Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Ez addig még rendben is lenne, ha fizethetnék egy olyan borítékkal, amiben legalább 3,5-ször több pénz van, mint egy DogeCoin értéke. Aztán' vagy ennyi, vagy annyi....

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) b. válasza Gdi (#1) üzenetére


b.
félisten

valahogy kötelezni kellene a gyártókat, hogy jelöljék meg melyik verziót/ paramétert használják a 10 wattos vagy a 25 wattos-t. Úgy sem fogják jelölni, ugyan az mint az Rx 560D ( szerk: 460D)esetében vagy melyik volt az.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Cythyel válasza b. (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

volt olyan gyártó amelyik rendesen megjelölte a 460D-t, de mások csak a weboldalon cikkszám alapján

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem látom hatalmas problémának, mert egy GT 1030 erősségű kártyánál +/- néhány százalék nem oszt, nem szoroz 1080p-ben vagy 1440p-ben. Mondjuk ha még nem haltak ki az 1366x768-cas kijelzők, akkor visszaszívom. Olyan felbontáson még egy AC: Origins is elkocogna az MX250-en, és tényleg nem mindegy, hogy 30 vagy 35 fps mellett. :)

Szerk.: Mondjuk ha valaki bírja a nem natív felbontást, leskálázhatja az újabb játékokat, és akkor neki tényleg számíthat ez a dolog. Leskálázva és low beállításokkal örülhet ebben-abban a 30-40 fps-nek. Azért nem hiszem, hogy MX250-es gépet a játékosok vesznek leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#5) b. válasza Fred23 (#4) üzenetére


b.
félisten

kb 30 % van a 10 és a 25 wattos között, nem pár százalék. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) DarthRevan


DarthRevan
tag

Ezt úgy hívják, hogy a vásárló megtévesztése. Hogy nevezhetnek ugyanúgy két terméket, melyek között 30% teljesítménydifi van?

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A Head & Shoulders eltávolítja a korpa akár 100%-át. Tehát akár mindet, vagy semennyit.

Szóval ha kihoznának egy MX250-et az eredetihez képest 0% teljesítménnyel, akkor az is megfelelne, hisz nem gyorsabb. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) erer1000 válasza Fred23 (#4) üzenetére


erer1000
őstag

rengetegen vannak hogy xy a max ami kifér a pénzből, és mx150 ek is pl 250k körüli laptopokban is voltak vannak.

és koleszban ott van az illető, előbb utóbb csak játszana egyet.

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#9) b. válasza DarthRevan (#6) üzenetére


b.
félisten

ugyan az termék, csak az egyik csökkentett fogyasztásra belőve. A gyártón múlik, hogy ő melyik verziót választja.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Ugyanez volt az mx130 és 150-nél is. Amúgy csak a max teljesítmény van meghatározva, az mx250 max 3,5x lehet erősebb, mint az Intel uhd620. Innen kezdve lehetett rá számítani, hogy azonos névvel más teljesítményt adnak.

[ Szerkesztve ]

(#11) bzoley


bzoley
veterán

Még szerencse, hogy csak két darab van belőlük, nem lesznek sokáig a piacon.

(#12) Dobrika


Dobrika
tag

Bármibe le merném fogani, hogy az ilyen deidkált GPU-s masinát vásárlók jelentős többsége az életben nem használja a GPU-t, sőt azt sem tudja mi az és csak azért vett olyat ami tartalmazza a IGP mellett, mert az volt, vagy épp akciós volt. :DDD

(#13) Hopkins95 válasza Dobrika (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát erre most alaposan ráhibáztál! :K Az ilyeneket 800-900 Eurós gépekbe rakják, nem csupán holmi „interneteznijóleszaz” laptopokba. Aki ilyet vesz, szerintem az már tudatosan veszi azt, amit.

Egyébként ez megint az a Bullshit az Nvidiától, ami a GTX 950m DDR3 és GDDR5 esetében volt. Ott sem volt megkülönböztetve a kettő elnevezés. Én érintett vagyok ebben, s én benéztem mint fórumlakó - hát még más. Amikor vettem, még nem tudtam a különbségről, csak utána találtam rá az interneten. Ez a vásárló egyenes megtévesztése, büntetni kéne. :(((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) XuChi válasza Fred23 (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Pedig bizony mx150-el szerelt GAMER noti is van!!

Razer Blade MX150-el, Acer Nitro 5 With MX150

Egyébként meg totál nevetséges ezeket Gamer-nak nevezni. Szerintem 1050Ti alatt nincs gamerkedés. Dehát mit tudhatom én, van a ki a low grafon 20FPS-el is gamerkedik!

(#16) DarthRevan válasza b. (#9) üzenetére


DarthRevan
tag

Nem értek egyet. Itt nem arról van szó, hogy adott egy tág keretek között konfigurálható TDP-jű GPU, amit a notebook gyártók oda csavarnak, ahová akarnak. Itt van két variáns, aminek még külön házon belüli azonosítója is van: tud róla az NV, tud róla a notebook gyártója, de a vevő nem. Lett volna erre tisztességes megoldás: a 10W-os mögé odabiggyesztették volna, hogy "LE", és senki nem beszélne erről...

(#17) b. válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


b.
félisten

Ez nem értem miért Nvidia hibája,hogy a gyártó nem tünteti fel hogy az ő notijaba melyik TDP kerettel szerelt verziót választja a hűtés miatt. Ugyan az a GPU mindkettő.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) b. válasza DarthRevan (#16) üzenetére


b.
félisten

Pedig arról van szó.
A 25 wattos verzió is szabadon konfigurálható és a 10 wattos is akár 5 wattos keretre lefojthato, persze a felső határ alatt a gyártó által kialakitott huteshez belove. Simán elkepzelheto, hogy lesz 25 wattos TDP keretes példány ugyan olya orajelen járatva mint a 10 wattos, ezért nem ad meg Nvidia orajelet hozzájuk.
Nem garancia a megfelelő sebessegre az sem ha megnezed milyen verzió van a gépben, mert a gyártó lekorlatozhatja azt, ha teljesíti az Intel IGP re vonatkozó előírást. Nagyjából inkább úgy kell ezt kezelni hogy van a kiindulási Mx250 sebesség ami akár lehet 30%kal gyorsabb megfelelő hutessel..
Egyébként NV a MaxQ dizájnnal rendelkező vastagabb modellekben ajánlja a 25 wattos modellt max orajelen járatva.
erre a gyártót kellene kötelezni, hogy tüntesse fel a gép dobozán melyik verziót választja és milyen orajeleket garantál, mert az utóbbi fontosabb, mint az előbbi.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Sanya


Sanya
nagyúr

AMD!
van itt egy piaci szegmens, ahova kellene egy jó kis verseny :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20) Juhaszatti válasza XuChi (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Lehet hogy el vagyok tévedve, de ez az MX 150 nem kb 960m szint? Csak mert én utóbbin tolom éppen FHD ultrán a Witcher 3-at, egyedül a hairworks-öt kellett visszavennem. Újabb játékok is szépen futnak, előtte a Far Cry 5 volt terítéken.

Szerk.: Ahogy nézem inkább a 950m és a 960m között van valahol a teljesítménye.

[ Szerkesztve ]

(#21) solfilo válasza Sanya (#19) üzenetére


solfilo
veterán

Itt üt vissza, hogy nem olyan jó a perf/W, adott TDP-be valamivel kisebb teljesítményt tudnak csak betenni.
Erősebb APU-k alulról karcolják ezt a szintet, de ahhoz kéne dual channel, meg 2400MHz-nél gyorsabb RAM ugye, notigyártók nyilván odafigyelnek erre (nem). :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#22) XuChi válasza Juhaszatti (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Ezt tudja

MX150 VS GTX 960M

Azért az hogy a witcher 3-at ultrán tolod FHD-ban, az egy kicsit sántít!!!!

Szerk: Az második linken le tudod szűrni a kis jelölőnégyzettel a két kártyára!

[ Szerkesztve ]

(#23) XuChi


XuChi
addikt

A felső számok a 960M az alsó az MX150.

Ha Te ultrán tolod FHD-ban a 960M-el akkor az valami gigab@szó 960M

(#24) Noukoum


Noukoum
veterán

Az hogy ez a vásárlók teljeskörű megtévesztése az egyértelmű.

Ez a kártya amúgy sem játékra hivatott lenne, inkább egy multimédiás gépben mutatna jól, vagy egy felpumpált ultrabookban. Ott meg előnyösebb a nagyobb üzemidő mintsem a nagyobb grafikus teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#25) Chaser válasza Fred23 (#4) üzenetére


Chaser
titán

ha nem tévedek nagyot, a 15,6-os notebook kijelzők 80-90%-a még mindig hádé' :)

Noukoum
ha nem terheled, az erősebb mx sem eszik többet
az idle fogyasztás már kb generáción belül ugyanaz, lehet 1050, 1060, 1070, idle egymás mellett vannak, ha meg terheled úgyis zabálja az akkut minden vga, és persze be lehet állítani mennyire zabálja

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26) satz18


satz18
őstag

Szimplán csak Max-Q-nak kéne hívni a 10W-osat, és akkor rögtön feature lenne és lehetne 2X annyiért árulni. Mint a 2080 max-Q ami csak 15%-al gyorsabb a 1070-nél és a noti nem 1200 hanem 2500-3000 dollárba kerül.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#27) Noukoum válasza Chaser (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért nem mindegy hogy egy mx-et terhelsz, vagy egy 1060/2060-at:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) Noukoum válasza satz18 (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

De Max-Q egy jól hangzó név, inkább a drágább laposokba teszik mert jobban el lehet adni:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) Chaser válasza Noukoum (#27) üzenetére


Chaser
titán

az persze h nem, de ha akkus idő, akkor nyilván nem game a cél:) idle meg mindegy mi van a gépben

szerk:
arról nem beszélve, ha nincs terhelés az igp dolgozik úgyis, nem a diszkrét vga, gyanítom teljesen le is lehet tiltani akku módnál utóbbit

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30) Hopkins95 válasza b. (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

A megadott adatok tekintetében látható, hogy órajeleket nem közöltünk, ami arra vezethető vissza, hogy erre vonatkozóan az NVIDIA sem ad meg semmit.

Itt az Nvidia is a hunyó. Miért nem tudnak konkrét órajeleket megadni? Illetve másképp elnevezni a másik verziót? Lenne pl. MX 250 25 W-os TDP-vel és MX 230 meg 10 W-os.
A notebookgyártót meg majd pont érdekelni fogja, hogy te melyiket kapod...

Egyébként nincsen semmilyen mód arra, hogy valaki feloldja pl. a Biosban a TDP keretet?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) Dobrika válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


Dobrika
tag

Okkal van 10W megadva, mert ehhez van méretezve a hűtő. De ezek továbbra sem gámer notik, semmi értelme ezen rugózni szerintem.

(#32) HoyHoy2 válasza XuChi (#23) üzenetére


HoyHoy2
tag

:DDD :DDD :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#33) Hopkins95 válasza Dobrika (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

tech2.hu: Az Acer Nitro 5-ös sorozatára élből rámondható, hogy ezeket a gépeket kifejezetten játékra tervezték...

Az Acer maga is azt mondja, hogy ez gamer:
The Game Changer
Thrust yourself into the gaming world with a form factor that takes you beyond that of mere mortal laptops.

Amúgy pont ez az, hogy nincs megadva. A gyártók nem tüntetik fel, tehát szinte lehetetlen kitalálni, hogy melyik van benne.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#34) Chaser válasza Hopkins95 (#33) üzenetére


Chaser
titán

mx 150 soha nem volt gamer:) az h a tech2, a gyártó, v akárki milyen hülyeséget talál ki, az csak egy dolog
az intel hd4000 is gamer ennyi erővel a gépemben ( :
ott a nagy gond, h nem specifikáltáka gamer szó jelentését - persze teljesen véletlenül van ez így nyilván, nem azért h minden sz@rra ráaggasszák és felárat lehessen kérni érte ( : -
a gamer az én olvasatomban, a lehető legkevesebb kompromisszummal járó gép, notebook esetében akár design elemekkel, de mindenestre olyan hw-rel, ami az _aktuális_ játékokat, min. 1080p-ben, min. 30fps-sel futtatja - nem átlag fps, hanem min. fps szinten - , mondjuk ez egy belépő gamer, a medium ami fix 60fps-t tud minimum, pl az ultimate ami 1440p-ben tud 60 fps-t, stb, valami ilyen analógia alapján
az h elindul élvezhetetlen minőségben egy játék valamin, mi a factól' tenné gamerré?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) Hopkins95 válasza Chaser (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a te olvasatodban. Az ne zavarjon, hogy a konzolok is átlag 30 FPS-sel futtatják a legtöbb játékot. Az MX 150 épp hozza is ezt a szintet: MX150 Gaming \ 25 Games in 13 min \ "Pubg" "Hellblade" and More #MX150Gaming

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#36) Juhaszatti válasza XuChi (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez melyik 960M? A 2 vagy a 4GB verzió?
Egyébként a hairworks nem egy on/off kapcsoló hanem skálázható, sőt az is megadható hogy csak Geralton legyen-e, vagy máson is. Úgy emlékszem hogy a hairworks minimumra van húzva, de a többi ultra. A natív Full HD biztos. Mindenesetre ha hazaértem megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#37) Chaser válasza Hopkins95 (#35) üzenetére


Chaser
titán

ha az mx150-nél 1080p-ben megvan a _minimum_ 30fps, és nem low felbontáson, akkor nem szóltam:)
más olvasatában ennyi erővel a legócskább igp is lehet gamer, szóval erről ennyit, de elég evidens, h a legkevesebb kompromisszummal járó hw-ekre illik, nem azokra, amik így-úgy-amúgy tudnak futtatni játékokat
ha ez a vicc paradé gamer, mi egy egy rtx 2060, 2070, 2080, v 2080ti?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) XuChi válasza Chaser (#37) üzenetére


XuChi
addikt

"ha ez a vicc paradé gamer, mi egy egy rtx 2060, 2070, 2080, v 2080ti?:)"

Az már a Godlike Gaming :D

#36: Nem igen értem most újranézve a tesztjeiket. Van ahol a 2GB van ahol a 4GB verziót mérik, gondolom az átlakot írják be ide....

[ Szerkesztve ]

(#39) Chaser válasza XuChi (#38) üzenetére


Chaser
titán

a 1660ti meg a beginning casual kategória, ez meg a gamer :K ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) Dobrika válasza Hopkins95 (#33) üzenetére


Dobrika
tag

Jaaaaa hogy az ácser mondja.... Igy mindjárt más. :DDD :W

(#41) b. válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


b.
félisten

Több oldalú ez a dolog. A notebook gyártó azt szereti, ha egy GPU parameterezheto. Ha Nvidia megadja, hogy ez a GPU már pedig 1300 Mhz-s és 25 Watt akkor a notik 3/4 része kiesik és marad az IGP. A gyártók a GPUt paraméterezik a hűtéshez és az akksihoz, nem pedig a készülékeket alakítják a GPU hoz ebben az mx250 kategóriában. Egy GTx vagy RTX lapos más, de ott meg is fizeted az árát.
Valószínűleg ezt Nvidia azert csinálja, hogy ha egy gyenge hutessel vagy/és akkuval rendelkező mondjuk Acerbe beleraknak egy 25 wattos Mx250 GPU-t akkor a gyártó első dolga az lenne, hogy levenné a TDP-t 10 wattra vagy alá, a vevő első dolga meg az lenne, hogy ezt feloldja és 2 hét alatt megdoglik az egész gép.
Mindenképpen a gyártó felelőssége lenne szerintem, hogy tájékoztassa a vevőt hogy az alkalmazott GPU-t milyen órajeleken parameterezi, ahogy ezt a VGA gyártóknak is kell., mert így is lesz olyan aki 10 Watt alatt határozza meg a TDP-t vagy a 25 wattos 15 watton járatja. Erre szerintem nem tud vállalni felelősséget Nvidia.
Azt gondolom zárójelbe a GPU megjelölés után a dobozon oda lehetne írni a Watt számot, de ez továbbra sem garantálná, hogy az általad vett 25 wattos mx250 lapos nem 10 watton van behatarolva.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#42) Hopkins95 válasza b. (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igazad van, a VGA-nál is gyártók adják meg az értékeket, hogy tuningolt verzió vagy milyen. :R Tehát mégiscsak a gyártó dolga lenne odaírni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#43) janeszgol válasza b. (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. a HWSWn is elkezdte a sok hozzá(nem)értő nagyokos, hogy ezeknél mindegy. Nem, nem mindegy. A teljes értékű MX150et vettem volna meg játékra, de a butított pont annyival lassabb, hogy nem szolgálná ki még a minimális igényeket sem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) Dobrika válasza janeszgol (#43) üzenetére


Dobrika
tag

A lapkák energiaigénye exponenciálisan emelkedik az órajellel, ebből kifolyólag kizárt, hogy ami a 25w-on megy, az a másikon használhatatlan. Szóval igen, teljesen mindegy, ha játszani akarsz, minimum GTX 1050 legyen, ezekkel normálisan játszani nem lehet, minden másra meg felesleges belerakni egy gépbe, arra jó az IGP is, kedves hozzánemértő..

Az egyetlen, ami miatt lehetne háborogni, az az, hogy ezeknek nem kellene létezniük sem, mert felesleges pénzlehúzás notikba építeni.

[ Szerkesztve ]

(#45) Chaser válasza Dobrika (#44) üzenetére


Chaser
titán

nemnem, ez gamer :K ( : még az 1050ti-nek sincs semmi köze a gamerhez, pedig az jóval bikább ennél
adott játékhoz akár elég lehet egy mx150 is, nem mindenki játszik mindennel, biztos van olyan pár éves játék, amin elketyeg szépen akár fhd-ban is értelmes fps-ekkel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) janeszgol válasza Dobrika (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Aha és nyilván te onnan megmondod, nekem mire kellene.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) Dobrika válasza janeszgol (#46) üzenetére


Dobrika
tag

Én csak logikusan tudok gondolkodni, megfelelő ismeret mellett. Ennél többet nem tehetek, de neked sem kellene csak úgy "hozzánemértőznöd" például, mert a te logikátlanságodba nem fér bele. :DDD

Ha annyira akarsz, vegyél ilyet felárasan és gémelj vele. :)

(#48) janeszgol válasza Dobrika (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Nagyon logikus vagy. El ne szállj magadtól.
Egy valamit biztosan megtudtam. Te tuti nem értesz a témához.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) janeszgol válasza Dobrika (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Különösen ez a hozzászólásod tetszik. A smájli benne az, ami logikus és valid. Alattad ketten is megcáfoltak, de téged ez sem zavar. Na mindegy, okoskodj tovább, nem zavarlak sem én, sem a valóság. :D

Etesleg másvalaki, aki ért is hozzá?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) Dobrika válasza janeszgol (#49) üzenetére


Dobrika
tag

Ezen a fórumon annyi butaságot olvastam már, hogy nem nagyon hat meg, ha valaki egyetért a jellemzően jelenlévő 10 ember hülyeségeivel. :)

Ha szerinted a 12-es hozzászólásomban lévő tény butaság, akkor pláne fogalmad sincs a tipikus célközönségről, az emberkről és a digitális tudatlanságukról, de kit érdekel a tapasztalat, ha szerinted csak a te valóságod létezik. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.