Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MK VII


MK VII
veterán

Hát ez jujjjj... :)
Nagyon szép :) Kőne... :P

(#2) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Egyedül a golyóvá alakítható tetszik, de az nagyon! A végén még megcsinálom magamnak is, ha már a star wars projekt befuccsolt :D

(#3) rudi válasza Fr0z3n (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

A golyós akkor lenne halálian meredek, ha önállóan, motorral mozgatva nyílna szét. Egyébként nekem is az tetszik legjobban így a képek alapján, de tapasztalatból tudom, hogy rengeteg mod élőben teljesen másképp hat mint képen.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

:R Animunculus :R

(#5) Fr0z3n válasza rudi (#3) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Annyira nem is lenne bonyolult. Ahogy nézem, központi mechanizmus nyitja az összes panelt egyszerre. Itt jönne a képbe Jones crysis modja, ahogy az nyitja az oldalakat. Valahogy biztos megoldható, hogy azt a központi mechanizmust bekapcsolásra egy motor felfelé tolja. Csak az a kérdés, milyen motor elég erős és kicsi hozzá. De ez csak elmélkedés.

(#6) Zimmy88: Bele kell építeni egy fúrót az akkuval, akkor gombnyomásra menne ki be. Gépet nem is kéne bekapcsolni. Remek ötlet :K

[ Szerkesztve ]

(#6) Zimmy88 válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


Zimmy88
tag

Egy kisméretű akkus csavarozó, és kész :)

FZR2000 ®

(#7) imibogyo válasza MK VII (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Csak nagy kár, hogy nem "zártak" az élek, például a monitor körül.

Nekem ezek közül a Skyrim-es mod jön be a legjobban, bár tény, hogy szerintem is akkor lett volna a legüberebb, ha motoros mozgatású. Anno én is terveztem (egy ettől sokkal-sokkal gyengébb minőségű) Dwemer-láda inspirálta fogaskerekes modot, de végül bele sem kezdtem. :N

Viszont most ez a robotos mod újra felélesztette a régi vágyat. Építeni kéne egy Centurion-t. :B

(#8) MK VII: persze ízlések és pofonok. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) MK VII válasza imibogyo (#7) üzenetére


MK VII
veterán

Nem zártak.. Ez benne a szép.. Nem kell mindennek zártnak lennie.. Élvédővel meg miegymással.. Ebben szerintem pont ez a szép, hogy nem olyan mint amilyet várna az ember.

Ízlések és pofonok.. Nekem pont azok nem jönnek be amik nektek.. :D Nem találok benne semmi szépet.

(#9) kekjjoe


kekjjoe
csendes tag

Animunculus +1 :R

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

A golyós cucc képeken ütősnek néz ki, de élőben gondolom nem volt ennyire guszta, különben biztosan vitte volna az első helyet.

(#11) rudi válasza hemaka (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem a zsűriből max egy-két ember látott ezek közül a modok közül néhányat élőben ilyen-olyan rendezvényen, de alapvetően a képek, munkanaplók alapján értékeltek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) .mf


.mf
veterán

Dwarven Sphere >>>> többi, pont.
Nem is értem, hogy jöhetett ki ez a végeredmény. Monitor mögé épített számítógép, 1. hely, hű de eredeti ötlet és passzentos illesztésű megvalósítás... ja nem.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13) Onadiar válasza MK VII (#1) üzenetére


Onadiar
csendes tag

Személy szerint ennél több kreativitás is kitelhetett volna. Nem rossz, de azért messze van a "tényleg egyedi" megoldástól.

Amiben tudok segítek! Csak kérdezz bátran!

(#14) MK VII válasza Onadiar (#13) üzenetére


MK VII
veterán

Mint már írtam fentebb, ízlések és pofonok.
Nekem az ami tettszik. Engem nem ejtenek rabul az itt-ott nyíló, valami filmbeli hősre emlékeztető hiper szuper házak.
Le a kalappal amúgy a többi modding előtt is, mert teljesítménynek egyik sem utolsó, de, ha én magamnak építenék "házat" a számítógépnek akkor nagy valószínűséggel ilyet építenék. Természetesen nem fogok építeni, mert nem fér bele az életembe az ilyen művelet.

(#15) imibogyo válasza MK VII (#14) üzenetére


imibogyo
veterán

Én az "egyszerűen szép" és a nagyon letisztult modokat szeretem (főleg a "scratch-build" gépeket és főleg ha fából vannak, vagy közük van a fához), de a "sok-munkás" extrémebb modokat is nagyra értékelem, mint amilyen ez a robotos is. Tehát a cikkben szereplők közül nekem ezért a "modding-érték" miatt tetszik az a legjobban az. De ez egy ilyen "zsiráfos történet", jó-jó, de otthonra nem kellene... Viszont a beletett munka nem semmi és elismerésre méltó.

Mint "mindennapi" használati tárgy nekem is a fehér egybeépített gép tetszik a legjobban, csak még itt ott finomítanék rajta, hogy még letisztultabb legyen, mert egy kicsit így olyan hatása van, mint ha a végére "belefáradt" volna a ház finomításába, majdhogynem félkész hatást kelt. Az én "all-time favourite" modom például ez. Kreatív, egyedi, letisztult, szép. Magamnak nem kellene ettől extravagánsabb ház, sőt igazából, amit most terveztem magamnak, már-már túlságosan is szokványos, nincs benne semmi egyedi (katt a képre a galériáért).

A jelenlegi gépem pedig még ennél is unalmasabb (bár még nincs is befejezve). Az össz. egyediség benne az, hogy teljesen passzív (katt a képre a galériáért). ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) MK VII válasza imibogyo (#15) üzenetére


MK VII
veterán

Igen..
Másik topikban már láttam a saját építésű házaidat. Nagyon tetszetősek.
Ha jól emlékszem amit a fiadnak építettél az nagyon tettszik.

A jelenlegi terved valami elképesztő.. Annyi venti abba a házba. A többi alkatrész gondolom passziv lesz és azért akarsz ennyi ventit beleépíteni.

Mindjárt kedvet kapok én is egyhez. Itt a ház mellett az asztalos műhelyünk.. Még a végén nekiállok egy fa háznak.. Úgyis terveztem egy ház vásárlását, viszont így akkor lehet építek inkább egyet. :)
Lehet,hogy nemsokára egy fából épített házzal kopogtatok valamelyik topikban :)
Hogy,ha nem baj akkor egy kis szakmai tanácsot kérek tőled privátban. :R

[ Szerkesztve ]

(#17) imibogyo válasza MK VII (#16) üzenetére


imibogyo
veterán

Persze. Jöhet privátban is. Meg van topikunk is. :K Amúgy nem lesz ennyi venti, csak a tervezés miatt tettem bele, ahogy a radiátort is, mert ez most egy olyan ház lesz, ami "bármit" képes lesz elnyelni. Ezt most megcsinálom és akkor utána leállok a házak készítésével. Ez ha kell passzív lesz (ITX), ha kell bitang munka és játékos gép (ATX), ha kell léghűtéses, ha kell vízhűtéses. Szóval ez most egy ilyen "ultimate" háznak épül.

Ha érdekel itt még találhatsz pár 3d-s tervemet.
Itt pedig láthatsz egy-két régebbi "alkotásomat", faházak is vannak. ;)

Amúgy a fiamnak még nem építettem semmit sem. Még csak 16 hónapos.
A Bogyó és Babócán kívül túl sok minden még nem érdekli. :B

[ Szerkesztve ]

(#18) MK VII válasza imibogyo (#17) üzenetére


MK VII
veterán

Bogyó és Babóca.. Na igen...
Akkor onnan rémlik a fiad.. De, hogy társítottam hozzá egy épített házat.. Hát... :)
Na mindegy.. A lényeg,hogy biztos neki is építeni fogsz majd egyet és 100%, hogy csodás lesz :)
Na majd elkap a gépszíj aztán valamelyik moddingos topikban még találkozunk :))

(#19) imibogyo válasza MK VII (#18) üzenetére


imibogyo
veterán

:R

(#20) Old Cyborg


Old Cyborg
tag

Ismerek egy-két embert aki a Dwemer-es háznak nagyon tudna örülni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.