Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Melafoto


Melafoto
senior tag

Köszönjük a munkád!
Érthető és részletes! :R

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#2) Karavik válasza Melafoto (#1) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi a visszajelzést! Szívesen....

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#3) carbapenem


carbapenem
tag

Köszönjük!!!, china rom-os telefon esetén mi az amit nem célszerű megtenni?

(#4) Liliom9


Liliom9
tag

Köszönöm a leírást!

Tökéletesen és problémamentesen ment végig a folyamat. :R :R :R

(#5) farkas00001


farkas00001
újonc

Hali!

Nekem sima mix 2-esem van, nem tudjatok letezik hozza olyan rom, ami nem miui, hanem sima stock android es kesz? (nem osszerakott olyan mintha, hanem tok alap mondjuk oreo, vagy valami)

(#6) Ance


Ance
őstag

Üdv!

Köszi a leírást! Mi a különbség a "Keep Read Only" vagy "Swipe to Allow modifications" között egyébként?

(#7) Karavik válasza Ance (#6) üzenetére


Karavik
veterán

"Swipe to allow modification" esetén system partíció mount-olása után TWRP file manager-ből hozzá tudsz férni r/w jogosultsággal a system fájlokhoz, azaz bármit tudsz módosítani, törölni a system-en

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8) Karavik


Karavik
veterán

7-es ponthoz beírtam több telepítési lehetőséget TWRP verziótól függően...

Nálam TWRP v5 nem érzékeli az érintéseket de valakinél meg működik (lehet készülék/panel függő). Nálam v6 vált be, de ez meg nem támogatja az USB MTP módot, így ROM felmásolása nem lehetséges TWRP recoevery módban, tehát csak ADB sideload vagy USB OTG telepítés marad

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9) Karavik válasza Liliom9 (#4) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi a visszajelzést!

(#3) carbapenem:

Nem tudom mire gondolsz, de amit nem célszerű megtenni China ROM-os XE modellen,pl. visszazárni a bootloader-t mert bootloop-ot okoz, ha pedig Mi fiókról is le lett választva a teló előzőleg, akkor lett egy szép tégla. Tehát telót nem célszerű Mi fiókról sem leválasztani, mert nem lesz unbrick lehetőség ilyen esetben.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#10) carbapenem válasza Karavik (#9) üzenetére


carbapenem
tag

köszönöm! ezekre gondoltam

(#11) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Redmi 6-ra esetleg sikerült valakinek feltolni a Xiaomi.eu-t?

(#12) retesz147


retesz147
addikt

Köszi a leírást!

Ha rootolni akarom a telót, akkor a 7. és a 8. lépés között kell egy Instal Rom-> és itt felteszem a Magiskot, úgy, mintha a ROM-ot flashelném?
Lefutás után jöhet a 8. lépés?

Majd, ha hetente frissítem, akkor azt csak TWRP-ből tudom, méghozzá úgy, hogy 7-es lépés, majd megint a Magiskos lépés, majd 8-as lépés? (ha nem így tesze, bootlop lesz?)
Frissítésnél kell valamit Wipe-polni is, vagy az ilyenkor elmaradhat (minden adatot meg szeretnék tartani frissítésnél)?

Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#13) retesz147 válasza retesz147 (#12) üzenetére


retesz147
addikt

"Ha rootolni akarom a telót, akkor a 7. és a 8. lépés között kell egy Instal Rom-> és itt felteszem a Magiskot, úgy, mintha a ROM-ot flashelném?
Lefutás után jöhet a 8. lépés
?"

Kérdésben a válasz is benne van.

Xiaomi 13 eu dev...

(#14) retesz147 válasza retesz147 (#12) üzenetére


retesz147
addikt

"Majd, ha hetente frissítem, akkor azt csak TWRP-ből tudom, méghozzá úgy, hogy 7-es lépés, majd megint a Magiskos lépés, majd 8-as lépés? (ha nem így tesze, bootlop lesz?)
Frissítésnél kell valamit Wipe-polni is, vagy az ilyenkor elmaradhat (minden adatot meg szeretnék tartani frissítésnél)?"

Ezen is túlestem. Ahogy csináltam:
Rom letölt a belső tárhelyre, TWRP-be belép, instal ROM, amikor végzett Wipeoltam, amit a végén felajánl.
Majd visszaléptem TWRP főmenübe, megint Instal, most felflasheltem a Magiskot (root miatt), megint felajánlott Wipe és végül reboot.

ROM flashelés/isntal/frissítés után akinek rootolt volt a teló, nem szabad rebootot nyomni, előtte a Magiskot fel kell flashelni, különben bootlop lesz.

Minden működik.

Xiaomi 13 eu dev...

(#15) Straw


Straw
senior tag

Üdv, bár más eszközzel kapcsolatban, de témába vágó kérdésem lenne. Ha egy Mi fiókkal össze van kapcsolva egy eszköz, bootloader nyitás miatt, a nyitás után leválasztható és összekapcsolható másik fiókkal?

42

(#16) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok.

A mi MIX 2S aktív dual sim-es?

Előre is köszönöm

Megbízhatóságom: 209 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#17) csongi


csongi
veterán

Bocsánat de milyen oldalakat linkelsz?
nem lehetne valami felhőből betenni. A NOD szétakad a riasztásoktól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.