Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Djuree


Djuree
félisten

hát boxon a legjobb jrpg volt nekem (a zenéje még most is csengőhangom), most ps4-em van, arra sajna nincs ez a játék, pedig tuti beszerezném, ingyen meg pláne. akinek kimaradt pótolja be nagyon gyorsan. :K remekmű... :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2) motoflug


motoflug
őstag

Lehet láma kérdés, de LIVE előfizu nélkül be tudom szerezni valahogyan?

(#3) szupermacs válasza Djuree (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Sokan dicsérték, mindenképp letöltöm!

(#4) oriic válasza motoflug (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell hozzá live előfizetés.

Live-Die-Respawn

(#5) motoflug válasza oriic (#4) üzenetére


motoflug
őstag

Elvileg megvettem, bekerült a letöltésekbe. Otthon majd megnézem az Xboxon, hogy hogyan tudok bejelentkezni a frissen kreált accountommal.

(#6) penge111


penge111
addikt

Én is csak dicsérni tudom, xboxra tuti a legjobb JRPG, de számomra még a híres Final Fantasy VI. és VII. részeket is felülmúlta. Mondom ezt úgy, hogy kizárólag JRPG-kel és RPG-kel játszom! :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#7) zannza válasza Djuree (#1) üzenetére


zannza
csendes tag

Csatlakozom, szerintem is az egyik legjobb JRPG Xbox-ra, a FF XIII sehol nem volt ehhez képest, sem sztoriban, sem hangulatban sem pedg játék mechanizmusban. Én többször is végigjátszottam, ami nálam ritka. Nálam csak az FF X übereli.

(#8) speed471


speed471
aktív tag

Szép és jó csak monoton! A hibakról nem is beszélve.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.