Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

A könnyebb szerelhetőség rá is fért, mert eléggé túlkomplikálták szerintem ( az a szétnyitható leszorító, ami össze-vissza billeget amíg a helyére próbáltad tenni, és állandóan kimozdult a kis "bütyke"... én mindig szívtam vele, plusz az összes szerelés alkalmával elvágta az ujjam amikor a ventit feszegettem le-fel a szereléshez... )

(#2) Balu77 válasza Male (#1) üzenetére


Balu77
őstag

Az a szétnyitható izé tényleg kellemetlen volt, ez ami van viszont nem éppen helybarát. Volt szerencsém mindkét fajta lefogatóhoz. Mindegyiknek megvan a maga hibája.
Épp emiatt a lüke rögzítés miatt a jövőben nem is fogok ilyet használni, pedig anno jónak tartottam CM-t.

izé

(#3) Male válasza Balu77 (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Az újjal nem volt dolgom, a réginek igazából elég lett volna, ha valahogy a táv beállítás után hozzá lehetett volna csavarozni középen a bordához ( még ha nem is totál fixen, de legalább annyira, hogy ne tudjon kimozdulni ). ...nameg hogy vagy ne kelljen levenni a ventit a szereléshez, vagy kevésbé veszélyesen legyen levehető :)

(#4) Balu77 válasza Male (#3) üzenetére


Balu77
őstag

A venti levétele mindegyiknél alap sajnos. Arról nem is beszélve hogy a lamellák penge élesek és elég egy rossz mozdulat, aztán egyből elmondhatom hogy a véremet adtam a munkához. :)

izé

(#5) icp1970 válasza Balu77 (#4) üzenetére


icp1970
senior tag

+1-Én is jártam már úgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.