Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) giigz


giigz
veterán

Igen, tetszett. :C Jól átlátható, jók a diagrammok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) gtamate2


gtamate2
veterán

Nem rossz cikk, csak valahogy úgy érzem hogy se eleje, se vége. Azért az a 88gtx-et jól lehűtötted :)

*Sn0w

(#3) Gude


Gude
senior tag

Fagyos kis 8800gtx!Nekem tetszett a cikk.Gratula :U :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) norbitális


norbitális
tag

Jó írás de egy kicsit rövid.
A ventik faszák nekem is van egy ilyen a procimon. :R

(#5) don_peter


don_peter
senior tag

A proci nem a legjobb azt le kéne cserélned. Egy Q6600-al én 15530pontot csináltam 2006-ban.
A cikk egyébként jó.
Az 8800GTX MSI kártyával vigyázz mert már egyet nekem is siekrült szétküldenem úgy 2éve :)
Elég labilis. Az ASUS is elég labilis volt. Az EVGA viszont baró.
Az én GTX-em amit maxon birt.: 704/1750/2376 idle.:1,75v load.:1,65v
Eszméletlen egy kártya volt! :DD

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó kis cikk, nekem is az jött le, hogy 3,5 körül van értelme járatni a procit max.

Pár apró trükköt azért hozzátennék:
Amikor a képeket beilleszted a ph! motor csinál belőle egy 400px széles változatot, ami picit elmosódottabb. Itt be tudod illeszteni közvetlenül is, az eredeti képeid sokkal tisztábbak, és az írásban bőven belefér a 600px-be.
Stabilitáshoz: Én egy ideje a CPU-t vagy Intel Burn Test-tel vagy LinX-el tesztelem. Jobban befűtenek a procinak mint a "klasszikus" progik.
GPU-t Furmark-kal alias szőrösfánkkal érdemes meghajtani.

(#5) don_peter: Teljesen rendben van ez a proci, a Q6600 szerintem már nem egy jó vétel 25+ eFt-ért száz évesen és használtan.

[ Szerkesztve ]

(#7) torma1981 válasza don_peter (#5) üzenetére


torma1981
veterán

Naa nekem 2.5 évig volt MSI 8800GTX OC-m és semmi gond nem vele. Elég halk volt. Brutális ára volt amikor vettem,de megérte. :) Jól sikerült széria volt a 8800. Most cseréltem le egy 5870-esre.

[ Szerkesztve ]

(#8) frescho


frescho
addikt

Ezzel a geppel tuninggal meg ma is elfut a jatekok zome normalis felbontasban. Ugyesek vagytok.

Az egy hetet en maskent hasznaltam volna ki, elvegre kockulni szulok mellett is lehet...

https://frescho.hu

(#9) Taranti


Taranti
senior tag

Az én E7300-am is 3400-3500 körül fulladt ki (szigorúan alapfeszen), úgy látszik, ennyit tud a többsége. Viszont a szorzót visszavenném egészre, PH! tesztből kiderült, hogy feles szorzóval némelyik proci kevésbbé tuningbarát (hátha kevesebb +vcore kell!).

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#10) boczko1


boczko1
csendes tag

jó kis teszt, énis eljátszottam ugyanezt, ugyanígy egy e7200 as procim van viszont én a szorzót levettem 9 re így sokkal stabilabb kisebb feszen a proci én napi használat mellett alap feszen használom 3.2ghz en egyszer énis eljátszogattam hogy meddíg birja nekem a max ami intel burn tesztelve stabilan futott a következő volt 1.54 v 8x os szorzó és 4.5ghz, de itt már brutálisan melegedett ha lett volna vízhűtésem szerintem elment volna az álom 5ghz ig eszméletlen tuningpotenciál van ezekbe a kis procikba

(#11) Cruiserke


Cruiserke
tag

A E7200 jóval töbet tud inkább az alaplapom nem túl tuningbarát. más proci húzásábol is erre kovetkeztettem.

Köszi a tippet megnézem egészes szorzón is:D

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#12) proci985 válasza don_peter (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

felesleges a csere:)

q66osokból 3.5öt ki lehet hozni általában, de oda már valami komolyabb hűtés kell (min 10k), házszellőzés is kritikussá válik, nomeg a lapnak se árt bírni a terhelést (min hat fázis, lehetőleg fethűtéssel). másrészt meg általában az összes ment már pár évet (és ki tudja milyen körülmények között), árukat is egész jól tartják... ettől függetlenül a sajátomat imádom, de amikor én vettem két és fél éve, akkori még ár/érték/teljesítményben minden mást vert.

játékok meg általában két szálnál többet nem terhelnek, szóval a négy mag csak játszani fölösleges, bármit is mond a trémárk (vannak kivételek, pl a GTA4, de nem sok).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) don_peter válasza torma1981 (#7) üzenetére


don_peter
senior tag

"Naa nekem 2.5 évig volt MSI 8800GTX OC-m és semmi gond nem vele."
Mert nem feszelted és nem húztad szénné. Itt azt értem ha komolyabban tunngoltad volna elfüstölt volna neked is. Tehát a további tuningolása a gyári OC felett labilis.

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#14) don_peter válasza proci985 (#12) üzenetére


don_peter
senior tag

"q66osokból 3.5öt ki lehet hozni általában"
Alapból fesz emelés nélkül ment az enyém 3.6GHZ-n
A deszka tényleg számít, nekem egy Gigabyte X38-DQ6-os lap volt a - Q6600 prockó alatt. Egy Synthe Ninja tornyhűtés volt rajt ami 24fokon tartotta a prockot alapon és 35fok körül nyünyörgetve.
Egyébként 4GHZ-et lehetett belőle kitaposni bár oda már tényleg kellett hűteni.

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#15) proci985 válasza don_peter (#14) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

akkor kifogtál egy nagyon jó darabot. 3.6ot kb a felükkel lehetett légen elérni, VID alatt nagyon kevés futotta meg a 3.6ot. 35 fok gondolom 2.4es load volt:) 4.0ás primera pedig tényleg csak egy pár darab volt képes. a dq6 tényleg jó darab:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Jó kis teszt, tetszett. :)
Látszik hogy 3.5Ghz már elég a karinak hogy kihajtsa.
Ugyan úgy az enyémhez is elegendő lenne a 3.5-3.6Ghz,
csak én nem szeretnék feszt elmelni, szerintem nem sokat dobna
fps-ben az a 300mhz. Az én procim 3.3Ghz-en jár.
Mondjuk kiváncsi lennék hogy egy 3.6Ghz-en járatott,
Quad mennyivel többet hozna ki a karimból?! :F

(#17) don_peter válasza proci985 (#15) üzenetére


don_peter
senior tag

2.4 volt az alap amin nem is nagyon ment soha a proci mivel gyárilag is ajánlot volt a 3.2 feszemelés nélkül. Nkem 3.6on fesz emelés nélkül prime95-el tesztelve stabilan ment. Windows nyugalmi állapotban 24fok nyüstőlve 35fok.

A Scythe Ninja V2 tette a dolgát.

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#18) hülyegyerek válasza don_peter (#17) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Bocs,de a képen egy Ninja Mini szerepel...
Amúgy a 8800gtx-es ventirábuherálós módszerről már írt valaki cikket valamikor anno 4 éve...Én is így használtam az MSI GTX-emet,amíg megvolt.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#19) patex1983


patex1983
őstag

A régebbi Asus 4850 Glaciator hűtését én is hasonló módon oldottam meg, csak én egy Zalman VF-1000 bordájára raktam a 2 db coolink 8 cm-es ventit. Egészen jól hűtött és csendes is volt.

KÉP

X

(#20) don_peter válasza hülyegyerek (#18) üzenetére


don_peter
senior tag

Igen tudom de hirtelen nem találtam meg a nagytesóját. egyébként pont így nézett ki az is csak nagyobb volt!
Szerk:
Nah meg van!

Scythe Ninja Plus
Ez volt nekem 14-es ventivel.
2.5éve ez volt a király. :)

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#21) torma1981 válasza don_peter (#13) üzenetére


torma1981
veterán

Jaaa úgy. :) Bőven elég volt ez is nem hogy tuningoltam volna. Így is elég meleg volt. :)

(#22) hülyegyerek válasza don_peter (#20) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szerintem meg még mindig az egyik legjobb.Attól,hogy a mostani tesztekben nem szerepeltetik.....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#23) vergilx


vergilx
őstag

terhelve sok a vga-nál a 70körüli fok? a 4870-em terheletlenül 68 fokos :DDD

(#24) don_peter válasza vergilx (#23) üzenetére


don_peter
senior tag

Szeritnem nem sok! 90fok körül kezd el aggodni! :)

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#25) proci985 válasza don_peter (#17) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

3.2 feszemelés nélkül gyárilag ajánlva? 4x367es FSBvel (amikor 266/333/400 a szabvány)? erre azért nem vennék mérget.

a 3.6@ gyári az oké, az 1.200/1.225ös VIDesek közül volt, ami 1.164en megfutotta a 3.6ot (avagy a "w1zzard féle").

35fok 3.6on szerintem kizárt, annyi még egy triplaradis víztől is sok lenne.

annyiban tévedsz, hogy a Ninja nem volt a legerősebb hűtő két és fél éve, az a TRUE/IFX14 volt:). én az utóbbit használtam 2 140m3/hs ventivel, már csak ezért sem hiszem el a 3.6@35fokot. képtelenség, hogy csak 60-70Wot fogyasszon ott a proci, egyébként meg sokkal jobban kéne melegednie.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) don_peter válasza proci985 (#25) üzenetére


don_peter
senior tag

Lehet ezt szőrözni, de sajnos a gépet eladtam már közel 1. 5éve így nem tudom bizonyítani!
Azt gondolsz, amit akarsz én, tudom, amit tudok a többi nem, érdekel.
Megosztom szívesen a tapasztalataimat bárkivel felesleges, lenne hantáznom nem, vagyok már gyerek.
Mikor megvettem a Procit 60eFt-volt, (Volt ezeknek egy sorozat számuk is amire nem emlékszem és abból is a jobbikat kaptam ezért lehetett szanaszéjjel húzni) Pesten a srác (egyébként itt a prohardveren van boltja) azt mondta gyárilag ajánlott a 3.2GHZ fesz emelés nélkül nekem ment 3.6-on. Elhiszed, vagy nem, nem érdekel.
Megvettem ezt a Hűtést rá akkor volt az ára 12800Ft. Rávágtam a gyári helyett és 24fok betöltve a windowst terhelve 3. 6-on 35fok körül (Feljebb is így írtam). Azért írom, hogy körül, mert nem emlékszem pontosan de az bizton állíthatom hogy nem ment 40fok fölé.
"annyiban tévedsz, hogy a Ninja nem volt a legerősebb hűtő két és fél éve"
A Q6600 sem volt 2. 5éve a legerősebb proci csak a következő kategória dupla annyit kóstált.
Mindegy is ha minden egyes szavamat elemezni akarsz úgy is találsz hibát hisz nem vagyunk egyformák és mindenki másképen tesztelt.
Az az érdekes, hogy a 8800GTX tuningomba nem kötöttél bele. Miért nem hisz az is elképzelhetetlen nem? "Az én GTX-em amit maxon birt.: 704/1750/2376 idle.:1,75v load.:1,65v
"

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#27) Boxi88


Boxi88
őstag

"Az MSI mérnökei megemelték az órajeleket 610MHz/2000MHz/1350MHz, de erőseb hűtést nem terveztek rá....:)"

erőseb=erősebb

"Miután újult erővel belevetettem magam a próbálkozásra mindent feltéve egy lapra felemeltem a proci feszültségét 1.5V ra mi nem túl előnyös:)."

A képen 1.456V látható, és itt-ott nem értelmes/összefüggő a szöveg

Amúgy érdekes írás lett, gratulálok hozzá! Csak legközelebb figyelj az apróságokra...

(#28) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hűtsük le!
Ezzel
Ha már beteg - csapágyas
A gyári semmire nem jó, próbáltam azt amit te és alig javult. :(

Szerk: Ja , hogy olvasom h mi volt előtte és utána, így már van értelme! Nálam nem sokat javult anno! Hozzászoktam ehhez a 45-50 fokhoz max AC-vel.
Sajna egy hete meghalt a GTX.en fent láthatod a pótlást. Nálam még megy hála ég.

Grat a cikkhez! :R

[ Szerkesztve ]

(#29) Kolondrum válasza don_peter (#26) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te vagy a GTX-es aki húzta anno. Ugye? Vmoddal! Azzal elmegy 704-en is. A kép a képfeltöltő oldal teljes leállása miatt nem megjeleníthető. Minden Vmodos képem odalett.
Ennyi maradt :W

[ Szerkesztve ]

(#30) Davidof92 válasza Boxi88 (#27) üzenetére


Davidof92
senior tag

Ezt úgy hívják drop. Az én 1.1 beállított voltom is csak 1.056. A biosban állított feszhez képest alacsonyabb. :)

(#31) Kolondrum válasza don_peter (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én most kapok ennyit 3d markban Ultrával Q6600-al, csak bios módosítással. Vmodot már nem bántom túl nagy kuriózum a kari. De azt elárulom van a karinak túlfesz védelme, vagy 3x is belefutottam, egy pillanatra ki is írta a multiméter a 2.xxV-ot. :DDD Kicsit játszottam vele anno! Kicsit plusszal a 723-as mag sem gond, alapon is elindul vele a 3d mark.

Csak neked, más ne is lássa! :DDD

keresem a képeket talán megvannak. HDD csere volt és most látom mik is vannak a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#32) don_peter válasza Kolondrum (#29) üzenetére


don_peter
senior tag

Igen én vagyok!
És sajnos tényleg elvesztek a képek pedig az egyik legjobb leírás ott volt.

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#33) don_peter válasza Kolondrum (#31) üzenetére


don_peter
senior tag

Volt nekem is egy ASUS 8800ULTRA-m de rájöttem, hogy kisebb módosítással a sima ASUS GTX is tudja azt a teljesítményt sőt az EVGA GTX-emet sokkal komolyabban lehetett túl húzni mint bármelyiket. Persze az EVGA volt a legdrágább karim az több mint 200e-be volt! Bukos egy korszak volt az :)
Esküszöm abban az időben mindent szétcsavartam nem volt gond! :)
Volt egy (akkoriban jelent meg) ATI2900XT amint megjelent már meg is rendeltem 97eFT-volt és szanaszét húztam. Látszólag komolyabban lehetett húzni mint a GTX-et de a Crysis megmutatta, hogy a 8800GTX-nél nincs jobb kártya. (Vagy is akoriban!) 16x-os szüréssel is simán elbánt. Imádtam ezt a kártyát! (EVGA8800GTX)

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#34) Kolondrum válasza don_peter (#33) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érdekes de a GTX (jelenleg tesómé) ebben az állapotában olyan gyors mint a sima Ultra alapon (-1-2%). Pedig nem azokon az órajeleken megy, van ami alacsonyabb van ami magasabb. Ha halmokban állnának az Ultrák azt mondom megnézem hol a vége, de így h csak egy van nem ugrok neki. Én a GTX-et 70-be vettem 2007.06.04-én ha jól tudom, kirakatból utolsó darab volt a boltban többet nem hoztak.

(#35) don_peter válasza don_peter (#33) üzenetére


don_peter
senior tag

Most már inkább konzolozom sokkal takarékosabb! :)

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#36) don_peter válasza Kolondrum (#34) üzenetére


don_peter
senior tag

Én az Ultrát is húztam elég jó lehetet azt is csak marha drága lett volna az kinyírnom.
Ott csak a kártyát vettem 1xxe-ért. Már nem tudom de sok volt.
Azt hiszem az ultrát olyan 675/1700/2400 körülire húztam minden erőlködés nélkül, de itt nem feszeltem túl, mert mérések szerint már gyárilag feszelve volt.
Ha jól tudom, olvastam egy külföldi oldalon, hogy a 8800 Ultrán válogatott GPU és Memóriákat tettek, amik magasabb órajeleken is stabilak voltak. Ami kieset a rostán azt a GTX-re tették, és ami arra sem felelt meg azt meg a GTS-re.
Így volt ez a 3 kategória ennyire jó.
Egyébként volt olyan fórumozó, aki a GTS-t Ultra jelein járatta csak ügye a sávszélesség és a memória nem volt egyező!
Mondom az NVIDIA egyik legjobban sikerült kártyája volt eddig. Az újakról nem tudok véleményt mondani mert nem ismerem őket. :)

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#37) proci985 válasza don_peter (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

"Volt ezeknek egy sorozat számuk is amire nem emlékszem és abból is a jobbikat kaptam ezért lehetett szanaszéjjel húzni" igen, a legendás FPOsok egyike:)

"Pesten a srác (egyébként itt a prohardveren van boltja) azt mondta gyárilag ajánlott a 3.2GHZ fesz emelés nélkül nekem ment 3.6-on." így okés.

tudom mennyibe került a ninja akkoriban. viszont a topikban max a vízhűtésesek tudtak 40 fok környékére menni 3.6 körül. légen meg 70fok már bőven jó volt 3.6nál. kivéve persze az a különleges darab, ami egy hyper tx2vel megfutotta a 3.6ot... ez volt az említett "w1zzard féle" darab. és tudomásom szerint abból az FPOból volt még pár darab itt a ph!n, ezek szerint az egyik a Tied volt.

szóval: bocsánat, hogy megkérdőjeleztelek, de a q66osok kb fele amiatt nem futotta meg a 3.6ot, mert nem lehetett őket rendesen lehűteni. azaz 85 fok alatt nem lehetett őket tartani, a legjobb léghűtéssel sem. értsd, baromira melegedtek. a Tied tényleg kb a 100ból 1 illetve 1000ből 1 darab volt. normál esetben 40 fok max valami brutális víznél reális.

ja, tényleg nem volt a legerősebb, volt 100-110ért a q6700, meg már kijött 1000usdért a qx9770. egyébként én is akkoriban vettem a saját q6600amat (07/12/29).

a 8800GTXnél írtad, hogy a kártya voltmodos, úgy meg az teljesen hihető érték. meg olvastam anno azt a leírást:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38) don_peter válasza proci985 (#37) üzenetére


don_peter
senior tag

"viszont a topikban max a vízhűtésesek tudtak 40 fok környékére menni 3.6 körül. légen meg 70fok már bőven jó volt 3.6nál."
Nekem akkor sem volt 70fokos a CPU ha 4GHZ-en nyünyörgettem prime95-el pedig ide már kellett neki fesz nem kevés :)
Akkor lehet csak kurva szerencsés voltam ezzel a prockóval bár meg is vették elég jó áron!
Amikor vettem 60ezer volt és rá 1évre vagy kicsit több nem tudom pontosan 50körül vitték el. Ha jól emlékszem nagyon nagy volt az érdeklődés pont ez miatt a FPO miatt bár mögötte volt még szám is az is számított mert mindig azt kellet lefényképeznem.
Annyira nem értettem a dolgot csak azt, hogy nagyon jó féle procit vettem.
Akkoriban jelent meg az X38-DQ6-os deszka meg is vettem és azzal iszonyatosan képes volt együtmüködni a proci.
Talán életem egyik legjobb konfia volt ez:
Gigabyte X38-DQ6 - Q6600 @ 3.6Ghz - 2GB Kingmax 1066 - EVGA 8800GTX Volt modolt @ 704/1750/2376 idle.:1,75v load.:1,65v Nem volt olcsó konfig :)

A két link amin végig kisérhető a 8800GTX-es tuningolásaim.
8800GTS/GTX/Ultra tuning, voltmod, hűtőcsere
8800GT/GTS/GTX/Ultra voltmod II.

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#39) don_peter


don_peter
senior tag

Lehet a linkeknél kicsit mésként van a kártya mert így mentek a kezem közötta vgák:
ATI2900XT egy ratyi volt
MSI 8800 GTX OC ez meghalt nem bírta a tuningot
ASUS 8800 GTX ezzel nagyon sokat szórakoztam ez nagyon bírta
ASUS 8800 ULTRA ezt nem nagyon nyünyörgettem mert drága volt és inkább továbbadtam
EVGA 8800 GTX ez volt a legstabilabb és a legjobban húzható

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40) proci985 válasza don_peter (#38) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

:DDD

persze, valszeg az ország top3 q6600ának az egyike volt:) az a szám meg ezt bizonyította. és igen, tényleg ennyire szerencsés voltál vele.

emlékszem, hogy akkoriban a jobbak bőven 60k fölött voltak (bolti ár 60), én megelégedtem egy melegedőssel is 10-15kval olcsbban. azóta is vallom, hogy nagyon jó döntés volt. viszont, 1.48 kellett volna 3.6hoz, oda meg már a két ventivel ellátott IFX14 a Cosmosban is kevés volt, 85foknál inkább kilőttem a primeot.

x38ast én nem mertem venni (x38ds5öt néztem, a dq6 baromi drága volt), fórumozók egyrészének nem ment 333as FSB felett, szal maradt a p35ds4. viszont ezek szerint a Tied nagyon jól ment.

ja, így leírva nagyon jó konfigod volt. miért bontottad meg végül?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41) don_peter válasza proci985 (#40) üzenetére


don_peter
senior tag

Túl sokba volt és már fejleszteni akartam volna így döntöttem és eladtam.
Vettem egy PS3-at meg egy Xbox360-at és marad nem kevés pénzem. :)
Játékra konzol, internetre laptop. 23wattal el pécézgetek. :)

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#42) kpal


kpal
veterán

Ez király cikk mikor megláttam meghatódtam mintha az én gépem lett volna :B .Szeretem az ilyen régebbi karikrol szóló irományokat ;) . És a GTX most szépen teszi a dolgát de az enyám sajna kimult.

[ Szerkesztve ]

(#43) Mr.Herold


Mr.Herold
tag

Remek cikk! Kedvet kaptam egy E6700+GTS250 kombóhoz.

{signature}

(#45) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

nekem is tetszett az írásod, de lassan a gtx ek a kukába valók... :O

© asszongya'hogy

(#46) Davidof92 válasza #Morcosmedve (#45) üzenetére


Davidof92
senior tag

Milyen kukába? E5200@3ghz, 8800gtx no oc NFS world BETA teljesen maximumon 1280-ba alig megy 30 alá az fps. Ha meg lesz a víz, húzom a kártyát. Erősek ezek még csak vigyázni kell rájuk.

(#47) #Morcosmedve válasza Davidof92 (#46) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

1920*1200-ba igazából nemhinném oc val se h 10 felett lenne (és ugye ez egy 0-ás béta...)!
netezni meg hd-ra sokat fogyaszt+meleg!

© asszongya'hogy

(#48) Davidof92 válasza #Morcosmedve (#47) üzenetére


Davidof92
senior tag

Tudod, nem kell akkora monitort venni és nincs ilyen probléma. Bár konfigodat elnézve neked sem kell gondolkodni mi lesz holnap... 3 év múlva a te gtx 470-ed annyit fog érni mint most az én 8800gtx-em. Anno vitte a játékokat 1920*1200-ba, 3 év múlva a tied se fogja vinni. :D Régiek, de nem kukába valók. 4850-4830-al felveszik még a versenyt, pedig enyém is 4 éves lesz.

(#49) #Morcosmedve válasza Davidof92 (#48) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

xD de kell :D 24" élvezet...amugy tudom a 9800GTX+OC-m is 1,5 évig volt nálam ennek se lesz sokkal több 2 évnél...ezeket igy kell tervezni!
persze én értem de akkor már sli ben használnám v ha 4850 cf ben!

© asszongya'hogy

(#50) bsanzika


bsanzika
tag

Szép cikk! Gratula hozzá!!

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.