Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

meh

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) #81733120


#81733120
törölt tag

A B10-ben lesz B20 is, nemde? :))

;]

(#3) tixem


tixem
addikt

Hát ezekért kár volt nyersanyagot, energiát és erőforrást pazarolni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#4) unskillful


unskillful
tag

A címből hiányzik egy "L" betű.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#5) ates


ates
aktív tag

Nem tudom, hogy sírjak v. nevessek.100 - 120 k körül bőven van jobb ajánlat. 150 - 200 euro lenne a reális ár.

(#6) #81733120 válasza unskillful (#4) üzenetére


#81733120
törölt tag

lleg :DDD

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szolgáltatói kínálatban esetleg, illetve nyugaton a Sharp neve még mindig jól csenghet, habár akkor ennyi erővel a Nokia is.. / Jah, ugyanaz a kassza... ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Genova1983


Genova1983
tag

A C10 alsó kávájára simán odafért volna a selfie kamera,felesleges így a felső bevágás.

(#9) Zeki


Zeki
nagyúr

Ehh, a régi szép világban, amikor még a japán DoCoMo kínálatában olyan mobbilok voltak, hogy a bokánkat lefostuk volna, ha csak 1 percre is a kezünkbe kerülhetnek.... most itt egy középszerű vacak drágán. Mint az LG az új telójával.

(#10) atike


atike
nagyúr

.....ha ilyen áron fognak ilyen tudású készülékeket hozni akkor kár volt visszatérni... :(

(#11) Cifu


Cifu
nagyúr

Snapi 630 SoC 2018-ban 300 és 400 euroért?
2700 és 2900mAh-s aksi?

Ezeknek mi a tervük? Bemutatják mesteri szinten, hogyan NEM szabad "visszatérni" a piacra? :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

"...úgyhogy nehéz megjósolni, hogy mennyire lehet sikeres a visszatérő Sharp az európai piacon..."

Nem olyan nehéz megjósolni. Semennyire. Főleg 100 rongy körül, ahol pont most készül a Xiaomi letarolni mindent a Pocophone-al.

(#13) adlersson


adlersson
aktív tag

Sajnos a japánok nem csak mobilgyártásban képtelenek rájönni, hogy egy jó márkanévvel és/vagy egy "Made in Japan" felirattal ma már semmit nem lehet eladni. :(

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#14) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Azt hiszik szimplán névvel eladják majd

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) Graphics válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, valamelyest ezt hiszik, mivel a Nokia készülékei is hozzájuk tartozik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) enginev3.0 válasza Graphics (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sokat nem jelent nekik

Mert ezt még én sem tudtam, pedig én szeretem a telekommunikációt.
Csak azért mert a Nokia is hozzájuk tartozik, még nem fognak több sharpot eladni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Unalmas és drága.

(#18) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Holly Moses!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#19) Matada2.3 válasza Cifu (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az ár mellé a küllem se valami rendhagyó, tud ennél jobbat is a sharp, max nem akar.

Finn the human

(#20) Fred23


Fred23
nagyúr

Remélem, jönnek majd Magyarországra is a jobb készülékeik! Valami hír esetleg erről? A most megjelent AQUOS R2 Compact még kellene is, ha kicsivel erősebb akkut kapott volna. Pedig durva a dupla notch. Több szimpatikus készüléket is látok a kínálatukban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.