Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bluegene


Bluegene
addikt

nem ajánlott :N

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#2) P00By válasza Bluegene (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Ugyan már! :) :D

(#3) Killing


Killing
addikt

Elég rondára sikeredett, gamer gépbe nem ajánlott. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) danati


danati
senior tag

480 nem lesz 1 slotos verzióban? :DDD

(#5) joi29


joi29
őstag

Nesze neked porszívó, de legalább a kimeneti részt szabadon hagyták
volna hogy a levegő akárhova szabadon áramolhasson.
Így nem csak a venti de még a réseken át süvítő "szélzaj" is növeli
a zajszintet. :o

(#6) Bici


Bici
félisten

Sztem jó kis kártya.

Anyuci büszke lesz a fiára, hogy egész délután takarít... minden nap!!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7) zuchy


zuchy
őstag

Ebből négyet egymás mellé szorosan. :)
A hűtés kialakítása se tettszik annyira, és itt nem arra értem, hogy 1 slotos. Jobban is meg lehetett volna csinálni. Még a 8800GT-nek is normálisabban volt megtervezve, ez a hülye rostély a kártya végén nem valami jó. Csak azt nem értem, minek neki a +2 pin?
A Ventiek? :D :U

PC-STYLE.hu

(#8) bolvar


bolvar
senior tag

már látom a photoshop képeket ahogy tv-s vásáros uborka és egyébb zöldség darálóvá alakítják:Dnekem valahogy az a gyalu jut eszembe:D:Dvalaki vállalja?:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

dikk, nem szívbajosak a tervezők galaxyéknál :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) .mf


.mf
veterán

Ááááááá :DDD
Ez az igazi GrillForce Thermi! :DDD
Nagyon bátor (botor?) lépés tőlük... egy MTTF értékre kíváncsi leszek :DDD
Legalább az órajeleit csökkentették volna valamelyest, így ez öngyilkosság

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) #40731136


#40731136
törölt tag

Hát lesz egy kis hangja, az tuti.

(#12) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Nem rossz, ha olcsó lesz még lehet veszek is egyet. Természetesen csak vízhűtéssel:)

GTA V : Pacikuki007

(#13) mephi666 válasza .mf (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem jól mondod... a 2slotos való grillre... ebben chipset lehet majd sütni :K

hétvégén néztem megint a ne fütyülj-t :) ez a kártya is szépen fog fütyülni terhelés alatt, az is biztos...

ui: egyébként elég impotens megoldásnak néz ki így hirtelen... szívesen megnéznék többféle képet a kártyáról működés közben: terhelés alatti "hőtérkép/széltérkép", aztán ott minden kiderülne... (kár, hogy nem készítenek minden hűtésről ilyen frankó képeket és abból le lehetne korrektül szűrni a véleményt)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) zuchy válasza Sasal1ty (#12) üzenetére


zuchy
őstag

Na de ennek egyedi nyákja van, nem biztos, hogy lesz rá megfelelő vízhűtőblokk. Én e helyett a sima referenciát ajánlom. :K

PC-STYLE.hu

(#15) - = Zk = - válasza mephi666 (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Chipset, vagy chipset-et? :C

Kiváncsi vagyok a védelmezők érveire! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Ez de komoly! lehet fogadásokat kötni, hogy mennyi idő után telnek fel a nagykerek gariztatásra váró ilyen karikkal...

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#17) pottyantós


pottyantós
aktív tag

A ref gtx 470-en nem 2db 6pines csati van?

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#18) toyone


toyone
őstag

Volt már korábban is ilyen "merészebb" kari a Galaxy kínálatában. GTX 260+ Single Slot Csak most áthelyezték a ventilátort.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#19) LordX


LordX
veterán

Ugyanúgy elpazarol egy slotot, mert ha mellé raksz valamit, megsül..

(#20) Angel1981


Angel1981
veterán

Terhelésnél lehet hangja rendesen! :)

(#21) Mr.Csizmás válasza LordX (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszem ezzel meg is lett mondva a lényeg! :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) PH-User


PH-User
addikt

Ez gyárilag ilyen fos, poros színű?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#23) Isee válasza PH-User (#22) üzenetére


Isee
senior tag

Ekkora hűtőnél sokat számít, hogy ne tudd eldönteni, hogy most poros-e a kártya ventije, vagy csak gyári modding elem :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#24) Solten


Solten
addikt

............................................________........................
....................................,.-‘”...................``~.,..................
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................”:,........
.....................,?......................................................\,.....
.................../...........................................................,}....
................./......................................................,:`^`..}....
.............../...................................................,:”........./.....
..............?.....__.........................................:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...............................\....../\...................
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....
.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................
...................`=~-,,.\,...............................\.......................
................................`:,,...........................`\..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_\..........._,-%.......`\...............
...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

Saor Alba

(#25) #40731136 válasza Solten (#24) üzenetére


#40731136
törölt tag

Lol! :DDD

(#26) moha21


moha21
addikt

Na erre kíváncsi vagyok mi lesz velük nyáron. Még a nagyobbak is elég durván melegszenek. Ez meg rendesen befűti a házat.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#27) Lars


Lars
őstag

Részemről inkább feláldoznék egy bővítő slotot, csak hogy kifele tolja a házból a meleget a kártya. Mellé nem mernék rakni semmit, ezért viszont értelmét veszti a dolog.
A hatékonyság megint más tészta, kétségeim vannak.

(#28) dangerzone


dangerzone
addikt

Olyan érzete van, mintha rozsdás vasakból hegesztették volna össze ezt a hűtőborítást...
Már a radeon 4850-re is öngyilkosság volt az 1 slotos hűtő.
Erre meg aztán maga az apokalipszis.. :N

(#29) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Azért a hangja érdekelne... Szvsz. egy porszívó lesz :)

(#30) Tomate


Tomate
veterán

OMG... Ezek nem tudom mit hisznek. Egy 4850-re lenne elég ez a hűtés. Lehet nem lesznek majd fokozatok. Egyből 100% azt jól van. Furmark alatt megnézném. :D

(#31) b3er válasza Solten (#24) üzenetére


b3er
aktív tag

Ez most kész.... :W :C
Am tényleg elég gány single slotos 470... :DDD

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#32) D1Rect


D1Rect
félisten

Biztos csendes/halk hűtő... Lehet még a fullcover blokkoktól is jobb lesz....

(#33) bartucc


bartucc
addikt

Receptkönyv nem jár hozzá? Vagy legalább egy 10 db tojás, ne menjen kárba a hő :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#34) #95561216


#95561216
törölt tag

Na ilyenből hetet pl egy P6T7 WS SuperComputer kapba :C

(#35) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Ha teflonnal borítják a felfelé néző oldalát, akkor még a rántotta sem tapad oda. :U

(#36) LackoMester


LackoMester
addikt

Nemtudom, nekem olyan 9600 Gt ( Asus-ból volt nálam kölcsönben pár hónapig ) fílingem :DDD van ezzel a kártyával. Nem válalnám be, na jó, ingyen biztos. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#37) Giot


Giot
addikt

És a kis venti mennyit fog forogni? 10000-et? Ezt nem gondolhatja komolyan a Galaxy! Vagy a hűtő alatt már rev2-es Fermi lapul? Vagy............... :F
Mind1 ők tudják én nem tervezek videokártyákat én csak vásárolok. Bár ez elég elrettentő :DDD ahogy előttem már megemlítették a 4850-en is merészség volt 1 slot-os hűtőt alkalmazni.
JÁJ és azokon a kis nyílásokon megy ki a levegő?? :DD

[ Szerkesztve ]

(#38) fatal` válasza Killing (#3) üzenetére


fatal`
titán

Miért, egy gamer gépnek szépnek kell lennie?

Én eddig úgy tudtam, gyorsnak...

Speciel szerintem egyik fermi sem ajánlott.

(#39) fatal` válasza .mf (#10) üzenetére


fatal`
titán

"Ez az igazi GrillForce Thermi!"

:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

(#40) Sicilian


Sicilian
addikt

Hát aki ezt a sütőt bevállalja :F

nothing is true everything is permitted..

(#41) iSonic


iSonic
addikt

Hát ez a VGA egy pöppet meleg lesz :D

(#42) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Én buta meg azt hittem, hogy a Galaxy Fullcover blokkot tesz a GTX-re. Miért nem 2GB DDR2? Fail :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#43) Puma K


Puma K
veterán

Ez kiált egy vizes blokkért.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#44) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

az ötlet igazán jó és szükséges is volt ! majd a gyakorlatban meglátjuk mennyire válik kényessé a kisebb hűtő :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#45) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hogy lehet ilyet tervezni, és kiadni? Hova süllyedünk, atyaég.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46) Воланд


Воланд
titán

Ennek nem porszívó hangja lesz, hanem valami jobb fajta ndk-s turmixgép, vagy daráló. ;] :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) azoli09


azoli09
tag

Helló
Nekem egy HD4850 Gainward [link] ilyenem van ,csak nem hőcsöves hanem sima ventilátoros mint a képen , és itt van egy kép hogy most milyen meleg 25 fokos szobába mivel be kelet fűteni rakok fel ha van rá igény terheltet is , amúgy terhelve 45-48 fok ,amúgy nem oc hanem gs de ezt lehet látni az órajeleken :)

(#48) Quan-Chi válasza azoli09 (#47) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én is a gépemmel fűtők, ha egész nap megy belihegi a szobát simán ! pedig elég hűvös konfig ! jó mondjuk az X38 eléggé lángol :B

ITT van az igazi 1 slotos megoldás :K

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#49) mad1


mad1
veterán

Engem pl.sosem zavart ha 2slot ot foglalt 1 vga. :U
2db gtx260 al sem,pedig az mar ugye 4.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#50) Killer01


Killer01
őstag

Nagyon gonoszak vagytok. Csak ránézés alapján elítélni ezt a kártyát nem szép dolog. Lehet hogy hatékony és csendes lesz a hűtője, és ....áááá..hagyjuk, ezt én sem bírom leírni röhögés nélkül :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.