Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Tényleg jó áron van. Csak mondjuk mire ide is eljut már nem annyi lesz az annyi sajnos....

(#2) Daywalker válasza atike (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát ha így haladunk, és felmegy 350-ig ez "ejró", akkor tényleg nem. De egyelőre még van esély...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Ezen hogy-hogy 20 pin-es alaplapi tápcsatlakozó van? Elég neki? Zotac és Asrock 24-est használ.

(#4) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a "JEHE" engem mindig megmosolyogtat. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A H67N-USB3 szerintem sokkal jobb, vagy az AsRock H67M-ITX/HT is felül kerekedik ezen. Persze az áruk tekintetében is...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6) Daywalker válasza 04ahgy (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

Igen,csak éppen nem Z68.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#7) Ringman


Ringman
nagyúr

van felül egy mini pci-e is, viszont system-fan header-t meg nem látok, vagy csak még reggel van :)

az a lyukas fémlap a hátlapon az micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#8) Daywalker válasza Ringman (#7) üzenetére


Daywalker
addikt

Opp...fan header van a hátlapra kivezetett USB csatlakozó mögött, a 4 pines CPU tápcsatitól balra. Sőt a memóriafoglalat mellett közvetlenül is van egy 3 pines.
Viszont a pcie-t meg én nem láttam. Reggel volt. 1:1:DDD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#9) Airedhyal válasza Ringman (#7) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

system-fan a fekete sata csatlakozók mellet van.

(#10) Ringman válasza Airedhyal (#9) üzenetére


Ringman
nagyúr

akkor csak megvan az :) akkor amit Daywalker írt az a cpu-fan. mire dél lesz, mindent megtalálunk :)

(#11) Móci


Móci
addikt

Ennek az alján is vannak kondik? Nem semmi...
Mondjuk azért az ember egy tesztet megnézne róla, mielőtt véleményt mond. Fene tudja, hogy mennyit tud ez a kis csoda. No meg ha már Z68: lehet -e kicsit taposni vele a proci lelkét?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) anaqer válasza Móci (#11) üzenetére


anaqer
veterán

Hát baromi furcsa, nem mondom. Pláne hogy a FETek is oda kerültek, frankó légáramlással - mekkora TDP-re maximalizálták ezt, 65W...? :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#13) Móci válasza anaqer (#12) üzenetére


Móci
addikt

Gondolom valami i3 only a téma... ;]
Mondjuk a 20 pines tápcsatlakozó nekem is szemet szúrt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Ringman válasza anaqer (#12) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem h61 sapphire itx-es lapom van, elvileg a 95w-os proci is mehet bele, de ez a veszély nem fenyeget, hogy ilyenre legyen pénzem :)

(#15) anaqer válasza Móci (#13) üzenetére


anaqer
veterán

Okosan mondjuk meg lehetne oldani - adnak hozzá valami TIM szalagot, és a mobo tálcára bízzák a hőelvezetést -, de meglepne.

(És balszélen az vajon mi lehet? Wifi antennák helye? Érdekes konstrukció, na.)

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16) TESCO-Zsömle válasza anaqer (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

frankó légáramlással

Amennyire tudom az nem az alaplapon múlik, hanem a házon... :U

Móci: Ezen a lapon is vannak alul fet-ek, és limitálni kellett a BCLK-t 180MHz-en, mert elfüstölt: DFI LanParty MI P55-T36. A linkelt oldalon vannak tuningeredmények is.

Valamennyit biztos lehet ezzel is tuningolni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) Móci válasza anaqer (#15) üzenetére


Móci
addikt

Az már szerintem nem fért bele a 88 euróba...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) 04ahgy válasza Daywalker (#6) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Fentebb írták a többiek: VRM rész milyen király. Ezen elég bátor, ugyanakkor botor cselekedet egy nüansznyit is tuningolni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#19) #95904256


#95904256
törölt tag

(#20) Móci válasza #95904256 (#19) üzenetére


Móci
addikt

Wow, serial port is van! Ezt már rég láttam tartozékként.

04ahgy: ugyan, legalább lenne egy kis tűzijáték. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) Srodney


Srodney
senior tag

hátha bejön,végülis az asrock is ezt csinálja,minőséget feleannyiért...végülis így kezdte aztán van olyan lapjuk is tudom ami egyárba van az asusal,de most ez az gajda a lényeg,remélem azért neki nem sikerül :P

(#22) brian1987


brian1987
tag

Giada márkanév???
Ennyi pénzért biztosan jó lehet. :F
De fene se tudja. TESZTET!!!!

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#23) banhammer


banhammer
veterán

Aranyos kis alaplap.
Hány év garanciát vállal rá a gyártó?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) plömplöm válasza anaqer (#15) üzenetére


plömplöm
őstag

ha a balszél alatt a jobbfelső szélét érted :) , akkor az biza a wifi-k helyei, ezen a jobb minőségű képen olvasható is a felirat:

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#25) TESCO-Zsömle válasza plömplöm (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A MiniPCI Express csatlakozóra gondolt. ;)

anaqer: Szóval nem az antenna helye, hanem a modulé. :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) anaqer válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére


anaqer
veterán

Balszél, de azért tudd jobban, hogy mire gondoltam.* ;)

De ha már így kötözködnél, akkor fejtsd már ki hogy az alaplap alatt milyen házban is lenne számottevő légmozgás? Még ha a tálcán akad is véletlenül éppen ott kivágás, maga a ház oldala/alja) a tálcától max 1-1.5 centire van. Én még nem láttam olyan házat, ahol az alaplap aljának hűtésére gyúrtak volna rá - sőt, oda inkább kábeleket szoktak betömködni.

Tehát bizony nem a házon "múlik", hanem azon a mafla mobotervezőn, aki odarakta... :U

*pláne, hogy felülnézetin a "balszél" az a minisata, a minipcie pedig az alulnézeti képen határozottan jobbra esik

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#27) TESCO-Zsömle válasza anaqer (#26) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Először is nem írtad, hogy melyik képen balszélen. Én az alapján a kép alapján tájékozódtam, amit plömplöm linkelt.
Másodszor az a fehér ott Mini PCI Express.
A hírben is benne van, hogy A kisméretű, kék színű nyomtatott áramköri lapra az LGA1155 foglalaton felül felkerült még két darab DDR3 memóriafoglalat, egy darab PCIe x16 sín, egy mini PCIe foglalat, és két SATA 6 Gbps, illetve egy pár SATA 3 Gbps csatlakozó. Az alaplapot megfordítva egy mSATA csatlakozósorra bukkanhat a majdani vásárló, így nem marad el az SSD Caching támogatás sem.

Fejből csak ez a két ház ugrott be, keresgélni nincs kedvem.
Enermax Fulmo GT
Thermaltake Spedo Advance

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) anaqer válasza TESCO-Zsömle (#27) üzenetére


anaqer
veterán

Plömplöm később linkelte a képet mint az én kommentem, tehát akkor eleve pont egy olyan képből mondtad meg mire gondoltam, amit én még nem láthattam (ez csak technikai megjegyzés). És bár más felbontásban a már hírben is szerepelt a kép, azon a képen a hír szövegével pont ellentétesen van felszitázva a két csatlakozó.

A házügy még valamennyire rendben lenne, bár hogy ekkora ATX tornyok vajon mennyire relevánsak ennél a lapnál... :F Fél köbméteres hodályokban én is tudok mindenhova szelet terelgetni.

*Lassan leszállok ám a témáról, csak kissé fura volt, hogy kinéznéd belőlem egy interfész csatlakozó meg egy antenna-kivezetés-kivágás összekeverését. Ha ennyire vak/hülye lennék, kb. most nem tudnék min kommentelni (tiszta nyereség, tudom :DDD), mert rég' elfüstöltem volna valamit a gépben.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#29) TESCO-Zsömle válasza anaqer (#28) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az nem számít, ha az Ő képe az egyetlen konkrétum, amin el lehet indulni, mert te semmit se linkeltél... :B

Az alapján a balszél gyak jobb felső sarok. A lulnézeti képnél meg bal felső... Mindenki azt választ, amit akar, elvégre nem jelöltél meg semmi támpontot a balszél-en kívül...

Nem állítottam, hogy ezek a házak relevánsak. Azt kérdezted, hogy van-e, hát én megmutattam, hogy van. Kis házba is bele lehet tolni oda egy ventit, ha már egyszer ITX lapban akarsz szenesre tuningolni... Mitöbb, ragacsos GAP-el alu-bordát is lehetne mókolni a FET-sorra...

Tudom én, hogy kötexel, láttam az első pillanattól kezdve, de ki vagyok én, hogy elrontsam a játékod? :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30) anaqer válasza TESCO-Zsömle (#29) üzenetére


anaqer
veterán

Nem linkeltem semmit, mert feltételeztem hogy ha antenna csatlakozóra kérdezek, akkor értelemszerűen mások számára is csak az az egy kép jöhet szóba, amelyiken bármi annak nézhető szerepel (i.e. a hátlapos). Lehetett volna logikai lépéseket nem átugorva, precízebben is fogalmaznom, ezt már belátom.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#31) TESCO-Zsömle válasza anaqer (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Te nem antenna csatlakozóra kérdeztél, hanem valamiről kérdezted, hogy Wi-Fi antenna helye-e.

Ha antenna csatlakozóra kérdezel, egyből mondtuk volna hogy nem, elvégre semmilyen antenna csatlakozó nincs a képeken.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) szmiagor


szmiagor
tag

bár kicsi de erős ,stabil

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.