Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

na de a Quake atyjai ott vannak e?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) batman91


batman91
őstag

Remélem bejelentenek egy új single player Quake játékot. Jó lenne ha folytatnák a szériát, nagy kedvenceim voltak.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nekem is bár a 4-et nem tudtam végigtolni, mikor kijutottunk a marson akkor kinyírtak mindig, mikor nagy nehezen átment akkor 1 százalékon voltam csak.

(#4) batman91 válasza Heroes fan (#3) üzenetére


batman91
őstag

Ne haragudj, de fogalmam sincs hogy miről beszélsz. :F Csak annyi világos, hogy a 4. részéről van szó. És nem a Marson játszódik, hanem a Stroggos nevű bolygón.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) Scholes9 válasza batman91 (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rapha még mindig elmebeteg szinten játszik. Épp most alázza tox-ot. Remélem a döntőbe oda ér mellé Raisy.
Oroszok, Fehéroroszok bannolva vannak a versenyről. Se Cypher, se base. xorn meg nem tudott elmenni (ő Ukrán)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Heroes fan válasza batman91 (#4) üzenetére


Heroes fan
őstag

Na igen azon, nagyon rég toltam, ez a rész az mikor egy mágnesvasúton megy, és nekünk figyelni kell a dögökre közbe.

(#8) batman91 válasza Heroes fan (#7) üzenetére


batman91
őstag

Na így már világos. :))

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Heroes fan válasza batman91 (#8) üzenetére


Heroes fan
őstag

Eddig jutottam. Volt valami érdekes az éjjel?

(#10) Bennyboy


Bennyboy
őstag

nagyon adnék egy single quake kampányt. Az új doom nekem nem adta, a 3 sokkal jobb volt hangulatra.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#11) batman91 válasza Heroes fan (#9) üzenetére


batman91
őstag

Semmi említésre méltó, legalábbis nekem nem.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#12) Heroes fan válasza Bennyboy (#10) üzenetére


Heroes fan
őstag

Igen nekem is a 3 volt az igazi. Kár hogy nem volt semmi.

(#13) Fitzgerald válasza batman91 (#2) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem a 4 kifejezetten nem jött be, hiányzott belőle az "id touch", amitől az első kettő jó volt (számomra).
Ott volt a friss, ropogós Doom 3 engine, aztán a Ravennek mindig volt egy leküzdhetetlen késztetése, hogy csináljon valamit az éppen aktuális id Tech-el, valószínűleg így született a Q4.

A Quake 3-at viszont nagyon szerettem, először Dreamcast-en játszottam még vele rengeteget, aztán később megvettem pécére. Egy darabig még a Quake Live-ot is nyomtam.
Számomra sokáig a Q3 volt a peak arena shooter, és ez egészen az UT2004-ig így volt.

(#14) Luck Dragon válasza Fitzgerald (#13) üzenetére

Q3A… te jó ég milyen Lan partyk voltak belőle anno.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) batman91


batman91
őstag

Ennyit az új Quake-ről. Pedig reménykedtem, hogy bejelentik az új részt. :(

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Raisy második lett. Nagyon szép eredmény. És a legnagyobb szó az, hogy ő ejtette ki Rapha-t. De a végén K1llsen "mocsok" (ezt nem rosszindulatúan írom) játék stílusával nem tudott mit kezdeni. :) Bár így is döntő mapon dőlt csak el a vége.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Heroes fan válasza batman91 (#15) üzenetére


Heroes fan
őstag

Helyette kaptuk a quake champions-t XDXD

(#18) batman91 válasza Heroes fan (#17) üzenetére


batman91
őstag

Kell a fenének! :(((

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) Heroes fan válasza batman91 (#18) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja nem lett egy nagy vetélytárs semminek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.