Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Hat eleg nagy csalodas hogy csak jovore adjak ki a frissitest a regi telefonokra ez nem egy szimpatikus huzas reszukrol okosabbak lettek volna ha kiadjak hamarab ezzel novelve az elegedet felhasznalo bazist ami ugye fontos dolog .
Aki megteheti ugyis 8 as wps telefont vesz akinek meg a regi van ugyse fog cserelni csak a rendszert miatt szoval nemtudom mi volt a celjuk ennyire elhalasztani wp 8 as eladasokat ugyse fogja megdobni vagy csokkenteni ez a huzas persze ha tehetne mindenki valtana de sajnos nem olyan vilagban elunk ahol potyognak az egbol a 20 ezresek uj telefonokra

(#2) stranger28


stranger28
addikt

Elmennek a...

(#3) #19158016 válasza stranger28 (#2) üzenetére


#19158016
törölt tag

p....-ba.

[ Szerkesztve ]

(#4) kcsa


kcsa
veterán

Furcsa hogy meglepődtetek. Szerintem várható lépés volt.

(#5) vince


vince
őstag

egy bő hónap, azt már ki lehet bírni, nem? ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#6) stranger28 válasza vince (#5) üzenetére


stranger28
addikt

Nagyon bő hónap, mire az én mobilomon lesz idehaza. :)

(#7) NGA válasza vince (#5) üzenetére


NGA
addikt

Bő 2-3 hónap min.

(#8) Juveman


Juveman
tag

MS beka.hatja.Húzzák,mint a rétes tésztát.Ba.dmeg nyáron volt utoljára 710-emre frissítés.Magyarországon márciusra jó ha realizálódik.Ha volna más alternatíva 80-100-ért,váltanék.(Persze Android nem kell,akadós)Ha nincs pénzem min.130ezres WP8-ra,úgy se veszek,de húzzák hátha.Ka.ják be!K.cs.gök!Bocs,ez felidegesített.

(#9) Misály válasza kcsa (#4) üzenetére


Misály
addikt

A vicces az, hogy mar a juniusi developer conference utan elhangzott ez az info. Leragott csont.

(#10) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Várható volt, hogy nem fogják a 8-assal együtt kihozni a frissítéseket. Valakinek el kell adni az új Lumiákat :C ;)

(#11) BlackLamb válasza Cingáriusz (#10) üzenetére


BlackLamb
tag

"Valakinek el kell adni az új Lumiákat"

Milyen furcsa, hogy mindenki azonosítja a wp-t a lumiákkal, ergo nincs más alternatíva...?

(#12) zombinyul


zombinyul
addikt

Ezt a k*csog huzast... :((( Pedig mar kezdtem magam beleelni a jovo hetbe. :(

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Majd valamikor tavasszal meg is érkezik.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#14) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...jól van na, hát most a WP8-at kell nyomatni, és majd valamikor jöhetnek a régiek frissítései...

Gondolom nem kell ecsetelnem, ez mennyire rosszul tud esni a már hónapok óta WP7 tulajoknak.

Anno volt, hogy egy gyártó - nem írom le ;] - pont fordítva cselekedett.
A tavalyi modellek aktuális frissítésével kezdte meg a "nagy frissítési hullámot", majd szépen fokozatosan az idei modellek is részesültek a jóból.
Sajnálatos volt látni, hogy sokan - még a MA tesztelői is - emiatt "ítélték" el az idei modelleket (és ugye magát a gyártót).

Na, most akkor lehet dönteni, melyik a jobb felállás...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) zsírsámán válasza zombinyul (#12) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Titkon én is reménykedtem. :(

(#16) Juveman válasza zombinyul (#12) üzenetére


Juveman
tag

Ne is mond,én is! :O

(#17) Juveman válasza mrlujoak (#14) üzenetére


Juveman
tag

Le merem fogadni,hogy a 7.8 teljesen konyhakész,csak rá akarnak venni pl. engem,hogy vegyek 8-ast.Ezért bosszantó az egész.Sz.patnak!De azért se!(mert nincs 130-am csikkzsebből,pláne karácsony előtt)Persze a nyugati jóban,lehet van.

(#18) vince válasza mrlujoak (#14) üzenetére


vince
őstag

ki volt ez? tényleg nem tudom :B

(#19) mrlujoak
jaa, hogy az apple :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#19) mrlujoak válasza vince (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

...annyi súgok, hogy aláírásomban szereplő két modell (két külön évjáratúak) ICS frissítése... ;)

(#17) Juveman:

Hasonló gondolat fogalmazódott meg bennem is. Persze tények ismerete nélkül ez masszív spekuláció a részünkről, de ugye az ember túl van már pár "tapasztalaton", és az bizony azt súgja, hogy a gyártó kiváratja a WP7-et, amíg jól meg nem "szedi" magát a WP8-ból...

Sajnálatos, hogy ennyire negatív hozzáállás alakult ki a gyártók és a fogyasztók között, de ez mind-mind rossz tapasztalat. Így aztán - sajnos - semmi meglepő nincs már abban, hogy a tudatos fogyasztók már összeesküvés elméleteket gyártanak...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) saiyajin


saiyajin
senior tag

En remenykedtem benne, hogy a vilagvege elott kiadjak, de igy lehet nem is kell. :D
Egyebkent meg nincs 2 honapja, hogy wp-t hsznalok, szoval meg tart az ujdonsag. Jovo ev elejet kibirom meg.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#21) dragoners


dragoners
tag

Én örülnék, hogy legalább frissítik és foglalkoznak ezzel. Androidon a frissítési folyamat lassabb, mondhatni világszinten katasztrófa.

(#22) Davidoff91 válasza Juveman (#8) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Galaxy S2 nem jó alternatíva? Elég jó árban van már, tökéltesen megbízhatóan és gyorsan működik...A frissítésekre meg kár ráizgulni, általában csak elb@sznak valamit az új szoftverekben...:D

Dragoners: Én még 2.3.4-el használom a telefonom, szerintem ez így is fog maradni, nem vagyok kibékülve az új droid rendszerekkel. Egy ismerősöm S2-je pl szarul működik 4.x-el. Az enyém meg hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#23) moleculez


moleculez
veterán

Hat en iden telot cserelek, es ha kijott volna a 7.8 akkor egy L900ra beneveztem vna. Igy i4 lesz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) Napfénysüti

Ki fogják adni vagy márciusban majd bejelentik hogy bocsi de mégse lesz WP 7.8 nektek. ;] :D

Més que un club!

(#25) zsírsámán válasza Napfénysüti (#24) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Vígy ismét bejelentik, hogy majd hamarosan megérkezik...

(#26) Xaels válasza Juveman (#8) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) schawo


schawo
titán

Apu, kezdődik ;]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) Juveman válasza Xaels (#26) üzenetére


Juveman
tag

Oké kösz!Mondjuk Nokia fan vagyok,de beagyaltam.Bogár benn a fülemben. :D

(#29) Juveman válasza Davidoff91 (#22) üzenetére


Juveman
tag

Köszi,de sajnos az S2 is akadt testvérem telóján,valami frissítés után.Berágott azt vett egy iPhone5-öt.Pedig szerette,az a fajta aki megvehet bármit,ha nem akadt volna max. S3-ra cseréli,így....(Ebben a célközönségben szerintem bukik a droid.)Azért kösz.

(#30) shteer


shteer
titán

Ha nokia es ms nem villant jovore valami szamomra elfogadhatot -920 nagyon nem az, akkor bucsu

..szerintem jónak tűnik

(#31) =Mentor= válasza shteer (#30) üzenetére


=Mentor=
őstag

A hozzád hasonlóknak semmi nem jó... A Nokia 920 bőven felveszi a versenyt bármelyik gyártó csúcskészülékével, sőt multimédiás szinten padlóba döngöli őket.

A Windows Phone 7.8-t már rég ki kellett volna adni, ez a rövid és tömör véleményem. Az MS-nak van pénze dögivel, vegyen fel 2-3x annyi embert és kész.

[ Szerkesztve ]

(#32) shteer válasza =Mentor= (#31) üzenetére


shteer
titán

a hozzám hasonlóknak? ezt fejtsd bővebben kérlek
a 920 minden teszt szerint kibszott nehézre sikerült. a 800 is határeset számomra

nem látsz a dolgok mögé... eszükben sincs kiadni korábban

..szerintem jónak tűnik

(#33) Misály válasza shteer (#32) üzenetére


Misály
addikt

Fogd meg egyszer és majd te eldöntöd, hogy nehéz. Tesztekre már rég nem hallgatok.

(#34) stranger28 válasza shteer (#32) üzenetére


stranger28
addikt

Nincs 200 gramm, 185. A 800 meg 142. 920 szerintem pont jó lenne nekem, mert a 800-at kicsit keveslem, néha olyan, mintha nem lenne. :DDD

(#35) Xaels


Xaels
félisten

A HTC-ket meg lehet nyomkodni a Westendben. Igen a 8S és a 8X is kint van. Hátsó bejáratnál az utca szinten.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) kazie


kazie
tag

Én azt nem értem, hogy miért nem mondják el, hogy mit tartalmaz majd a frissítés. Vagy ők se tudják még azért halogatják?

(#37) shteer válasza Misály (#33) üzenetére


shteer
titán

megfogtam, elég nagy :D mint írtam a 800 is határeset, miért fogdozzam a 920at?

..szerintem jónak tűnik

(#38) shteer válasza stranger28 (#34) üzenetére


shteer
titán

nincs 200, nagyszerű :) számomra pl az ipone 5 kellemes tömeggel bír - a L800 még belefér

..szerintem jónak tűnik

(#39) shteer válasza kazie (#36) üzenetére


shteer
titán

szvsz semmivel se többet mint amit eddig is tudunk

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.