Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) 04ahgy válasza #51736960 (#22) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tudod, én mikor szoktam nevetni? Amikor az ilyen autóst gázolja el a vonat... Az ilyen ''vesztes'' fajtát. Tudod, lehet, hogy amikor te vagy a kocsidban, a gyalogos meg az út szélén, akkor ő a ''vesztes''. De van olyan is, hogy át kell menned az útátjárón, és ott bizony a mozdony az erősebb. Aki a gyalogost lecsapja, az felvág azzal is, hogy a piroson hajt át.
Én meg kimondottan tudok örülni annak, mikor a vonat elgázol egy autóst, aki a piroson áthajt. Ilyenkor érzem azt, hogy az élet igazságos, és szelektál. Aki a szabályt betartja, az túléli. Aki nem, annak csúnya, és meg nem siratandó vége lesz.
Mozdonyon utazva szeretem nézni a koszorúkat, és a friss balesetek mellett esetleg gyertyázó rokonokat. Az utóbbiakat sajnálom, nem tehettek arról, hogy valakit ismertek, aki pont úgy gondolkodott, mint Te is, kedves Loveless...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.