Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Kár, hogy nV driverkereső szerint notebookra nincs is ez a verzió, csak a .48. :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) Csabis


Csabis
aktív tag

A Hot Fix.. az mindig külön kell keresni nem fogja a driver kereső feldobni.

(#3) Predatorr válasza Csabis (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Asztalira simán jön.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) ChipKng válasza Predatorr (#1) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Pedig az osszes nvidia driveres cikkekben allandoan megjegyzik:
"A mobil GeForce-oknál a notebookgyártók döntésétől függ, hogy az adott gépre telepíthető-e a hivatalos meghajtó."

[ Szerkesztve ]

2B OR NOT 2B that is FF

(#5) mcs


mcs
veterán

Durva, hogy mennyire sűrűn, és mennyi hibával dobálgat ki drivereket az NVidia, mint akinek elgurult a gyógyszere. :)

(#6) Prof válasza ChipKng (#4) üzenetére


Prof
addikt

Na ja hacsak direkt nem engedi telpiteni maga az Nvidia driver mert mar nem tamogatja a 9xx-nel korabbi GPUkat...

(#7) BerserkGuts válasza mcs (#5) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:(( hát elég idegesítő ati-ról ezért váltottam nv-re mert annak idjén meg velük voltak driveres gondok

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#8) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Amúgy nem lelem én se :(

bár se nem apexelek se nem starwarsozok már szerencsére :DDD Csak akkor ugye a BFV amit érinthet talán de ott nem volt bajom de a GTAV kilépked hiba üzi nélkül

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#9) Predatorr válasza mcs (#5) üzenetére


Predatorr
őstag

Én pár éve vettem észre, hogy valószínűleg átvették az AMD meghajtókészítőinek nagy részét. :D :W De tényleg, jó pár éve az ember feltett egy drivert, és évekig elfutott azzal minden játék, így aztán megint csak az a következtetés adódik, hogy az internet elterjedésével sokaknak szükségük van gépeink erejére, "ingyé'". Az nV driver is tele van kémprogramokkal.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10) mcs válasza Predatorr (#9) üzenetére


mcs
veterán

Nálam mondjuk még eddig nem fordult elő komolyabb galiba, de elrettentő, hogy mennyi panasz esik a mai NV driverekre. Meg merem kockáztatni, hogy az AMD driverei perpill stabilabbak. :D

(#11) wednesday


wednesday
őstag

Fel is teszem. A FIFA tényleg összeomlott mostanában.

(#12) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

GTAV 2k 4k vagy BFV nagyobb memória használatnál jelentkezik hogy 5-10perc játék és piff kilép.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.