Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maximilian4


maximilian4
addikt

Ez oszt iken, ez oszt iken.

Maxi

(#2) mediumgecso


mediumgecso
őstag

A felhasználói fiók kezelés az 5.1.1-gyel jelenik meg a Samunál, valahol ezt olvastam......jaaaa hogy ez már a Moto X 5.0-ban benne van, és a Samu kiszedte, hogy majd az 5.1.1-ben extraként "adja" a tulajoknak.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#3) Zolik válasza mediumgecso (#2) üzenetére


Zolik
senior tag

a moto x mikor jelent meg és mikor az s6?
miért kell azonnal haterkedni?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#4) Fr0z3n válasza mediumgecso (#2) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Egyáltalán jó az valamire?

(#5) szaszimi


szaszimi
tag

remélem Note4-re is kidobják majd sebesen...

(#6) BeastMode válasza szaszimi (#5) üzenetére


BeastMode
őstag

Na, arra szerintem még várhatunk egy darabig:((

(#7) mediumgecso válasza Zolik (#3) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem érted a lényeget: Moto X-en 5.0 van, amiben benne van a felhasználói fiókkezelés, a Samu pedig ugyanezt próbálja "eladni" az 5.1.1-ben, mintha ő mekkora király lenne, pedig ezt tudnia kellene az 5.0-nak is (lásd Moto X-em).....erre a cikkre utaltam

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#8) mediumgecso válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


mediumgecso
őstag

Én még nem próbáltam, nem volt rá szükségem, de most már ki fogom, kíváncsi vagyok......

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9) zolomon17


zolomon17
senior tag

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg jön-e a cucc, május végére már megszellőztettek egy Android M-et is :U Látom még korai eladnom a Nexus 5-öt, hiába figyel már nálam 2 hete az S6 :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Gyorsan frisítgetik

(#11) Motyi válasza mediumgecso (#7) üzenetére


Motyi
senior tag

Hol olvastál hivatalos samsung sajtóközleményt amiben ezt próbálják "király" dologként "eladni"? Ez az "eladni" dolog is vicces, mintha egy telefon gyártónak el kellene adnia valahogy a vevőknek az új szoftvert, különben nem telepítik majd. :C

(#12) Kékes525


Kékes525
félisten

A függetlenek hamarabb szoktak kijönni? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.