Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) No-kia


No-kia
őstag

nah, remélem jó irányba haladnak ideje lenne fellendülniük :Y :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nem tudom, hogy ezek a rugkapálózások mennyire fognak segíteni a nokián... szerintem sokat bukhattak, hát újítanak, ami rájuk is férne már...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

vagy akár "Xtreme good assembly/Xtreme good quality" is lehetne... :DDD ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

xpressseries?

There's an app for that

(#5) Dyingsoul válasza bolondember (#3) üzenetére


Dyingsoul
veterán

vagy csak simán Xpensive ;] ;] ;]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

az asus már egy ideje használja az x-series-t :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Ezek szerintem GPS-re kihegyezett készülékek lesznek,a CSeries pedig a Kamerára kihegyezettek lesznek(nagy látószögű jó minőségű kamerák,Xenon vakuval,CCDA érzékelővel,hmmm,de jó lenne!)

(#8) andris0116


andris0116
csendes tag

Szerintem a Cseries és az Xseries közül az egyik valőszínüleg az Nseriest fogja pótolni,mert ha jól belegondolunk lassan elfogynak a számok :) N95,N96,N97,(???N98???N99???) és ugyhogy lehet,hogy akkor nem is lesz N98 vagy N99,majd valamikor,hanem befejeződik az Nseries.

Nemtom kinek kellet "SÁRGA KAZETTÁS NINTENDO" de van nekem priviben keressen meg aki kiírta valakinek az aláírásában láttam. Nokia N95 Plum

(#9) hans87 válasza andris0116 (#8) üzenetére


hans87
tag

Elképzelhető. Az N7x sorban meg pl. már elfogytak a "helyek". Vagy az N79 után jön az N74?
(Amúgy sem lenne nagy baj, ha vége lenne az N-series-nek. Legyen helyett pl. X-series, de fejlesztésekkel tele.)

Egyébként, lehet az egyik series lesz a Nokia Mameo-s agymenésének a neve?

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#10) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Vagy szövetkeznek az ibm-el, és jönnek a szerveralapú nokia telefonok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) No-kia válasza hans87 (#9) üzenetére


No-kia
őstag

N74 nem lehet :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#12) attisx válasza No-kia (#11) üzenetére


attisx
addikt

Bizony, a 4 -es szám körüli babona miatt nemhogy N74 nem lesz, de semmilyen más 4-est tartalmazó tipus szám sem. :K

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13) plus44


plus44
veterán

Csak nem beindult a Nokia? Hajrá!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Remélem ütős cumók érkeznek majd, várunk mindent szeretettel a Nokiától, mert kissé befásultak...

(#15) bolondember válasza andris0116 (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vagy csak simán pl.: "N95 classic"..

mert ilyet is láttunk már... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) nobika1


nobika1
tag

Hajrá Nokia;) Még mindig a finnek a legjobbak és azok is maradnak...

06-70-419-1638

(#17) Karma válasza bolondember (#15) üzenetére


Karma
félisten

Meg három számjegyűek is lehetnek. Ugyan már, biztos megoldják.

nobika: LOL :))

“All nothings are not equal.”

(#18) bolondember válasza Karma (#17) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, azok inkább internettáblák szoktak lenni (vagy mi a jó kifejezés erre... :B )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19) D4rkAv3ng3r válasza nobika1 (#16) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Már rég nem. Mióta ráállt a szabvány symbian s40 és batártelefonok, meg a tucat XpressMusic telefonok gyártására van azért veszteségük. Samsung és LG meg jön felfelé. Mondjuk a Samsung rendre kiad ugyanabban a kategóriában egy Nokia verő telefont. Még symbian okostelefon téren is. Érintős téren meg egyértelmű a fölény.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.