Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Kösz az újabb jótanácsot. ;)

Thanos was right.

(#2) boeing válasza Narxis (#1) üzenetére


boeing
senior tag

Kemény. :K

(#3) gYaLo


gYaLo
őstag

Milyenj ó tanácsokat kapunk!
Még jó h utálom mint a xart :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#4) dragonfx


dragonfx
veterán

ezt az örültséget, még a végén figyelni kell kivel akadsz össze neten erre is lesznek kémek beépítve.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) Prof01


Prof01
veterán

Szívás. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6) BiP


BiP
nagyúr

Hát ha ennyi esze van, hogy úgy kezd új életet, hogy a régit folytatja máshol ....
Legalább csinált volna egy új accountot a barma.

(#7) Def26 válasza dragonfx (#4) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, nem véletlenül örültek a nyomozók az iwiw -nek sem... :DDD (komplett információs központ ami vagyonokat érhet)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) kretenallat


kretenallat
senior tag

sztem ha a fuggoseget meg az okozott karokat nezzuk a blizzardot is lecsukhatnak a gyerekkel egyutt... xD

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#9) aram01


aram01
nagyúr

jó tudni az infókat :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) Thodeus válasza kretenallat (#8) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Azért is kötöttek gyorsan 1 vádalkut :D

(#11) hommeros válasza Thodeus (#10) üzenetére


hommeros
őstag

Szép egy süti ez a Blizzard... Itt még egyet is értek velük, csak kérdés, milyen mélységtől adnak ki adatokat.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) -kdM- válasza hommeros (#11) üzenetére


-kdM-
senior tag

ha korozes alatt allsz akkor az alsogatyad szinet is...amugy nem hiszem hogy megerne nekik

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Azért a rendőrök sem piskóták. Hány embernek jutott volna eszébe ez alapján megkeresni a srácot.

(#14) sz.mich


sz.mich
tag

Áh hát ez hatalmas! :C

Csak kp., az ár fix.

(#15) Depression


Depression
veterán

Én meg perelném a blizzardot ezerrel, mert nem volt joga bírósági határozat nélkül kiadni az adatait.

Sőt! Remélem, hogy perel, hisz ha ezt megússzák, onnantól kezdve minden adatunkat szabadon lekérhetnék a rendőrök. Ez nagyon nem jó.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) Nyugdíjas válasza D1Rect (#13) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Biztos ők is WoW-oznak :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) drachos


drachos
tag

Stílusosabb lett volna, ha a rendőrök belépnek pár NPC őrrel, és letartóztatják az online karakterét, és írták volna, hogy érted is jövünk :)

(#18) ChromeX válasza Depression (#15) üzenetére


ChromeX
addikt

amerikába szerintem ez igy mukodik, ott nem nagyon szeretnek ellent mondani ilyenekben a rendőröknek, majd a blizzard biztos kockáztat és inkább nem adja ki az adatokat hátha ellenük is indítanak egy eljárást a nyomozás akadályoztatásáért.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19) vanhalen válasza BiP (#6) üzenetére


vanhalen
senior tag

Hát jah:)

(#20) Eugene Roe válasza BiP (#6) üzenetére


Eugene Roe
őstag

"Hülye vagy?" ;] és akkor mi lett volna a vaci új epic fejessel? :U (no offense)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#21) D1Rect válasza Depression (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

USA, ott kicsit másképp működnek a dologok.

(#22) Depression válasza ChromeX (#18) üzenetére


Depression
veterán

Persze ezt megértem. De ha lenne egy értelmes ügyvédje a srácnak, akkor gazdag emberként jöhetne ki a börtönből, és legközelebb a játéküzemeltetőknek is lenne mire hivatkozniuk, hogy szívességből miért nem adják ki az adatokat.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#23) Realradical válasza Depression (#15) üzenetére


Realradical
őstag

Magyarországon sem működnek másképp a dolgok, nem egy hatósági megkeresésnek kellett adatot túrnom, mind a régi, mind a jelenlegi munkahelyemen.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#24) BiP válasza Eugene Roe (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

(none taken) Főleg, hogy nem értem, mit mondasz :), nem wow-ozok.
Biztos nagy lemondás lett volna a részéről, ha már sokat játszott a karakterével, de ezt most csak magának köszönhette.
Kell még jópár ilyen eset, hogy az emberek felfogják, hogy elég mély digitális lábnyomot hagyunk magunkról nap mint nap, ami lekövethető. Ha pedig valaki tilosban jár, legalább esze lenne...

Depression: szerintem a játék eula-jában benne van, hogy az adatait a hatályos adatvédelmi törvényeknek megfelelően kezelik. (Ami gondolom tartalmazza azt is, hogy nyomozás esetén kiadható. Nem tudom, csak tippelek.)

[ Szerkesztve ]

(#25) ollie válasza Depression (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hivatalos rendőrségi megkeresésre olyan nincs, hogy nemet mondjon bárki, így a Blizzard sem tehette. Ez a törvény, és nem csak Amerikában, hanem itthon is. Olyan hülye ügyvéd meg nincs, hogy ezt az esetet perre vigye.

És ehhez nem kell bírósági határozat, csak egy hivatalos rendőrségi megkeresés. Itt nem házkutatásról van szó.

[ Szerkesztve ]

***

(#26) gabor85 válasza D1Rect (#13) üzenetére


gabor85
őstag

Há most mér, gyakori szokások után kutattak. A WoW-ot meg nem kevés ember ismeri.

Depression: iagzad is van meg nem is; én se örülnék neki ha a netes tevékenységemet kérné le a police, indokolatlanul. És ez a kulcsszó: nem kell olyat elkövetni amiért a hatóság látókörébe kerülhetnénk. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#27) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egyébként iszonyat hülye tanácsot adtatok a cikk címével. Ha valakit keres a rendőrség, annak oka van, és nem kéne tanácsokat osztogatni, hogy hogyan kerülje el valaki a törvényt.

***

(#28) HaaS válasza ollie (#27) üzenetére


HaaS
addikt

Agreed.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#29) Fortissimus válasza ollie (#25) üzenetére


Fortissimus
őstag

"Nem kellett volna válaszolniuk és végig azt feltételeztem, hogy nem is fognak." - mondta Roberson seriff a helyi Perspective újságnak - "Három vagy négy hónap telt el azóta, hogy elküldtem a kérelmet, és már nem is foglalkoztam a dologgal, mikor megérkezett egy csomag tele értékes információkkal. Nagyon segítőkészek voltak és kedves volt tőlük, hogy ennyi adatot kiadtak."

Maga a rendor mondja, h nem kellett volna valaszolniuk....

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#30) Solicidium válasza ollie (#27) üzenetére


Solicidium
aktív tag

:U ;)

(#31) --Disztroj-- válasza ollie (#27) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Mert annyi wow-os bűnöző van hogy ez a cikk tuti segít nekik :U :DDD
Alapvetően igazad van de kicsit komolyabban vetted a kelleténél :]

Amúgy ha már Hightower
:)

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#32) Vistaboy válasza ollie (#27) üzenetére


Vistaboy
veterán

A cikk címét poénnak szántam, ahogyan a korábbi esetben is. A legkisebb mértékben sem akartam senkit sem erre biztatni. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) keIdor


keIdor
titán

Jobban járt, a kanadai börtönök sokkal kulturáltabbak.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) TazLeacher válasza keIdor (#33) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tapasztalat? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) Thodeus válasza keIdor (#33) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Sokáig nem élvezheti az ottani celláját.

(#36) HaaS válasza keIdor (#33) üzenetére


HaaS
addikt

Van net:)?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#37) mephi666 válasza Depression (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

annyira nem értek hozzá én sem, hogy kint hogy megy, de bevett szokás, hogy szerződés megkötésekor a "mindenkori felhasználási feltételek"-re hivatkoznak, amit az adott cég kénye-kedve szerint módosíthat akármikor... (persze elméletben nem a felhasználó kárára...) és ilyen egyedi esetben csak bebiggyesztenek egy pontot, hogy: "bűncselekmény fennállásának gyanúja esetén 3. félnek adatot szolgáltathatnak ki a felhasználóról" ezzel rövidre is van zárva a téma és, ha később is hasonló lesz, lehet, hogy nem hónapokat kell várnia a rendőrségnek, hanem csak pár órát... gondolom blizznél jól átbeszélték a dolgot, ezért húzták az időt, mert ez az ügy marketingszempontból hasznukra lehet még :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38) Móci


Móci
addikt

Kemény bazzeg...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#39) Tv válasza --Disztroj-- (#31) üzenetére


Tv
senior tag

Lehet, hogy róla van szó. Tipikus Wow függő fejszerkezet :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.