Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mamuska


Mamuska
őstag

Ez nem lesz ám így jó! Legjobb lesz ha nem sokkal utána, valami komolyabbal is előállnak, mert addigra már tényleg csak középkategóriás lesz.

(#2) Kobe


Kobe
veterán

most még csa ígretes kezdeményezésnek tűnik, műanyag feelingel.Jövőre már csak egy műanyag bóvli lesz, ami a kutyának sem kell mert jönne a jobbak. Felesleges beharangozni h mikor lesz, így csak érdeklődőt vesztenek azzal, hogy a potenciális vásárlót jóelőre informálják hogy mie kijön, már nem fog akkorát durranni

(#3) (An)Dante válasza Mamuska (#1) üzenetére


(An)Dante
őstag

Egyelőre csak a szolgáltatók részére átszabott készülékekkel kapcsolatos késésről van szó. A kártyafüggetlen mobilok várhatóan nem késnek.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) Mamuska válasza (An)Dante (#3) üzenetére


Mamuska
őstag

Az akkor oké, de nem ártana azért még bővíteni rövid időn belül az érintőkijelzős termék palettájukat. Az első mondatod olvasásakor, majdnem leégett a processzor , de aztán rájöttem ,hogy az első késés az a készüléket akarja jelenteni.

(#5) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

És függetlenűl mikor lesz elérhető?

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#6) evone


evone
őstag

akkor ennyit a nagy iphone gyilkossagrol?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#7) joey04 válasza evone (#6) üzenetére


joey04
titán

Miért? Azért mert a fos Live! menüvel szerelt változat késni fog? Netán azért mert nem decemberben hanem pl februárban, netán márciusban jön?
ha a trendet nézzük akkor már szeptemberben és későn jött volna... így viszont az a 2-3 hónap mindegy.

Plusz tanuljuk már meg hogy akit zavarnak az iPhone hibái úgysem fogja megvenni, aki meg Apple párti akkor is iPhonet vett volna ha ez a Tube és a szifon egy időben érkeztek volna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sajnálom, pedig azt hittem, hogy karira kihozzák a szolgáltatók és akkor meglephettem volna magam! :( Na mind1 akkor keresünk mást! Végén mindig Samsungot veszek! :K

(#9) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

De fuj már. A Szolgáltatók nem veszik észre magukat? Én pl pont azért nemveszek Függős telefont mert hányingerem van a dedikált gom és a menütől...
Persze ez egyéni vélemény.. biztos vannak akik szeretik a Live menüt, meg a Kimondhatatlanszinű ikonokat valami (maggenta?) a Mikor még Pannonos voltam.. a Nokia 3510 telóban nem vettem észre menümódosítás nyomait :D Mondjuk egy monokrom kijelzőn nem is csoda. Dee mostanában nekik is van külön menüjük? meg hasonlókk.?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#10) asadasad22 válasza Hobbbyt (#9) üzenetére


asadasad22
őstag

Pannon ebből a szempontból viszonylag korrekt. annyit szokott csinálni tudtommal, hogy az indító/kikapcsoló animációt megvariálja, esetleg berakja a csengőhangját. másba sztem nem szoktak belenyúlni.

(#11) Hobbbyt válasza asadasad22 (#10) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Ha csak ennyi akkor az tök korrekt...
Am most a Pannon kinek a kezében van? Még Maygar szolgáltató vagy már beolvadt valahova?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#12) Endr00


Endr00
aktív tag

Elvileg a Telenor(asszem norvég) nevű cég leányvállalata a Pannon...de ha tévedek, akkor sry..

Samsung Galaxy S23

(#13) f.begbie válasza asadasad22 (#10) üzenetére


f.begbie
tag

Tényleg nem kontárkodnak bele sokat a telefonokba. Ez az egy előnyük megvan, de általánosságban többet is kérnek u.azokért a telefonokért, mint a konkurencia. :/

ON:
Egyébként meg a nokia ezt ott fogja elbaszarintani, hogy a most baromi versenyképes 279 EUR ár, egy fél év múlva már közel sem lesz annyira versenyképes. Ráadásul elnézve az LG és a Samsung telefonáradatát, addig még kihoznak 1-2 jobb kütyüt...
Az rendben van, hogy a telefoneladások nagy része a szolgáltatókon keresztül megy, de ez már egy kicsit szerintem túlzás...

(#14) bepe79


bepe79
addikt

A Nokia az N96-al es az 5800-val eleg szepen mellelep most valoszinuleg. De ez igy van rendjen, egyszer lent, egyszer fent. Kivancsi vagyok, hogy ezek a hibak mennyivel fogjak visszavetni a Samsung-al szemben, es hogy hogyan befolyasoljak a versenyt.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#15) joey04 válasza bepe79 (#14) üzenetére


joey04
titán

Az N96 nem nagy szám, de egy 5800 vs Omnia párharcnál pl sokkal inkább ez kéne.Ha tényleg jó áron jön(most nem agyament olcsóra gondolok persze) akkor meg pláne jó lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Az N96 szerintem is bukta... nemigazából nyújt semmiféle + szolgáltatást pl egy N82 vagy N95-hez képest.. najó az a Digitális tv adás.. ami ügye magayrországon nincs.
De sztem ez a 5800 Tube jó kezdeményezés lehetne ha nem csúszna ennyit.

Személyszerint már régóta vágyok egy ilyen hasonló telóra, elérhető áron.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#17) fateless válasza joey04 (#15) üzenetére


fateless
veterán

Egy Omnia 5800 párharc tényleg kétesélyes, mindkettő ugyanolyan jónak tűnik nekem is (A számadatok nem döntőek, hogy pl 3,2 MP vagy 5). Az egyetlen gond, az az előreláthatólag fél éves késés idehaza, amit megszenvedhet a Nokia. El tudom azt is könnyedén képzelni, hogy mire megjelenik, az Omnia már olcsóbb lesz, mint az 5800.
Azért nagyon várom már a készülék tesztjét, meg hogy megfogdoshassam.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) AMD Power válasza fateless (#17) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben van valami. Bár ettől függetlenül nekem ez a 5800 jobban bejön.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.