Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Az első képek alapján nagyon nem jött be, de tudván,hogy az effecteket ki lehet majd kapcsolni, még a végén egész jó kis részt kapunk. Nincsenek nagy elvárásaim az előző részek után, így csak óvatosan a kijelentéssel,de azért kíváncsian várom.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) markknight


markknight
veterán

Már messziről látom, hogy ennek is tré lesz az irányítása.

(#3) BusinessGuy


BusinessGuy
őstag

Ezen mi készült eddig? Ezen a szutyokeffekteket leszámítva kb megmondhatatlan hogy új rész és nem NFS HEAT-et nézi az ember. Ugyan aza röhejesen primitív fizika és irányítás a driftelgetéssel. Közben 2022-ben még mindig ott tartunk hogy ha épp nincs giccsparádé esti fények és tükröződés akkor kb jóindulattal szép az egész miközben egy élettelen térképen mászkálhatunk ahol maximum 1-1 alibi autót betetteka "forgalomba"...
Szomorú hogy eznem fog bukni, az NFS széria eddigi legalja lesz.

(#4) k-adi válasza BusinessGuy (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

:K :K :K

(#5) homerhamm válasza BusinessGuy (#3) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez a játék a fiatal (Z generáció, 15-17 éves) célközönséget akarja elérni. Hááát...

markknight: Akkor próbáld ki a Crew 2-őt, hát annak gumiirányítása van. Botrány. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) markknight válasza homerhamm (#5) üzenetére


markknight
veterán

Ne büntess Ubisoft gémekkel, annyira csúnyát nem mondtam :D

(#7) Damateo


Damateo
aktív tag

Engem vizuálisan az Arcane sorozatra emlékeztet. Ha jól fut Steam Deck-en lehet megnézem.

(#8) mrbego


mrbego
aktív tag

Inkább az Underground 2-ből csinálhatnának egy Remastered kiadást. Ez úgyis az utóbbi idők divatja, hogy felújítanak régi gameket.

Üdv, P

(#9) Találtgyerek válasza lofagi (#1) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Múltkor valaki azt mondta, hogy mégsem lesznek kikapcsolhatóak ezek az effektek.
Én is örülnék, ha kikapcsolható lenne végül.

06-3o/9759I39

(#10) lofagi válasza Találtgyerek (#9) üzenetére


lofagi
addikt

Biztos lesz olyan , amit nem lehet majd, de talán ezeket a boostolós felvillanásokat lehet majd. Valamelyik videóban mintha még említették volna is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11) Találtgyerek válasza lofagi (#10) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az is valami, ha ezek a szárnyak nem villannak be. ;)

06-3o/9759I39

(#12) Mishita


Mishita
tag

Ezt telefonra is ki adhaták volna :D

(#13) k-adi válasza Mishita (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát... lehet eredetileg arra tervezték... :B

(#14) yagami01 válasza Találtgyerek (#9) üzenetére


yagami01
aktív tag

Ja, a füstöt írták asszem, hogy az nem. De a füstöt eddig is testre szabhattad, illetve a trailer-ben volt nem rajzolt füst is... szóval ezt is majd meglátjuk. Az eddigiekből azt mondanám, hogy amit írtak, hogy nem kikapcsolható, az is az lesz.

(#15) Találtgyerek válasza yagami01 (#14) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A próféta szóljon belőled! ;) Úgy lenne az igazi, hogy ezek az effektek csak bekapcsolhatóak lennének. Szerintem kisebb rétegnek tetszik, mint akinek nem. Legalábbis az itteni fórum alapján ezt szűrtem le.

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.