Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Hieronymus válasza UnA (#100) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez is egy megoldása a problémának. :D

A viccet komolyra fordítva.
A gyilkos galóca olyan fehérjét termel amit nem tudunk lebontani az étkezés után. A tejfehérje anyagcsere zavarban szenvedők, számára a tej hasonló hatású.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#102) scream válasza Hieronymus (#101) üzenetére


scream
veterán

Én anno kazein (tejfehérje) érzékenység miatt lettem tápszeres baba, aztán egy elég szigorú kúrával lett szépen, nagyon lassan és fokozatosan visszavezetve a tej az étrendembe. Szerencsére sikeresen.

De elvileg sokkal kevesebb embert érint az érzékenység is, mint pl a laktóz intolerancia vagy glutén érzékenység.

(#103) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha CV, én itt szoktam összerakni, első oldal ingyenes, utána 20 EUR/hó (persze az első hónapban le is mondhatod).

ChatGPT elég hasznos az optimalizálásában.

A pénzt meg megéri, mert ha ez miatt kapok 100k-val többet fizető állást, akkor már csak első pár napban megkerestem rá pluszban (!) a pénzt. Onnantól meg csak jó :)

Mivel IT területen dolgozom, csak angol CV-m van, ahova direkt kérnek magyart, oda be se küldöm, tudjanak már angolul legalább ennyire.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#104) swtrooper válasza Fecogame (#103) üzenetére


swtrooper
csendes tag

Tetves szar állami cégek de utálom az összeset.

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#105) ricshard444


ricshard444
veterán

Én is bemondtam anno ezt egy nem túl magas szellemi szintet elváró gyárnál, hogy miért szeretnék én itt dolgozni? Hát mert kell a pénz, számláim vannak.
Itt elbuktam, mondták, hogy ez komolytalan hozzáállás.
Micsoda, az igazság komolytalan? Senki nem gondolhatja, hogy egy gyári droidnak örömmel tapsikolva, nagy motivációkkal megy neki az ember...

Elötte pedig ugyanezen a melóhelyen tesztírásnál, ami szimpla matek volt és logika, rólam másolt végig egy 1 bites emberke (de kedves volt, megkérdezte másolhat -e, mert nem érti) és beközölték, hogy én megbuktam a teszten, de aki másolt azt felvették egy egész jó pozícióba sori munkáshoz képest, mert kiemelkedő lett a tesztje. :D

Haverom, aki ebben a gyárban van már 10+ éve, mert nem akar dolgozni és itt nem is kell, konkrétan 2x annyi fizut kap azért, mert járkál a raktárban, mint én aki egy irodában robotol reggeltől estig, közben még raktáros is vagyok.
Néha a bepunnyadás jót tesz a pénztárcának, ha már a léleknek és a tapasztalatnak nem feltétlen. ;]

Vannak dolgok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.