Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Profi képek :R :D

(#2) szuper-t


szuper-t
senior tag

a kábel elvezetés nagyon bejön:d praktikus:D a súlyozás pedig igazán mobil:D hány gyártótól lophatták össze?:D
Minden tisztelem végre van aki ujjtani is akar :R

(#3) #21346560


#21346560
törölt tag

Sosem értettem ezt a plusz súlyt... én mindig kiszedem rögtön az egérből, ha újat veszek....
Amúgy jól néznek ki, he nem rég vettem volna, talán beneveznék egyre....

(#4) szuper-t válasza #21346560 (#3) üzenetére


szuper-t
senior tag

Aki sokat ahzsnálja az egeret annak kényelmi szempontból néha jó. más jelentősége nincs :K

(#5) Isee


Isee
senior tag

Hirtelen azt olvastam, hogy Radeon 3k és radeon 5k egerek :DDD

mondom, nah vga-hoz egér.... ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#6) superecneB


superecneB
őstag

NA erre a kábel elvezetésre volt égető szükségünk. De örülök hogy végre valakinek a plusz súlyok után eszébe jutott! :C

(#7) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A kábel elvezetés olyan G25-ös szerintem. :)) De amúgy pofás kis egerek. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) zazahoho


zazahoho
őstag

mostanában sok új egér jelenik meg,de ez kifejezetten jónak tűnik

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#9) Sicilian válasza Isee (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

detto :K

nothing is true everything is permitted..

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Ejnye, ezeknek is olyan elcseszettek a gombjai, mint a 2000-2001 koruli L MouseMan-oknak. :(

Bal+jobb gomb erjen ki az eger szeleig, ne legyen korulotte fix keret, amin fennakadhat az ember ujja.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) Himym válasza nyunyu (#10) üzenetére


Himym
senior tag

Hmm.

Nekem Logitech G500 van és annak is vann fix kerete és eddig még soha nem akadt bele az ujjam. :U

(#12) Sn00k


Sn00k
veterán

Szerintem egész jól sikerült kis patkányok ezek, nekem az az érzésem nem lesz vészes az áruk se, és elég sok mindent tudnak, mint a nagyok...

Teljesen jó választás lehet, talán be is nevezek lassan majd egy ilyen kis rágcsálóra:)

3njoy the Lif3

(#13) Killing


Killing
addikt

Hirtelen Radeon-nak olvastam. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#14) F e Z o


F e Z o
veterán

Balkezeseknek ez sem jó...

H2O über alles!

(#15) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Beindult az egér biznisz, vagy mi? Minden héten kijön valami teljesen no name gyártó a lehető leggagyibb termékeivel, persze próbálják úgy beállítani külsőleg, mintha jó lenne. Meg is érdemli az, aki ilyen szarokat vesz.

(#16) Quan-Chi válasza szuper-t (#4) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én is jobban szeretem a nehezebb egereket szóval használom az összes súlyszettet ami az egérhez van :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#17) dudika10 válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


dudika10
veterán

Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem és most már nem fogok ilyen szarokat venni.

Mégis honnan tudod, hogy az összes szar? Tesztelted mindet ami mostanában megjelent?
Minden gyártó nonameként kezdi és onnan emelkedik fel, nem? :W
Nem látom az összefüggést a noname és a 'szar terméket gyárt' között. De biztos én vagyok a hülye. :U

Inkább ne is reagálj erre a hsz-re.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#18) cellpeti


cellpeti
veterán

Sose értettem minek egy egeret súlyozni... :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19) phanzetomox


phanzetomox
őstag

a design egész jó, illetve a papiros adatok is jónak tűnnek, de kiváncsi lennék mit tud a valóságban

(#20) Kozma Janos


Kozma Janos
csendes tag

szépek ezek a cuccok.... nálam mindig az a lényeg egy egérnél, hogy könnyebb legyen.

(#21) Angel1981 válasza #21346560 (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban.
Szerintem is felesleges, max. a vérprofi gamerek látják hasznát - azok számára viszont 100 €-ról indul egy egér....

(#22) vjozsef válasza cellpeti (#18) üzenetére


vjozsef
senior tag

Pl mert valaki nem szereti, ha ugy tart a kezeben vmit, hogy nem erzi a sulyat, ez az ultrakonnyu mobilokkal vagyok igy, egyszeruen sztem nem erdemes egy bizonyos suly ala menni, mert nem erzed.

(#23) vjozsef


vjozsef
senior tag

Ugy tunik megerkeztek, ime: http://www.fpo.hu/

(#24) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

ár:
~10.500 a 3k
~13.000 az 5k

[ Szerkesztve ]

(#25) vjozsef válasza CoolBoy323 (#24) üzenetére


vjozsef
senior tag

Van tobb termek is, bar azokat meg nem latom sehol arakkal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.