Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Remek készülék ismét, remélem hozzánk is érkezik. Viszont az az egy giga ram nem ér meg szerintem ekkora felárat.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Na már vártam...Nagyon jónak néz ki...Ha megjelenik erős bestbuy feelinget ad majd számomra. Jó a hw jó a szoftver rajta, szóval ezzel nem lehet nagyon melléfogni...

(#3) MeGabee válasza roli543 (#1) üzenetére


MeGabee
senior tag

+1

Biztos hogy érkezni fog,hisz a 4X itthon is elég népszerű,ezt meg annak az utódjának szánják.Viszont az számomra még mindig fura,hogy nem házon belüli procit raknak majd bele.

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#4) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

LTE-ről nem írnak, de valószínűleg lesz benne. vajon ez EU/WW verzió kezelni fogja a b20-at?

illetve DS esetén lesz külön microSD slot, vagy az egyik SIM-et fel kell ezért áldozni?

(#5) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jó lesz ez - a 615-ös snapi jó megoldás (az van a telómba és mivel nem játszok semmit rajta, így nekem kb. mindenre elég), bár lehet belefért volna egy Helio X10 is ebbe az árba.
Hozzák is csak Mo.-ra. -legalább lesz miből választanom januárban, ha 60db telcsit kell beszereznem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) Gibo


Gibo
senior tag

En csak azt nem ertem, hogy miert kell ennyire eröltetni az 5,5"-os kepernyöt....Pontosabban persze, gyartsanak nyugodtan ekkorat, de ezzel parhuzamosan bemutathattak volna ugyanezzel a hardverrel pl. az 5c-t. :( Mar rendelnem is meg karacsonyra bnömnek :DD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#7) Sanyi.mTs válasza Gibo (#6) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem is a kijelző méretével van gondom :W , 5" vagy max 5.2" még kényelmesen elfér a kezemben.

(#8) Gibo válasza Sanyi.mTs (#7) üzenetére


Gibo
senior tag

Ezert vettem magamnak Honor 7et :) Maskülönben lehet a OnePlus One lett volna abefuto :DDD

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#9) sajo13 válasza Sanyi.mTs (#7) üzenetére


sajo13
senior tag

Én sem értem, miért tolják az 5.5"-t ennyire...a kis kínaiaknak sincs lapátkeze.

Én inkább így osztottam volna fel a két db Honor 5x-et:

5" - 2Gb RAM
5.5" 3 GB RAM

[ Szerkesztve ]

(#10) benjonino


benjonino
tag

Pontosan ilyenre vágytam!
Hazai sarcot rátéve a telóra, még mindig nagyon baráti árban van. A cikk nem írta, de gondolom pillecukorral jön.

(#11) Nexave


Nexave
tag

4x utan itt a kovetkezo telefonom. Bestbuy!!!

(#12) Gibo válasza sajo13 (#9) üzenetére


Gibo
senior tag

By the Way, az 5" körüli meretet meghagyjak szerintem a Xc szerianak, szal ha kijön az 5c, akkor annak 5" körül kellene lennie, csak attol felek, hoyg hardveresen lesz gyengebb...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#13) Sebhelyes válasza sajo13 (#9) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A kis kínaiak kompenzálnak valamit a baszottnagy telefonokkal :D

(#14) #13110016


#13110016
törölt tag

Amennyire ódzkodtam a kínai telefonoktól, most annyira tetszenek.

Tegnap óta van meg a P8 Lite és valami hihetetlen jó. Ma jött is rá egy frissítés. Volt rengeteg drága telefonom, de komolyan mondom sebességben lemaradnak nagyon. Nem beszélve arról, hogy nagyon testreszabható, szinte minden módosítható benne.

(#15) p2pp


p2pp
őstag

Ez majdnem ugyanaz, mint a G8!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#16) Graphics válasza Sanyi.mTs (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Global modell, lesz B20, csak esetleg lesz belpiacos is. Azt nem kell megvenni, de a Honort ugy arazzak, hogy egalban van a kintibenti ar. Igy evidens hol veszed

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Gibo válasza p2pp (#15) üzenetére


Gibo
senior tag

Igen, meglehetösen hasonloak...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#18) ghiottone válasza Gibo (#17) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak a G8 jóval drágább lesz. :O
Amúgy nekem is tetszik a Huawei, igaz csak 4.4.4 és EMUI 2.3-an van a Mediapad T1 8.0 LTE tabletemen, de a Snapi410-el és 1GB rammal böngészésre és médiatartalmak fogyasztására bőven jó (főleg ezzel az akcióval)

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#19) dzsi23 válasza Gibo (#12) üzenetére


dzsi23
addikt

A 4C kb. ugyanaz, mint az 4X, csak az LTE hiányzik belőle, de ha jön 5C, és abban is csak az LTE lesz a különbség, tuti lecsapok rá. :K

(#20) Gibo válasza dzsi23 (#19) üzenetére


Gibo
senior tag

Az nagyon jo lenne...Föleg asszonynak :DD Habar odaig jön meg egy OnePlus X is. lehet az lesz a befuto :B

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#21) Gorbeee válasza Gibo (#20) üzenetére


Gorbeee
tag

Ígéretesnek hangzik ennyi pénzért. :)

(#22) gerii


gerii
addikt

Nagyon erős márka lett, ennyi pénzért bestbuy.
4C-t hol lehet élőben megnézni? MM-ben nem láttam csak P8Lite-ot.

(#23) benjonino válasza Gibo (#17) üzenetére


benjonino
tag

Micsoda???!!!

Lollipop-pal jön???

(#24) benjonino


benjonino
tag

Ez ugyanaz a telefon? Mert mintha más lenne a neve és a bele. (Huawei Glory Play 5X - Snapdragon 808 SoC és Adreno 418 GPU) de a képeken a Honor 5x látható.

(#26) Gibo válasza gerii (#22) üzenetére


Gibo
senior tag

Talan az Extrem Digital vmelyik üzleteben. (online naluk lehet megvenni magyar garanciaval, csak van nekik vmelyik üzletükben is kiallitva :) )

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#27) Gibo válasza benjonino (#24) üzenetére


Gibo
senior tag

Lehet csak eliras...Az a baj, hogy a ket hivatkozott oldal csak kinaiul tud (legalabb is nem talaltam oylan gombot amivel angolla lehetett volna varazsolni, es jelen esetben a google sem erösködött, hogy ö majd leforditja., föleg mivel kepek vannak agyazva, ha jol lattam....) , viszont a 808 sehol sem szerepel egyik oldalon sem (mondjuk 615-öt sem lattam).

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#28) moma válasza Gibo (#26) üzenetére


moma
őstag

a mammutban tuti van.

we all deserve a bit of luck.

(#29) q8 válasza gerii (#22) üzenetére


q8
tag

az Edigital Mamutban tényleg van kint 4C feketében, és egy 4X fehér hátlappal...
arany sajna nem volt nekik, pedig azt is megnéztem volna, de nekem nem jött be ez a mintás hátlap, olyan nagyon műanyagnak tűnik...
de most már várhatom az 5X(c)-t...
meg azt várom már nagyon , hogy kisebb külső méretek mellett is legyen egy 5,2 vagy 5,5 colos kijelző benne, nekem is kicsi kezem van és az a 2-3 mm is sokat számítana...
nemrég futottam bele egy Huawei P7-be, ami nem mai modell, de egész szép,
és kicsi is 139,8 x 68,8 x 6,5 ami a P8 lite mellett "eltörpül" , élőben az a pár milliméter is nagyon látványos, és még mindig tudnék találni lefaragható részt, pl alul és felül a csíknál, és az oldalkeretnél...

[ Szerkesztve ]

(#30) somé válasza #13110016 (#14) üzenetére


somé
őstag

A Huawei, vagy Honor nem a hagyományos "kínai", ne keverjük össze a gagyikkal (még mindig vannak szép számmal), az Y200 óta tudom, hogy nem csak pl. Samsung létezik. A Huawei egyébként sem egy kicsi vagy kezdő gyártó, a telefonok csak az egyik profiljuk, világméretű cég, hálózatépítés...stb.
Nem is veszek mást, sok-sok ismerősöm is Huawei készüléket vásárolt, mindegyik meg van elégedve, akárcsak te, vagy én. Amennyit szántak rá, a legjobb vételek.
3X után 4X-em van (bár a 3X prémium volt a 4X-hez képest), a többi gyártó számomra nem tud ár/tudás/minőségben olyat, ami ezeket kiváltaná.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#31) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Erre nagyon kíváncsi leszek.

(#32) szami777


szami777
addikt

Megvan a következő mobilom :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33) Pimpa


Pimpa
tag

Csesszék meg hogy a kijelzőre tették a navigációs gombokat, akkor ennyit az 5.5"-s kijelzőről. Nagyon vártam ezt a telefont de így ez felejtős lett :(

(#34) nickedez89


nickedez89
senior tag

Na ha ez kijön itthon jó áron lehet lesz egy eladó honor 6 mert már az asszony Honor 4X -e is csábító nekem állandóan! :C

Amúgy miért nem Kirin procival hozzák ki vajon ? :U

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#35) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ahhoz képest, hogy a 615-ösök 100 forint körül mozognak, jó ajánlat. :B

Finn the human

(#36) Pimpa válasza nickedez89 (#34) üzenetére


Pimpa
tag

És mivel nem Kirin processzoros, nem is tudja az LTE 800 MHz-t, vagyis vidéken ezzel felejtős a 4G. Így a telefoncsere erre ugrott, a Honor 6X még egy év.

(#37) nickedez89 válasza Pimpa (#36) üzenetére


nickedez89
senior tag

Mondjuk az nekem nem gond, mert Bp-i vagyok meg eleve nincs 4G-m mert a kedves yodafone nem bocsátja a rendelkezésemre mivel flottás vagyok! :W

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#38) MeGabee válasza Pimpa (#36) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ezt te miből szűrted le??? :F

A S615 az összes LTE frekit támogatja,ha esetleg valamelyik ezzel szerelt kínai csodában mégsincs,az kizárólag szoftveres tiltás miatt van.
De lássuk csak: M4 Aqua,LG G4s,vagy épp a frissent tesztelt Zenfone Selfie is ezzel van szerelve.Szóljál már a tulajoknak,hogy nem tudja a vasuk a 800-as LTE-t :C

(#37) nickedez89: Én is Voda flottás vagyok,és hasítok a 4G-n.Valószínűleg még nem kötöttek rá,de folyamatosan teszik elérhetővé mindenkinek a 4G hálózatukat.

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#39) nickedez89 válasza MeGabee (#38) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, ezzel hitegetnek úgy fél éve hogy majd küldenek nekem sms-t ha használhatom végre! :(((

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#40) MeGabee válasza nickedez89 (#39) üzenetére


MeGabee
senior tag

Én kb. 3-4 hónappal azután kaptam meg,miután átmentünk hozzájuk.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#41) nickedez89 válasza MeGabee (#40) üzenetére


nickedez89
senior tag

Én meg úgy 3 éve vagyok náluk! Dehát sajnos a legtöbb helyen az új ügyfél a lényeg nem a régi! :U

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#42) Sebobayern


Sebobayern
csendes tag

A 3gb verzio külföldön több mint 80ezer forint. Szerintem itthon is hasonló lesz az árazása.

(#43) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Lehet megvan a következő telefonom :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#44) Pimpa válasza MeGabee (#38) üzenetére


Pimpa
tag

Ki beszélt itt LG, M4 vagy akármilyen telefonról??
Nézd meg itt:

[link]

Látszik hogy a 4X tudja az LTE 800 MHz-t, az új pedig nem.

(#45) MeGabee válasza Pimpa (#44) üzenetére


MeGabee
senior tag

Gratulálok, hogy tudtad értelmezni amit írtam.Ülj le,karó :U

(Amúgy ti honnan a fenyőből bújtok elő???Még a hivatalos oldalon sincsenek specifikációk,de te már tudod,hogy nem tudja....zseniális,komolyan.

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#46) erahurka


erahurka
félisten

Csak az EMUI ne ütne el annyira az Androidtól! :(

(#47) Pimpa válasza MeGabee (#45) üzenetére


Pimpa
tag

Gratulálok, hogy tudtad értelmezni amit írtam.Ülj le,karó :U

Papa, ha valaki nem tud szöveget értelmezni az te vagy. Leírom hogy ez a telefon amiről a topik szól nem támogatja az LTE 800 Mhz hálózatot, erre te el kezded írni hogy melyik haverod melyik telefonja támogatja. Rohadtul nem erről volt szó egy Honor 5X topikban. Még linket is raktam be ahol részletezve van. Szánalmas...

(#48) MeGabee válasza Pimpa (#47) üzenetére


MeGabee
senior tag

Hadd idézzelek:

"És mivel nem Kirin processzoros, nem is tudja az LTE 800 MHz-t..."

Semmi közé hozzá, mert az S615 is támogatja az összes létezendő LTE frekit.Az, hogy ha esetleg a készülék mégsem fogja tudni,az nem amiatt van,hogy milyen procival szerelték.Kicsit többet olvashatnál a dolgok után,ha már szakmai topikban akarod megváltani a világot.

Légyszi egy hivatalos oldalt linkelj már, mondjuk a Honorét,ahol szerepelnek az adatok, mert ugyan még meg sem jelent, de már mindenki tudja, mit támogat, meg mit nem.Szánalmas....

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#49) dzsi23 válasza MeGabee (#48) üzenetére


dzsi23
addikt

Még újonc, nézd el neki, nem tudja, mikor kell hallgatni... ;)
Amúgy a linkelt oldalon snapi 616 szerepel, szal vagy az itteni cikkben pedig 615, talán az LTE modem különbözik bennük, és lehet, hogy ide a 615-ös változat jön, Ázsiába meg a 616-os, passz, de az is lehet, hogy valamelyik oldal téved, mivel még egyik sem hivatalos! :U

[ Szerkesztve ]

(#50) MeGabee válasza dzsi23 (#49) üzenetére


MeGabee
senior tag

Tudom,én vagyok a dinka,hogy felülök ezeknek,csak bosszant a tudatlanság. :R

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.