Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NemesTom


NemesTom
tag

F@szaaaa. De az ára.... Nem.

(#2) ROBOTER válasza NemesTom (#1) üzenetére


ROBOTER
addikt

Egy 1/5.8"-es érzékelő sok minden, csak nem f...

2,5mm alatti légypiszok.

[ Szerkesztve ]

(#3) NemesTom válasza ROBOTER (#2) üzenetére


NemesTom
tag

Még okulok ilyen téren, én speciel arra gondoltam, hogy kibír egy esést 1,5m magasból, vizálló 5 m-ig.

(#4) ROBOTER válasza NemesTom (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ez a szenzor olyan kis méretű, hogy a komolyabb mobiltelefonokban is rendszerint nagyobb van.

Kb. 2,7..2,8 mm az átlója, és úgy nagyjából 6 és félszer kisebb a felülete, mint egy GoPro 3 szenzorának.

FullHD-hoz szódával, de azért részleteket én nem nagyon várnék tőle, amihez képest az $500 kissé sok.

(#5) NemesTom válasza ROBOTER (#4) üzenetére


NemesTom
tag

Ahamm, így már értem. Az én ízlésemnek drága, goproval egyetemben, SJ4000 inkább :D

(#6) bteebi


bteebi
veterán

Jó lenne ez, de a szenzor nagyon kicsi. Így viszont az ár kifejezetten magas. Pedig a fícsörök egyébként rendben lennének... Ezt amúgy nem értem: "barna, fehér és kék színben elérhető" - a képen lévőt én bordónak gondolnám, vagy az a barna? :B

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) Lomha 8V válasza bteebi (#6) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én is ezen filózok. :D

(#8) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Akkor ez a szenzorméret nem csak nekem tűnt kicsinek :) . Igazából ez annyival tud többet mint egy normál videó kamera, hogy strandon vagy esőben is lehet bátran használni. Nem hinném, hogy bárki ezzel indulna el búvárkodni.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#9) tecsu


tecsu
addikt

Gondolom több embernek is tetszene, ha a Prohardver nem ilyen kétpálcás kamerákat reklámozna, hanem lenne valami komolyabb videórovat, komolyabb cuccokkal...
:F :F

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) oraihunter válasza tecsu (#9) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Csatlakozom. :K

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#11) Piftuka válasza Gusztáv (#8) üzenetére


Piftuka
veterán

"Nem hinném, hogy bárki ezzel indulna el búvárkodni."

Nem, viszont horgászat során használatos kamerának kiváló lenne!

Ott azért a fröccsenő víz reális veszély. Egy ilyen kamera azt is jobban bírja (lemosható), ha esetleg nyálkás kézzel vagy kénytelen megfogni, ráadásul intenzív esőben is bátran használható.

Én el is fogadnám nagyon szívesen. (Kár, hogy egyelőre ennyire drága!)

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.