Akk vehetnék külön 4db elemet plusz egy töltöt is... Még jó, hogy leragadtam az Mx510-nél, amit max Mx518-ra cserélnék le. Másrészt, hogy lenne gamer, ha nem is vezetékes?

Meg az a sok gomb, még egy kis mmo-nál se tudtam rendesen használni a +2 hüvelyknél.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#45) Mardel válasza Sanchez638 (#44) üzenetére


Mardel
őstag

Nekem jól jön a sok gomb.
Lineage 2-ben utáltam hogy ha meg akartam valakit támadni akkor CTRL+F1-12, persze volt rá forceatack macro is játékon belül, de za nem az igazi, főleg ha véletlenül klántagot, vagy partytagot jelöltem ki.

Mondjuk itt meg a CTRL+Esc-es tálca előhozása volt idegesítő. Mert ha le akartam venni a targetet akkor esc, ha nyomtam az egér gombját is akkor már ctrl+esc volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#46) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

szabadon forgó görgő for president!

(#47) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Az M705-nek is jöhetne már vmi értelmes utód, ami nem örökli a hibáit. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#48) GeryFlash válasza Blindmouse (#27) üzenetére


GeryFlash
veterán

Jaja, mert a k*** akarom mondani kedves Logitech gondolt egyet, kivonta a boltokból a gamer cuccait (egér, billentyűzet, jostick, kormány stb.) és berakta a webshopjába, kb minden termékük egy 30-50%-os drágulást kapott... De tényleg röhejes, amikor egy microsoft xbox 360-as pc-s kontroller 7 ezer ft, náluk meg az utánzat rezgő motor nélküli f300 hulladék 10 rugó (anno az aquában 5-6 ezer volt)
Good guy Logitech :U

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#49) bul07


bul07
nagyúr

Ha MM járok megtapizom ezt az egeret, és ha megtetszik a mostani G400 megy eladásra, nem szeretem hogy ki vagyok pányvázva, a madzag meg mindíg útban van

Ha tudták volna garanciálisan cserélni a szeretett Microsoft Sidewinder X8 egeremet [link] dehogy vettem volna madzagosat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#50) KAMELOT


KAMELOT
titán

Elég drága cucc ez az egér. 80euro :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.