Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Na, úgy látszik a nagy kezdőbetű már megy nekik. :)

(#2) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Az az alkalmazás lista elég gyér így ezzel a nagy üres résszel.

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na majd a kommentekben megtudjuk, hogy mi igaz és mi nem :D Ez mindig így megy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) ldave


ldave
félisten

Nem értem miért nem lehet minden csempe átlátszó. Ezek a képen is zavaró már, hogy a Skype és az Xbox elüt a többitől. Vagy legalább legyen állítható, hogy megtartom-e az eredeti csempeszínt, vagy áltátszóvá teszem.

A Slime draws near! Command?

(#5) Pocok256


Pocok256
veterán

Kérdés mikor lesz végre piacon inteles win 10 phone ? :)
Valakinek tippje vagy infoja :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6) Ricardo válasza ldave (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Azoknak a színét nem is lehet változtatni? Már feltűnt régebben is a képeken, hogy nem egy színűek a csempék.

(#7) #06658560 válasza gerii (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

De Store kis vásárláshoz és nagybevásárláshoz van.

(#8) netpeti98 válasza Ricardo (#6) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez már most 8.1 alatt is majdnem ilyen, csak annyi változott, hogy most már a teljes képernyőre is mehet a háttér.
Az alkalmazás fejlesztőjén műlik, hogy átlátszó-e az app csempéje. Ez az alap MS appok esetében néhány kivétellel fixen átlátszó már most is 8.1 alatt. Van néhány normálisabb app ahol a beállításokban lehet állítani.

(#9) batai15


batai15
félisten

Hát nem is tudom . valahogy vizuálisan a w10 nagyon nem jön be.

(#10) Воланд válasza Ricardo (#6) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet. harom lehetoseg van a fejlesztok elott: egyedi csempeszin, a beallitott temat hasznalo csempe es az atlatszo csempe. lehetne alkalmazni mindharom lehetoseg, csak lsutak a fejlesztok. meg mondjuk szvsz tobb ertelme van annak, hogy ha a viber lila, a skype meg kek, stb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) kátú válasza Воланд (#10) üzenetére


kátú
őstag

igaz

It still works!

(#12) #19158016 válasza Воланд (#10) üzenetére


#19158016
törölt tag

Gyakorlatilag nagy fiú vagyok, így majd választok én magamnak csempe színt...... :K

(#13) Воланд válasza #19158016 (#12) üzenetére


Воланд
titán

felolem azt csinalsz, amit akarsz, en a sajat velemenyem irtam le. a problemam azzal van, mikor a fejleszto esz nelkul beleteszi az atlatszo csempet es mivel en nem hasznalok hatteret nalam az ugy jelenik meg, hogy felveszi a beallitott temaszint.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) #19158016 válasza Воланд (#13) üzenetére


#19158016
törölt tag

Nekem is sima fekete hátterem van, gyári csempékkel, de ha csempét színezni van kedvem hadd tegyem már olyanná amilyenné én szeretném.

(#15) Ricardo válasza Воланд (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

Kár, hogy ezt nem a felhasználóra bízzák.
Így lassan hiába állít be valaki egy neki tetsző csempe színt, az alkalmazások más más színnel rendelkeznek.

(#16) Šolaire


Šolaire
veterán

Remélem stabilabb gyorsabb lesz mint a 8.1 meg kijavithatnák a hangszóró bugot. Ha helyrehozzák a hibákat és rendet tesznek a beállítások menüben és olyan stabil lesz mint a 8.0 akkor szeretettel várom.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#17) benjonino válasza Ricardo (#15) üzenetére


benjonino
tag

Nekem meg úgy tetszene, hogy alapértelmezésben átlátszó lenne, de akkor beszíneződne az alkalmazás színére, ha az élőcsempe valami lényegeset változtatott. Én így fejleszteném :)

(#18) tomcat1987 válasza Šolaire (#16) üzenetére


tomcat1987
tag

Melyik hangszóró bugra gondolsz? A pattogásra pl hívásfogadáskor? :)

(#19) Šolaire válasza tomcat1987 (#18) üzenetére


Šolaire
veterán

920-nál youtube videó tekerésekor jelentkezett amin ujrahúzás se segített,1520-nál meg hivásinditáskor hallani a hangszórót de szinte alig lehet észrevenni. Nem nagy dolog de akkor is idegesitő;)

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) tomcat1987 válasza Šolaire (#19) üzenetére


tomcat1987
tag

Akkor valószínűleg egyre gondolunk. :) Nekem a 930-nál hívásindításnál mindig csinálja, de van úgy, hogy más, hangszórót igénybe vevő műveletnél is. Nem túl hangos, de azért zavaró, így van. Akkor ezek szerint ez szoftveres gond, nem hardveres. :)

(#21) Šolaire válasza tomcat1987 (#20) üzenetére


Šolaire
veterán

Igy van ez rendszer bug.

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) Zedz


Zedz
addikt

Szerintem a 8.1 féle csempe-háttér megoldás szebb mint ez. Ez olyan semmilyen, egy képre oda van rakva pár csempe és kész. Szvsz a mostani megoldás egyedibb mint ez. :(

(#23) kromatika


kromatika
veterán

Nem tetszik. :F

(#24) tomcat1987 válasza Šolaire (#21) üzenetére


tomcat1987
tag

Úgy hallottam, hogy akik már használják a win10-et, nem tapasztalják ezt a hangszóróhibát. Szal majdcsak... :)

(#25) BobTail válasza Zedz (#22) üzenetére


BobTail
őstag

Nem kötelező ezt használni. A régi megoldás is megmarad.

(#26) tomboy0013 válasza tomcat1987 (#24) üzenetére


tomboy0013
veterán

Rosszul hallottad. Én használom 930-on és sokkal erőteljesebben pattog a hangszóró mint 8.1-en. Nem hogy javulna a helyzet hanem romlik. Amúgy marha jó a rendszer, tetszik nagyon.

(#27) Šolaire válasza tomboy0013 (#26) üzenetére


Šolaire
veterán

Sajnálattal hallom:(

“Praise The Sun” \[T]/

(#28) tomcat1987 válasza tomboy0013 (#26) üzenetére


tomcat1987
tag

Akkorjóvanakkor! :/ Elég szomorú lenne, ha egy ilyen "régi" bugot nem javítanának ki. Amúgy igen, a rendszer nekem is tetszetős. :)

(#29) Luck Dragon

Összevetésben sokkal finomabb rajzolatú, letisztultnak hat. Nekem tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) Tomi_Ohl válasza Zedz (#22) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Én meg azt mondom, hogy a 8.1-es változat igénytelen. Lyukacsos a kép, mert csak a csempéken látszik.
Szóval jó lesz, ha változtatható lesz, ahogy BobTail mondja. :)

Kíváncsi leszek, megéri-e majd frissíteni 620-on. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#34) Zedz válasza BobTail (#25) üzenetére


Zedz
addikt

Óó ha választható lesz, akkor úgy nem rossz. :))

(#40) sb


sb
veterán

Ez iszonyú gáz.
Monokrómban, 4 árnyalattal nem volt?

Már a win8 "egyszínű" stilizált csempéitől, ikonjaitól, menüsorától is kiver a víz. Még szerencse, hogy a progik nagy része nem használta (vagy én nem használok újabbakat). Az Office 2013 pl. 2 napot élt a gépen. Az egyszínű semmilyen felület teljesen használhatatlan ergonómiailag.

Hihetetlen, hogy minden, droid/win megy az egyszínű zsírkrétarajzok irányába. :(

(#41) chipesz


chipesz
őstag

Jó helyen járok, hogy ez a hír a Mobilarenán jelent meg? ;]
(Csak mert semmi Win 10 Mobile-lal kapcsolatos hír nem szokott jönni.)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#42) Fejvadi válasza batai15 (#9) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Sehogy.

(#43) nicu71 válasza chipesz (#41) üzenetére


nicu71
addikt

ezen én is kiakadtam,mintha nem is ezen az oldalon lennék .Nade hátha nem egyedi eset...vagy csak uborkaszezon van

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#44) daser97


daser97
tag

Szeretem a leegyszerűsített dolgokat, de ez túlzás... Wint max tableten tudok elképzelni :)

(#45) RaZroX


RaZroX
addikt

Látom az akksi ikonja még mindig nagyítóra van optimalizálva..
Valahogy nagyon félkész szerintem még a felület. Mármint remélem, hogy nem marad ilyen. Ennél a 8.1 jóval összerakottabb. Vannak benne jóféle újítások de mindenhol kéne ezeket alkalmazni, illetve végre el lehetne kezdeni a csempéket képekkel betölteni, nem pedig fehér körvonalakkal. Dehát ebből ugysem lesz semmi. Majd PS-elek egyet az MS-nek és elküldöm hátha észbe kapnak :DDD

This is the way

(#46) #16820480 válasza BobTail (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Vajon ha teljes képernyős a háttér, akkor lehet a csempéknek külön színt megadni az accent colour helyett? Mert mondjuk egy színes háttéren színes csempék elég ótvarul néznek ki, oda inkább valami szürkeárnyalatos áttetsző illene, de mondjuk egy sötétebb szürke nem igazán használható accent colour-ként.

(#47) Воланд válasza #16820480 (#46) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) #16820480 válasza Воланд (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mindjárt gondoltam. Csak nem akartam kimaradni a napi kívánságműsorból :D

Amúgy elnézve a platformot, simán mehetne az aláírásodba a "nem lehet", alapértelmezett válaszként, mint a "have you tried turning it off and on again?".

(#49) Воланд


Воланд
titán

10162

tok vicces, hogy eroltetik ezeket a gurulos, kor alaku profilkepeket a people app csemepjen, mikor tobb ezer feedback szol arrol, hogy felejtsek el ezt a hulyeseget.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) Ricardo válasza Воланд (#49) üzenetére


Ricardo
félisten

Az valóban csúnya.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.