Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

két új samsung telefon érkezhet? kétszer olvastam el a címet mert el se mertem hinni ;]

(#2) adamssss


adamssss
veterán

Az adreno 306-bol hogyan lehetvarra kovetkeztetni hogy 64 bites lesz? Az armv7 az 32 bit tudtommal, es a 8 a 64 bit. Vagy tevedek?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) Fr0z3n válasza #56573440 (#1) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Na ja, minek adnak ki telefont? Ott a hibátlan s5 ;]

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Motorola: 3 telefon/év
Samsung: 3 telefon/hét
:P

Minden szavam magánvélemény!

(#5) Legendd válasza adamssss (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Mivel az Adreno 306 a Snapi 410-ben van, ami 64-bites :-)

Alea iacta est!

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az S5 Neo nagy siker lehet, de a masiknak nem nagyon latom ertelmet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Nigér


Nigér
őstag

Ha ugyanazzal a széttaposott tusfürdősflakon-dizájnnal jön mint az eddigi szinte összes Samu, akkor lehet akármilyen kompakt vasgyúró, továbbra sem lesz samsung telefonom... :U

(#9) bok92


bok92
addikt

S5 mini HD Turbo? :F ;]

(#10) babkukta


babkukta
senior tag

Már megint.... :O Miért nem csak az értelmes készülékek vannak kihozva az oldalra? Oké, most talán ezek "értelmes" készülékek lesznek, de mikor a pocket neotól a youngig meg la fleur meg a sok f.szságig kezdve mindegyik le van hozva...azok kit érdekelnek? Nem mellesleg az összes Samsung topikban kb ugyanazok a hsz-ek vannak.... :D

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#11) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

"szinte minden hónapra jut legalább egy-két termék."
Hogy mi? Nem inkább minden hétre?

És végre lesz egy ellenfele a Z1 Compactnak! (bár az átlagembereknek a kinézet sokat számít, ilyen szempontból még mindig hátrányban lesz, de sajnos az emberek venni fogják, mert Samsung...)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12) Dinsdale válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


Dinsdale
tag

Motorola nyereség: van ilyen?
Samsung nyereség: 7 milliárd USD/negyedév

Minden fanyalgás ellenére láthatóan működik a stratégia.

(#13) fffeco


fffeco
tag

A neo jó lesz, de biztos ronda :D egyebként jiayu g4s.

(#14) phanze


phanze
aktív tag

Mikor jön már a galaxy s5 military edition?;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Ezeknek a telóknak talán még lenne is létjogosultsága, de biztos nagyon túl lesznek árazva. :(

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#16) tothmaxy182 válasza Dinsdale (#12) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én nem beszéltem nyereségről, arányszámokat mutattam... Amúgy igaz!

Természetesen a Samsung valamit nagyon jól csinál! 30 év múlva a a főiskolák marketing szakán könyvekből fogják tanítani a Samsung stratégiáját. Azt, hogy hogyan kell a bazárit, gyenge minőségűt 76-szor eladni az embereknek drágán...

Minden szavam magánvélemény!

(#17) babkukta válasza Dinsdale (#12) üzenetére


babkukta
senior tag

Ne aggódj, fog ez csökkenni. Sőt, már el is kezdődött. Biztos be van tojva a Samu, azért ontja a készülékeket magából, h még több választék legyen. Vagy fogalmazhatunk másképp is, még több szemét legyen.
Egy motorolát pedig a hozzá értő emberek többe néznek, mint egy Samsungot. Lehet h nem ment neki úgy a szekér, mégis sokkal, de sokkal értelmesebb és használhatóbb ketyeréket csináltak, csak itt nem volt marketing. A samsung se azért tud az élen lenni, mert mindenki tudja róla, h húúú ez de megbízható meg minőségi termék, mert rohadtul nem. De ezt persze megint csak a telefonokhoz vmelyest konyító emberek tudják. Ellenben vannak jó készülékei! (a félreértések elkerülése végett)

[Samsung stratégia]

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#18) roli543


roli543
őstag

A Snapi 800as teló a 4.7es kijelzőjével aligha lenne a Z1c ellenfele. De kisebb kijelzővel ellátott telefon jöhetne.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#19) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

S5 variánsok. :DDD :)) Majd ha kijön a Neo Ultra ++ akkor szóljatok.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) hue2000


hue2000
tag

s5 Pro lesz

Az élet mindig drága

(#21) Dovloran


Dovloran
senior tag

A második készüléknek tényleg rosszabb a hátlapi kamerája, mint az előlapi??? O.o :Y

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#22) halkow


halkow
őstag

Ez már nagyon kellett mára :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) ucli


ucli
senior tag

Miez? :F Samsung galaxy z mini ultra clever 4G LTE hiperszuper valami és
Samsung galaxy mega lite mini 4G LTE pro
:)) :)) :))

(#24) crue válasza babkukta (#17) üzenetére


crue
őstag

A baj az, hogy néhány "telefonhoz konyító ember" nem fogja eltartani őket. Azért adják-veszik egyfolytában szerencsétlen céget.

(#25) Namelesske


Namelesske
addikt

A vevők kezdik díjazni a klónhadsereget. 25% profitkiesés azért barátok közt sem egy S5 ára... :D

Megérdemlik... Kevés céget sikerült ennyire megutálnom mint a Samsung Mobile-t.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#26) jacis válasza ucli (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

Hányszor lesz még ez a gyenge humor elsütve?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) scyllarus


scyllarus
veterán

"8 megapixeles előlapi és 2 megapixeles hátlapi kamerát kapott." -Őőőő, nem fordítva?
Egyébként mindkettő érdekel, majd meglátjuk, milyen külsőt és főleg milyen technológiájú kijelzőt kapnak. Mondjuk az S5 Neo biztos amoled, a másik a kérdés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28) Donkeysaurus


Donkeysaurus
csendes tag

HD + Snapi 800? benchmark bajnokot akarnak? :D

(#29) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezeket is várjuk !

kengyel

(#30) WinPho


WinPho
senior tag

8 megapixeles előlapi és 2 megapixeles hátlapi? Ez biztos? :DDD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#31) M5Norbi válasza Csapoati (#6) üzenetére


M5Norbi
őstag

Közepesnek nem lesz az olyan rossz de az igazi egy HD kijelzővel lett volna.

Az tarolhatna szolgáltatóknál.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#32) M5Norbi válasza roli543 (#18) üzenetére


M5Norbi
őstag

Miért nem? Vékony kávával lehet ugyanolyan kompakt a Z1C-nek óriási kerete van.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#33) C$abi válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


C$abi
aktív tag

Khm, 3 telefon/nap :DDD

On: Én kíváncsi vagyok arra a 64 bites Snapi 410-re, de nem egy ilyen telefonban...

(#34) roli543 válasza M5Norbi (#32) üzenetére


roli543
őstag

Ha az s5/s5 miniből indulok kis, akkor nem lesz egy g3.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#35) M5Norbi válasza roli543 (#34) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen ez igaz. De ha akarnak tudnak szép vékony kávát csinálni persze fene tudja mi a céljuk a készülékkel ez csak egyenlőre találgatás.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#36) Csapoati válasza babkukta (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jah, pont ugyanilyen hsz-ekkel van tele az osszes Samu-hir. De hat hova irhatna a sok hater, ha nem lennenek ezek lekozolve. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) crue válasza babkukta (#10) üzenetére


crue
őstag

Te is ott ajvékolsz minden Samsung topikban, de minek? Direkt kínzod magad? Ne olvasd el a Samsungos híreket és sokkal nyugodtabb lesz az életed.

(#38) Freiherr


Freiherr
őstag

Utóbbi napokban meg Apple túltengés volt,helyre kell billenteni az egyensúlyt.:)

XXX

(#39) Luck Dragon válasza Cyberpunk (#19) üzenetére

Inkább neo mega :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) caius marius


caius marius
tag

A Szamszung lassan törődhetne azzal is, hogy a prémium kategoriás telefonjai a Note2 óta szart sem érnek! Mondom ezt Note 3, S3, Note 10.1, stb, tulajként. A négyponthárom óta egy kalap szar az egész! Note 2 tulajként még elképzelhetetlennek tartottam, hogy ennyire el lehet b@szni valamit. Nos a Samsungnak sikerült! Gratula! Az S3 az uccsó frissítés óta akad mint a barom és rendszeresen belassul úgy, hogy általunk telepített program van rajta összesen 10 db. A Note 3 f@sságairól tengernyit lehetne írni, csak egy kis izelítő:
Akkupanaszok:egyik nap az akku bírja akár 16 órán keresztűl, következő nap ugyanolyan vagy még gyengébb használat mellett jó ha a 9 órát bírja.
GPS: újraindítás vagy hosszabb üzemen kívüli állapot után minimum 15-20 percig nem fixál. Viszont ha már egyszer fixált akkor egy ideig hamar magához tér. Egyszóval fos.
Fényerő: csak ne süssön a nap és ne legyen bejövő hívás! A bejövő hívásoknál elfelejt ez a mocsok kivilágosodni, csak 10-20mp elteltével sikerül ez neki.
S jegyzet: a régebbi Note variációkkal csak félig meddig kompatibilis, (lásd szinkronizáció) és emellé még használhatatlanná is tették. Mi a picsának kellett pl. kiszedni a web elérést és ilyen pocsékká tenni a kezelhetőséget??? Ezért nagyon pipa vagyok!
Fényképező: na ez lett az egyik legelb@szottabb aplikáció! Makró nyema, a fókusz használhatatlan, a képek zajosak sokszor még nappal is, a körfelvétel totál használhatatlan, a beállított üzemmódok nem jók semmire a videózás része talán a legjobb, csak el ne forgasd semerre a kamerát, mert akkor szia dobozos, csúszkál a kép erre-arra. Ja, és a 4k nagyon jó. Kár, hogy semmi nem játsza le... Egyszóval egy átgondolatlan katyvasz az egész. A Note 2-vel olyan boldog voltam... (a4.3-ig)
Zenelejátszó: azt a gondos rohatt életbe... Indulok a buszhoz, zene bekapcsol a szennhejzer fejesen, majd a telefon zsebrevág. De hallga csak! Nem elég a hangerő. Hát nosza felnyomom had szóljon, de csak úgy lazán, zsebbenyúlva. Na és most jön az atomvillanás. Bazmeg vedd ki a zsebedből a telefont, mert a Samsung nem engedi, hogy felhangosítsad a fejhallgatód csak egy okézás után, nehogy sérüljön a hallásod. Aztakurva... ki lehetett az a barom aki ezt kitalálta?
Na és még egy így a végére, a teljesség igénye nélküli listámhoz: (ez egyébként a kedvencem mind közül!)
"A művelet befejezése a következővel" és ezt minden egyes tetves hivatkozásnál felajánlja, majd, hogy az öröm teljes legyen még arról is tájékoztat, hogy ezt a beállításomat hol tudom visszaállítani, természetetsen a végen okéznom kell ezt is!
Szóval kedves Samsung tele van veletek a hócipőm!
Szedjétek össze magatokat mert ez így nagyon kevés. Mégis hova a fenébe néztetek akkor mikor fejlesztettetek?
Ui:
Köszönöm a születésnapi ingyen kártyáitokat, melyeket a video hubon tudnék felhasználni. Milyen nagy kár, hogy nem találom egyik eszközömön sem a video hubot. Hova tűnt, ki tudja? Mert ti nem, az biztos! Legalábbis egy hónap alatt nem sikerült kitalálni, hogy hova a picsába tünt el az összes eszközömről. Valószínüleg valahol az eltünt WiFi beállítások és jelszavak mellett lesz ez is. De legalább beszélgethetek hasztalan veletek telefonon és ímélen is. A legviccesebb az volt mikor rossz számot adtatok meg...
Valami ezeknél nagyon rossz irányba megy

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#41) scyllarus válasza caius marius (#40) üzenetére


scyllarus
veterán

A kedvenced: "A művelet befejezése a következővel" - egyszer kiválasztod, hogy mindig x alkalmazást használod az ilyen hivatkozások megnyitásához, leokézod, és soha többet nem fog kérdezni. Istenem...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42) Csapoati válasza caius marius (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A többihez nem tudok szólni, de a hangerő felemelése mindegyik telefonon (legalábbis az androidosoknál) így megy, EU-s jogszabály miatt. Ugyanezért van az, hogy pl az Európába szánt MP3-lejátszók max hangereje is alacsonyabb az Amerikába szállítottakénál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) jacis válasza scyllarus (#41) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért érződik némi user error ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) scyllarus válasza jacis (#43) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, csak nem akartam leírni... A hangerőállítás mikéntjét is gondoltam, hogy előírások miatt oldották meg így. De nem kötözködni, segíteni akartam. Bár én is szeretem, amikor valaki khm. kevés tudással megvesz egy csúcskészüléket, aztán nem tudja használni, és egyből fikázza, hogy a teló a használhatatlan. Hány ilyen van...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#45) Lomha 8V válasza caius marius (#40) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Szerintem neked kár volt ennyit költeni Samsung cuccokra.

(#46) rotobot


rotobot
tag

Néha van azért előnye is ennek a sok samsung variációnak.
Példa rá a note 3 neo! Elképesztően jó telefon, és megfizethető!
Páromnak vettem, de a G3-m mellett is megállja a helyét. Sőt...
Csinálják csak a sok variánst, ezen mi csak nyerhetünk.

(#47) Csapoati válasza rotobot (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, a hatereknek lesz min csámcsogni, ha meg becsúszik pár jó készülék is, akkor meg a vásárlók nyernek. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) caius marius válasza scyllarus (#41) üzenetére


caius marius
tag

Negatív! Hiába nyomkodom a "Mindig" gombocskát, attól ez nekem még így marad. A Samsung ügyfelesei szerint ez így van rendjén. 4.1.2-nél a Note 2 megjegyezte, hogy a pl. hogy ha kaptam egy hivatkozást egy web címre akkor azt, teszem azt a krómmal akarom megnyitni és onnantól kezdve a web címeket a krómmal nyitotta meg. Most nem ez van! Jelen állás szerint csak az egyes webcímeket jegyzi meg, nem pedig a tipusokat. Teccik érteni? Ezért van az, hogy minden tetves új hivatkozásnál MINDIG gomb ellenére újra és újra nyomkodni kell.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#49) caius marius válasza Csapoati (#42) üzenetére


caius marius
tag

Tudnál nekem erre a jogszabályra linket mutatni?

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#50) caius marius válasza scyllarus (#44) üzenetére


caius marius
tag

Áruld már el légyszives, sikerült elolvasni és értelmezni azt amit írtam? Hogyan tudtad azt kikövetkeztetni a leírtakból, hogy "khm. valaki megvesz egy csúcskészüléket, aztán nem tudja használni, és egyből fikázza..." :W
Tehát neked ennyi jött le ebből a pár soros szösszenetből. Gratulálok!
Istenem...
Hány ilyen van?
Tudom, hogy itthon ez a szokás, de hidd el nekem, hogy a mindenkori bólogatás nem visz előbbre semmit. Egy egézséges kritika nem árt, hanem sokkal imkább használ!!!
És ha már lúd, legyen kövér, tételezzük fel, hogy a hangerő szabályzása kérdésben igazatok van, ÉS A TÖBBI?

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.