Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laci_csk


laci_csk
senior tag

Kar hogy kimaradt a bovithetoseg lehetosege a Notebol.

Xperia XZ3

(#2) Ádám16


Ádám16
addikt

Eleg nagy csalódás, hogy minden kiszivárgott Ennyire idő előtt.
Az új Note szoftveres ujdonsagaira kivancsi leszek, mert ahogy nézem, nem a külsejével akarjak váltásra késztetni a Note (vagy bármelyik Samsung) tulajokat.

(#3) BlackLamb


BlackLamb
tag

Valaki magyarázza már meg nekem, hogy az összes kémfotó miért ilyen minőségű? A szivárogtatók körében elvárás a VGA kamera?

(#4) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Nem rossz a formája, de nekem valahogy sokkal jobban tetszik a Note 4 hátlapja, foleg azèrt mert levehető. :) Remélhetőleg tudnak ezért valamit villantani a hivatalos eseményen is.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#5) Csarli85 válasza BlackLamb (#3) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Gondolom kozben oda se tudnak figyelni csak katt-katt aztan futás. :D

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6) Wapmester


Wapmester
senior tag

az ilyen sokszor megjelenő szivárogtatós cikkekről egyetlen darab cikket kellene lehozni és azt frissíteni az újabb hírekkel képekkel, mert így tényleg sok cikk van ugyanarról a modellről.

(#7) bélus91


bélus91
tag

Nincs már meg a telefonnak az az "üzletiessége" számomra :(

(#8) mindfreak


mindfreak
őstag

Szóval ha jól értem a Note 5 az S6 felnagyított változata lett? És akkor mikor jön az igazi Note 5 kedves Samsung?

(#9) Wapmester válasza bélus91 (#7) üzenetére


Wapmester
senior tag

ez a legfontosabb amit elvettek a note modelltől és ez szomorú dolog.

mindfreak: az s6 edge + meg az s6 edge nagyított változata ügyeltek arra hogy ne kelljen sokat fizetni a dizájnernek

[ Szerkesztve ]

(#10) chuky666 válasza BlackLamb (#3) üzenetére


chuky666
csendes tag

Pedog ezek a képek a nagyátlaghoz képest amik kémfotóként érkeznek teljesen rendben lévő minőségűek.

(#11) M5Norbi válasza mindfreak (#8) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát igen ez pont úgy néz ki.

Nem mondom hogy gáz de annyi különbség elfért volna a két sorozat közt mint eddig is.
SZVSZ.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) Jeanne d'Arc

Nem rossz, de egy kis fantázia belefert volna hogy ne egy s6 max - ot kapjon a nép

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) #24536576


#24536576
törölt tag

Ezek nem értenek a sorozatos pofonokból. Remélem most megkapják, és jövőre előhozakodnak valami értelmes mobillal. Végre úgy proci, RAM, háttértár, erre az Sben elbasszák az aksit(vélhetően a Note-ban is), és most kihoznak egy ilyen Note-ot....

Annak idején sok vásárlót vesztettek a Knox-al, most a bővíthetőség, és az aksi miatt mennek még páran. :C

(#14) papi77 válasza #24536576 (#13) üzenetére


papi77
addikt

Pont erre gondoltam én is!
Az első pár hónapban majd veszik aktívan a fanok,utána meg elmaradnak majd a nagy eladási számok!
Pont úgy mint az s6- nál. :(

Az első: NOKIA 1611

(#15) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na mikor írja már be valaki, hogy iPhone copy? ;]

(#16) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A körmömet rágva várom a csütörtöki bejelentést, vajon milyen lesz a Note 5?! :C

Na jó, ha a Samsung nem áll elő valami extra szoftveres jósággal, akkor k. unalmas lesz az event.

Nem a lényeg a fontos.

(#17) erahurka


erahurka
félisten

Szép lett, a lekerekített hátlap szélek is barátságosnak tűnnek. Lesz vagy 300, annyiért legyen is szép :DDD

(#18) moleculez válasza Wapmester (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Igen, pl egy "Note 5" blog.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) DithenS


DithenS
senior tag

Tudod a kiszivárgott képeket nem fényképezővel és nem is telefonnal készítik,ezekkel könnyű lebukni és sőt ha bemész egy ilyen helységbe akkor el is vehetik mindened.Itt jön képbe a rejtett kamera,gomba rejtve nem venni észre de viszont a minősége nem nagy.Arra azért jó hogy megnézd.

(#20) kaylac1990 válasza #24536576 (#13) üzenetére


kaylac1990
csendes tag

Mit rontottak az aksin??? Szerintem teljesen felesleges minél nagyobb akkut rakni a telefonba, mert csak nehezebb lesz. Akkor meg hol a kényelem. Ma nem telik el úgy 5 óra az emberek életében, hogy ne tartózkodjanak 10 percet egy konnektor, vagy egy szivargyújtó közelében. Plusz már poton pénzért tudsz venni külső akksit, amelyek nagy része egyéb funkcióval is fel van szerelve(lámpa, pendrive funkciók...).
Nem beszélve arról, hogy ott a vezeték nélküli töltés, ami egyre több étteremben, kávézóban elérhető.
De ott még az ultra energia takarékos üzemmód is.

Szerintem ezt az akkumulátor forradalmas dolgot sürgősen el kell felejteni, mert jelenleg kivitelezhetetlen. Nem hiába gondolkodik minden gyártó a vezetékmentes töltések fejlesztésén inkább. Lehet egy készülékbe nagyobb akkut tenni, de a készülék is nagyobb, a kijelzője is és kb ugyanott vagy, ahol voltál.

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#21) willope


willope
tag

Gyönyörüen gyüjti az ujjlenyomatot. Elöl-hátul mindenhol. Vicc az, hogy közben ujjlenyomattal feloldható(oké, ez beállítható). Amivel tele van a telefon... :W
A legnagyobb hátrány: nincs microSD foglalat=nem veszem meg.
2. legnagyobb hátrány: beépített akksi=nem lehet áramtalanítani, ha vízbe pottyan ott pusztul. A note4-el még van egy végsö, elkeseredett esélyünk(akksit kicsapni, telefont rizsbe) amivel talán menthetö.
3. legnagyobb hátrány: elöl hátul törik.

Elönyök:

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#22) Plazmacucci válasza kaylac1990 (#20) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Te ezt nagyon rosszul látod.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) Djatis válasza papi77 (#14) üzenetére


Djatis
senior tag

Én is samsung és note fan vagyok de szerintem ezt már én sem nyelem be!
Hogy ennyi fantáziája ne legyen annak a nyomorék designernek!
Ha s6-ot akartam volna akkor veszek azt erre most kiadnak egy nagy s6-ot! Remélem hatalmas bukás lesz!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#24) Csarli85 válasza Djatis (#23) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Igazábol kb ugyanez volt a helyzet az S3 Note 2 vel is, azok is nagyon hasonlitottak egymasra, nekem utólag nekem bejött a note 2 is, a megjeleneskor meg nem, es hat a most éppenségel a Note 5 se nyűgöz le. Igazabol ami erdekel még ezzel kapcsolatba, hogy a kamera jobb lesz e még az S6-nál is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#25) Djatis válasza Csarli85 (#24) üzenetére


Djatis
senior tag

Szerintem nem lesz jobb a kamera! De mint írtad az s3 hasonlított!!!! A note 2-re viszont ez tök ugyan az! Nem csak hasonlít!

[ Szerkesztve ]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#26) #67656192 válasza DithenS (#19) üzenetére


#67656192
törölt tag

Mint a Fantomas filmekben?

(#27) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Det hátlap... :(((

"Ha olvasóink kezdenek besokallni a Note 5 és S6 edge+ anyagok tengerétől, akkor jó hírrel szolgálunk: azok csütörtökön minden bizonnyal bemutatkoznak"

..és fél évig következnek az S7 hírek ;]

(#28) kaylac1990 válasza Plazmacucci (#22) üzenetére


kaylac1990
csendes tag

Ezek szerint nem, mert te is konnektor közelben vagy! :P :P
A Li-Ion technológia korlátolt. Maximum a telep fizikai méretnövelésével, alakformálásával tudnak jelentős energiatöbbletet biztosítani. De az növeli az adott eszköz fizikai jellemzőit is, így röviden baromság. Tényleg téglafont akartok a zsebbe? :Y :W
Maximum a zselés akku lesz a megoldás, de annak is az a lényege, hogy jobb az élettartama és gyorsan tölthető!
Az meg, hogy nem kivehető az akkumulátor az nem jelenti azt, hogy víz hatására rövidre zár és szétég telefon. Ezek mikro áramkörök, nem két rézvezeték a falban. :DD

De ha nekem nem hiszel, akkor ajánlom figyelmedbe ezt a cikket. Szerintem egész ügyesen összeszedték a fiúk és minden irányból megvizsgálták. De már most lelövöm a poént, a kulcs a gyors-töltés! ;)

http://index.hu/tech/2014/11/11/egyre_inkabb_akut_problema_az_akku-problema/

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#29) Plazmacucci válasza kaylac1990 (#28) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én arra értettem, hogy rosszul látod, hogy nincs szükség nagyobb telepre, vagy hogy ne rontottak volna rajta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Note3/4ről nem lesz megint értelme váltani,sőt,aki cserélne mostanában telefont annak a 4es lesz a best buy.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#31) DeathAdder válasza kaylac1990 (#28) üzenetére


DeathAdder
veterán

Engem nem nyűköz le a jó akku.
Note 4 -el már számtalanszor jöttem haza üres akkuval, és hogy miért? Azért mert jól bírja, és nem kell 100%- ról elmenni otthonról, így a töltésre is kevésbé kell odafigyelnem, és a használat se konstans, nesze...

Előtte nexus 5 volt, soha nem értem haza vele üres akkuval, mert mindig töltőről levéve indultam el otthonról.

Szóval számomra is inkább legyen karcsú és könnyű :)

______
Más: ami pedig az s és note széria hasonlóságait illeti valóban sokban hasonlított az s2 a note1-re, és az s3 a note2-re, de többi már egyáltalán nem hasonlított, hát sajnos most a note 5 megint hasonlítani fog.

Számomra a note 4 féle megoldás a legjobb, ahol is a hideg fém keret tökéletesen kiegészül az érdes tapadós műanyag hátlappal :K

[ Szerkesztve ]

(#32) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Ha nem lenne az s pen, akkor nagyjából ennyi lenne a különbség a két modell között: lekerekített hátlap kontra lekerekített előlap.
Nem értem hogy miért nem lehet 2mm vastagabb az a ház, hogy ne álljon már ki az a kamera. Vagyis értem én, de mégis...

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#33) S e t h válasza kaylac1990 (#20) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szóval te tudod, hogy kinek mennyi idő telik el átlagosan két konnektor között, értem.
Nem olyan régen volt vhol egy szavazás arról, hogy milyen változtatásokat szeretnének a vásárlók a telefonokban, magasan az aksi volt az első helyen, ergo ma a felhasználók legnagyobb része elégedetlen az velük.
Kényelmi funkciókról nem beszéltek, bár lehet neked az az első, de ez a piaci trendekkel szembemenő.
Az S6,LG4 sem úgy fogy ahogy várták, a gyártó meg azt gondolta, hogy eladja valami dizájnos külsővel, hátha el tudja varázsolni a vásárlókat a külsőségekkel, hát nem igazán jött be.Egy combosabb aksival többre mentek volna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34) Kasya


Kasya
nagyúr

Szuper! Nagyra nott S6...csak tudnam miert nem tudtak ezt kiadni aprilisban (tudom). Ez esetben inkabb vettem volna az S6 E+-t :D Ebben a meretben mar tetszik. Az ara viszont mar most tudom, hogy nem fog...

En amugy nem lepodnek meg a fizikai gombokon. Bar en inkabb ilyen ebay-es occo cuccnak kepzelnem, mint 60 dolcsis kiegeszitonek.

[ Szerkesztve ]

(#35) Kékes525 válasza Jeanne d'Arc (#12) üzenetére


Kékes525
félisten

Túlságosan felgyorsultak az újabb modellek kiadása. Amúgy nekem a kinézetével nincs bajom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36) babkukta válasza mindfreak (#8) üzenetére


babkukta
senior tag

ja.. vmi olyasmi :C Kicsit több ihletre számítottam. Vártam volna egy 7422es soc-t, + egy kicsit másabb külsőt. Így a Note 5 meg az S6+ vagy mi ez ugyanúgy fog kinézni, mint az S6. Habár eddig se volt közöttük túl nagy különbség, mit várunk

Üdvözlettel, Tibi

(#37) Adam_97


Adam_97
csendes tag

Na látom ez is beáll a "Másoljuk le az iPhone-t" sorba, szerencsére a gyártóknak vannak egyedi ötleteik :K

Vöjksztéjsün.

(#39) twollah1976


twollah1976
őstag

Nem cserélhető akkumulátor, köszönöm ebből én nem kérek, főleg ennyi pénzért nem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#40) hunluigi


hunluigi
senior tag

R.I.P. Note series... :(

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#41) Dr.FantastiK válasza hunluigi (#40) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

azert varjuk mar meg legalabb a hivatalos Bejelentest ! ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#42) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Lesz microSD-s Note 5, csak nem minden piacon lesz elérhető, de ettől függetlenül csalódás ez az ötös.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#43) kaylac1990 válasza twollah1976 (#39) üzenetére


kaylac1990
csendes tag

Minden akkumulátor cserélhető, max szakszervízbe, telefonos üzletbe kell vinni! Egy ilyen telefonnál, meg az a plusz 5000 Ft-t nem hiszem, hogy akkora teher lenne. Ráadásul cserébe kapsz egy zárt készülékházat, ami nem megy tele minden sz.rr.l! :((

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#44) S e t h válasza kaylac1990 (#43) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez a te álláspontod, fogadd el, hogy mások mást preferálnak.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Note 5 nem lesz akkora siker, sőt talán a széria leggyengébbje lehet, az S6 szereplése is előrevetíti ezt.
Innentől kezdve kérdés, hogy vajon mit fog majd lépni rá a Samsung ha látja, hogy nem is olyan kedvező a fogadtatása az újításainak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#45) Plazmacucci válasza S e t h (#44) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát kérem szépen az lesz, hogy a Note 6 majd ötezres akkumulátorral jön meg mikro sd foglalattal, és eladják mint újdonság, meg hogy mekkora jó fejek, hogy ők beletették.A paraszt meg majd viszi mint a cukrot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#46) beteg


beteg
őstag

Az árakat lehet már tudni?

Csak futni kell!

(#47) Wapmester válasza moleculez (#18) üzenetére


Wapmester
senior tag

pontosan így egy helyen lenne minden infó, nem kellene 66 cikket átnézni valami információért :)

(#48) Fejvadi válasza Jeanne d'Arc (#12) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1
Majd lesz olyan is. :)

(#49) Thduil


Thduil
csendes tag

Én nagyon várom a bejelentést, tetszik az új design, viszont tényleg nem történt érdemi változás az S6-hoz képest, így egy kicsit csalódott vagyok. Remélem sikerül valami olyan újítást bemutatniuk ami miatt érdemes lesz megvenni...bár esélyes hogy visszatérek a Note 4-hez, annak legalább még a design is egyedi :))

(#50) Matada2.3 válasza Jeanne d'Arc (#12) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ugyan ez fogalmazódott meg bennem :)

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.