Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

A névjegyeket most is menti, a képeket pedig a Google Photos szinkronizálja korlátlan mennyiségben, ingyen.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) plömplöm


plömplöm
őstag

sms-ek mióta mentődnek? nemrég még ezzel külön volt tennivalóm.
(nemrég = valamikor a nem túl távoli múltban, de lehet hogy egy éve volt már)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#3) gretzky77 válasza Fecogame (#1) üzenetére


gretzky77
veterán

A cikkben is írják, ingyenesen "butitott" formában ment a fotók!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4) Penge_4 válasza plömplöm (#2) üzenetére


Penge_4
veterán

Régóta, csak a Google-féle Messages alkalmazást kllett használnod, nem a gyárit.

Amúgy az mikor lesz már, hogy nem az alkalmazásfejlesztők kénye-kedve szerint mentődnek az alkalmazásokban eszközölt beállítások, ami vagy, kézi vezérléssel mentődik (Drive, Dropbox, etc.) és manuálisan rakom vissza, fájlt exportálok manuálisan és azt rakom vissza szintén manuálisan, vagy egyáltalán nem mentődik és felírom jegyzettömbben, hogy milyen defaulttól eltérő beállításokat eszközöltem (vagy rootolással baszakodom és megborítom a banki alkalmazást egy frissítés után, mert utána már a Rootcloak-ot/Magisk Hide-ot is észleli).

Tök futurisztikus élmény lenne, hogy beírom a Google fiókom loginját és ugyanazt kapom vissza, amit előtte, nem kell még napokig agyalnom, hogy "Hm... valami nem kóser... jaaa, még ezt elfelejtettem beállítani."

(#5) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Mondjuk akkor jojjon egy "elegedett customer" csataja a support-al:

2018 Dec 15 Snoop-y es Snoopyne megrendelik a Google One nevu csodat mert csaladi fotokat szeretnenek megosztani a ket sajat accountjuk alatt illetve meghivni csaladtagokat akik ugyanugy hasznalhatnak a tarhelyet.

Elso csalodas a csaladtagoknak ugyanabban az orszagban kell lakniuk (ez meg nem akkora baj bar nem ertem mit lehet ezzel visszaelni ha betelik a tarhely nem mindegy, hogy timbuktubol toltottem tele moricka neven vagy Baselbol Snoopyne?)

Masodik csalodas a tarhely megosztasnal elkezd reklamalni miszerint mi ketten nem ugyanabban az orszagban lakunk.

Az osszes letezo helyen leelenorizve mindenhol ugyanaz a cim es azonos kartya van megadva. Az egyetlen kulonbseg, hogy Android play aruhazban az oldal legaljan az egyikunknel rosszul szerepel az orszag (az osszes letezo beallitasban ami allithato jol szerepel)

Dec 15 Hibajegy felad

kb 15 hibajegyvaltas utan miutan mindenfele varazslatot kiprobalva az orszag maradt az ami Juniusban lemondtam az egeszet a 3,14 csaba mert bar elismertek, hogy ez olyan hiba ami nem ugyfel oldalrol javithato eltelt fel ev anelkul, hogy eloreleptunk volna az ugyben...

kaptam 1 honap jovairast.

Szoval hjam olcso meg minden de imadkozz, hogy ne legyen vele problemad mert akkor huzhatod a szopoalarcot...

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6) mgy


mgy
senior tag

Azóta valakinek tapasztalat?
Én is a családi megosztás miatt váltanék, "hazahoztam" miatta a fő accomat, hogy egy kupacbanországban legyenek, bármelyik másik fiókból megy az One, de a saját "fő" fiókomból nem. Ez a szolgáltatás erről a fiókról még nem elérhető. :-O
Szopódtam a supporttal már sokat, mára derült ki, hogy az ugyan már lemondott - de a kifizetett időszak végéig még élő - drive előfizetés miatt van gond. Technikusaink tudnak a problémáról, dolgoznak a megoldáson, hogy migrálják az előfizetést. Majd írnak. Okés. :D

(#7) Snoop-y válasza mgy (#6) üzenetére


Snoop-y
veterán

En migraltam G suite-ra. Szarazabb biztonsagosabb erzes. Fajlagosan olcsobb is. Es van normalis support.
Nemsokara elesben is lesz team drive-on is mappa es file szintu jogosultsag megosztas(betaban mar mukodik) szoval csaladtagoknak siman tovabb oszthato a tarhely.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8) mgy válasza Snoop-y (#7) üzenetére


mgy
senior tag

Néztem a G suite-ot én is, de egyszerűen nem ér/nyújt annyit egy családnak, mint amibe kerül. Jó lesz ez a One, ha végre át bírják migrálni a Drive előfizum valahogy.
Ma kaptam státusz update-t (az előző jegynél is jött pár napig, h aztán eltűnjenek): I will keep my lines open and I'm just one chat away. I'll make sure that I'll highly prioritize this.
Csak ne dolgoznék évek óta multiknak, akkor biztos meg tudnám állni röhögés nélkül. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Snoop-y válasza mgy (#8) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha atleped a 200GB -os csomagot maris megeri a G suite de te tudod.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#10) mexel


mexel
veterán

Talán itt, már kezdem feladni.
Egyik telefonról másikra menteném az adatokatgoogle one-val. A biztonsági mentés megvan, másik készüléken látom is, de nem tudom visszaállítani. Mit kell csinálni vajon? 1 napja próbálkozom mindennel de semmi. Azon vagyok hogy széttaposom mindegyik telefont :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.