Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BobTail

    őstag

    válasz Assdak #425 üzenetére

    Ja, hogy te így gondoltad mint Surface Phone... azt hittem Inteles processzoros teljes Windowsos telefonra gondolsz. Mindennek megvan a miértje, én abszolút nem érzem visszalépést semmiben pl. 930 után, sőt.

    Először is, a cserélhető hátlap: szerintem a telefon életében egy átlagfelhasználó max 2-szer fogja levenni a hátlapot (SIM és később memóriakártya behelyezésekor), és egy unibodys telefonon elég hülyén nézne ki, ha az egyik oldala végig kis fiókokból állni (SIM1 SIM2 memóriakártya...) + a hátlap úgy lett kialakítva, mint ahogy a legutóbbi összes Lumia készüléknél, azaz ha nem veszem le, senki meg nem mondaná, hogy unibody vagy sem. Arról nem is beszélve, hogy csóri 930-amon bizony látszik, hogy kb. másfél éves, és egy cserélhető hátlapos telefonon azért könnyebb lecserélni egy megviselt készülékházat. Szóval én inkább előnynek mondanám, mintsem hátránynak (és akkor ott vannak még ezek a hátlapok is...)

    A szoftveres gombokat egy kicsit én is sajnálom, de ezen az OLED kijelzőn olyan, mintha rendes gombokat nyomogatnék + a navigációs sávos duplakoppos lezárás tökjó. Amúgy, Surface Pro 4-en már nincs Windows gomb...

    A Windows Helo / írisz-szkenner nem arra van elsősorban, hogy feloldjuk a telefont, hanem a céges levelezés miatt beállított 6 számjegyű zárt fel tudom oldani annyival, hogy ránézek a telefonra - ez azért valljuk be, sokkal kényelmesebb, és gyorsabb + a későbbiekben (nem Beta állapotában) gondolom majd olyan plusz funkciókat is el fog tudni látni, mint a PC-s verzió, azaz e-mailnél vagy bárhol jelszó helyett.

    Ja, és a "legjobb" - egyszerre rezeg és csörög :) Szóval én minden téren előrelépésnek élem meg.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés