Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

És azt a listát valahol el lehet érni, amiket a "számos korábbi nem listázott" router van?

(#2) Zotya84 válasza JanR (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Az engem is érdekelne...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) Daywalker válasza Zotya84 (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Egyelőre nincs konkrét lista, van egy link az az ISC-re az elején a jelentésre (ahol szintén nincs teljes lista), annak az alján leírja, hogy mi alapján lehet megállapítani a sérülékenységet. Egyelőre még folyik a vizsgálat (ezért sem tudják, hogy mennyire kártékony). De talán a feltételes mód használata illendőbb lenne valóban, így átírtam, hogy "érintett lehet".

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

E1200-asom van, de nincs aktiválva a távoli hozzáférés. Mák.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) alevan


alevan
őstag

Az E900-amon Tomato van jelenleg. Akkor rám nem érvényes, nem?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) Daywalker válasza alevan (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem, ez gyári firmware hiba, szóval másikkal nincs gond elméletileg.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#7) Zotya84 válasza Daywalker (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Így azért más a leányzó fekvése, kicsit nyugodtabb vagyok, de megvárjuk míg majd elkészül a lista. Azért köszi mester!

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#8) Béééla


Béééla
őstag

Éljen a DD-WRT, hogy újabb becsokizástól mentett meg :R

De mondjuk DDOS-t routerrel végrehajtani... Fincsi.

Bélabá

(#9) Velins válasza Béééla (#8) üzenetére


Velins
csendes tag

Nem DDoS -ra használják ezt, hanem D-Link routereket hibáit kutatják (HNAP). Indíts el egy akármilyen webszervert a gépeden, nyisd meg a 80-as portot és dőlni fognak be a GET/POST /HNAP1/ kérések. Bármelyik IP-t visszanézed, egy Linksys router fog válaszolni. (Legfeljebb nem a 80-as, hanem a 8080-as porton). Valamelyik amcsi szolgáltató szórt ki az ügyfeleinek sok Linksys routert a problémás szériákból, jellemzően onnan indulnak a keresgélések...

(#10) Velins


Velins
csendes tag

Előkerestem: comcast.net
Még a 8080-as portra is érkezik 1-4 naponta ilyen kérés.

(#11) Béééla válasza Velins (#9) üzenetére


Béééla
őstag

Mármint ha DDOS-os zombihálót hoznának létre ezekből a fertőzött routerekből - észre se veszed, víruskergető nem veheti észre, legfeljebb néha lassabban jön az internet.

Bélabá

(#12) #59070464 válasza Béééla (#8) üzenetére


#59070464
törölt tag

Azaz!

(#13) lapa válasza Béééla (#11) üzenetére


lapa
veterán

mármint ha nem lennének már régen működő zombihálózat? hát, akkor lehet, hogy valakinek eszébe jutna azt csinálni belőlük, ja.

linksys messzireeldobó verseny.

irodában lecseréltettem, most csicso van. nagy fejlesztés volt.

[ Szerkesztve ]

(#14) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nekem is Linksys routerem van, remélem azért nem kell ettől tartani.

(#15) gaborbol válasza lapa (#13) üzenetére


gaborbol
őstag

Irodában lecseréltettem, most csicso van. nagy fejlesztés volt. :DDD

The Linksys company was founded in 1988. It is currently owned by Belkin, who bought it from Cisco Systems, its owners from March 2003 to March 2013.[1][2] Whilst part of Cisco its products were branded as Linksys by Cisco.

(#16) lapa válasza gaborbol (#15) üzenetére


lapa
veterán

és gondoltad véletlen szúrtam pont ezt pont így be?

(#17) solaris17


solaris17
aktív tag

Nekem is linksys routerem van, úgyhogy átdugom az asus-t. :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#18) kali válasza solaris17 (#17) üzenetére


kali
legenda

tedd azt, de előtte azon is nézz rá az esetleges frissítésre; Támadás alatt a Linksys és az ASUS routerei :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.