Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) proci985 válasza don_peter (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"Volt ezeknek egy sorozat számuk is amire nem emlékszem és abból is a jobbikat kaptam ezért lehetett szanaszéjjel húzni" igen, a legendás FPOsok egyike:)

"Pesten a srác (egyébként itt a prohardveren van boltja) azt mondta gyárilag ajánlott a 3.2GHZ fesz emelés nélkül nekem ment 3.6-on." így okés.

tudom mennyibe került a ninja akkoriban. viszont a topikban max a vízhűtésesek tudtak 40 fok környékére menni 3.6 körül. légen meg 70fok már bőven jó volt 3.6nál. kivéve persze az a különleges darab, ami egy hyper tx2vel megfutotta a 3.6ot... ez volt az említett "w1zzard féle" darab. és tudomásom szerint abból az FPOból volt még pár darab itt a ph!n, ezek szerint az egyik a Tied volt.

szóval: bocsánat, hogy megkérdőjeleztelek, de a q66osok kb fele amiatt nem futotta meg a 3.6ot, mert nem lehetett őket rendesen lehűteni. azaz 85 fok alatt nem lehetett őket tartani, a legjobb léghűtéssel sem. értsd, baromira melegedtek. a Tied tényleg kb a 100ból 1 illetve 1000ből 1 darab volt. normál esetben 40 fok max valami brutális víznél reális.

ja, tényleg nem volt a legerősebb, volt 100-110ért a q6700, meg már kijött 1000usdért a qx9770. egyébként én is akkoriban vettem a saját q6600amat (07/12/29).

a 8800GTXnél írtad, hogy a kártya voltmodos, úgy meg az teljesen hihető érték. meg olvastam anno azt a leírást:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.