Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #86973952


#86973952
törölt tag

Az ára azért egész jó. Lesz kb. 45 ezer itthon. Formailag sem rossz, bár nekem elég furcsák, hogy a bekapcsológomb a hangerő felett van. Kicsit kinézetre erre már igaz, hogy hajaz a Huawei P széria és az E3 felé. Hardver mérsékelt, akksi e tekintetben jó.

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

RAM vajon 512 MB vagy 1GB? Előbbi esetben kuka... :((

B.Cs.

(#3) #86973952 válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elvileg 4GB/512MB. Én azt olvastam, hogy az akksi 1860 lesz csak. Mennyire igaz ez a 2300 mAh?

[ Szerkesztve ]

(#4) Legendd válasza #86973952 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

A hivatalos presskitben ez áll, szóval abban csak nem írnak rosszat :D báááár ha jól belegondolok :P

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#5) tonerz


tonerz
aktív tag

Az én tippem szerint a soc mt6582.

(#6) #86973952 válasza Legendd (#4) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én itt néztem legutóbb. :D

(#7) Obyboy válasza #86973952 (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Az Xperia P-n is ott van a bekapcs gomb.
Nekem lassan 2 éve semmi bajom vele, sőt nagyon kényelmes.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) #86973952 válasza Obyboy (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezért írtam, hogy nekem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9) Csapoati válasza #86973952 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon sok gepen van ott a bekapcs gomb.
Ez a telefon viszont annyira jellegtelen... Tudom, ebben a kategoriaban nem ez a lenyeg, de lehetne Sony, Huawei, vagy akarmelyik masik kinai ceg teloja is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) #86973952 válasza Csapoati (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem a legtöbb telefon jellegtelen. Az mondjuk biztos, hogy a legtöbb telefont az átlagos felhasználó 1 méterről (felirat nélkül) nem nagyon tudja megkülönböztetni a másiktól. Ez erre is érvényes. Ez tökéletesen igaz, talán ebben a kategóriában párosul egy kis puritánsággal is.

[ Szerkesztve ]

(#11) Csapoati válasza #86973952 (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert a markak jol elkulonulnek egymastol. Senki sem keverne ossze szerintem egy Apple-t, Sony-t, Nokiat, Samsungot vagy LG-t egymassal. A kisebb kinai gyartok mar mas lapra tartoznak (a Huawei is eleg sonys).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) #86973952 válasza Csapoati (#11) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért az erős túlzás, hogy a Huawei Sony -s, főleg ha megnézem a mostani modelleket. Persze vannak átvett dolgok, mint a P szériában az oldalsó gombok. Tény, a Mate 7 esetében van némi hasonlóság, de a HTC felé jobban illeszkedik a kinézete.

Viszont formailag egy Sony, Samsung, LG nagyon egy vonalon hajaznak. Meg kb. mindenki másolgatja a másikat. Régebben sokkal erősebbek voltak az elkülönülések. Már messziről látszott, hogy más - más márka. Most ilyen lehajló kijelzőket ne nézzünk (és hasonló extrákat), mert az más tészta. De hidd el a legtöbb embernek fogalma nincs melyik - melyik, ezt tapasztalom. Apple valóban egy kicsit más, bár most pl. erősen hajaz a Samsung kinézet felé az i6 -val, az Alpha meg nagyon Apple -s lett.

Nokia viszont tényleg más, ezt teljesen aláírom. Arról mindenki látja, hogy Nokia. Már ha még beszélhetünk erről a névről. Elvileg még igen, mert még azzal jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gondolom MT6582M

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Ali G.


Ali G.
senior tag

tetszik a kinézete, de a többi retek :D

(#15) DS39


DS39
nagyúr

elölről Sony, hátulról Nokia, a Home gomb meg FF OS phone koppintás.

ha hozzánk is ilyen jó áron jön, lesz sikere. - visszavonva, most nézem fél giga ram, szevaaasz... :D

ilyen áron ott az LG L65. (igaz szolgáltatónál ennyiért)

[ Szerkesztve ]

(#16) Ali G. válasza DS39 (#15) üzenetére


Ali G.
senior tag

összelegózták a kinézetét :D újra már nem futotta :D

(#17) Garada


Garada
őstag

Egész tetszetős egy telefon szerintem. :D

(#18) Duree


Duree
veterán

Na ez nekem nem tetszik,főleg a fazonja.

duree54

(#19) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

ZTE-nél így 2014-re elfogyott a 480x800-as kijelző? :Y

(#20) Csapoati válasza sing1ep1ayer (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért a Grand X In már 2012-ben tudott 4,3"-on qHD-t (65 ezerért). Ezt a nagy gyártók még ma se nagyon mondhatják el a középkategóriás telefonjaikról...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) dsr


dsr
senior tag

Nekem nem jön be.

(#22) TechData


TechData
tag

Nem tetszik....olyan puritán az egész készülék. Inkább egy AKAI telefont vennék....szebb is, olcsóbb is...és megbízható :)

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#23) Csapoati válasza TechData (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért az AKAI-t meg a ZTE-t egy lapon említeni... nem semmi. :) A Samsung-utánzatok különösen durvák.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) m1lan


m1lan
őstag

Xperia L, te vagy az? :D

@TechData: LOL. Az AKAI-ra nem a megbízható a jó jelző, hanem a hulladék. :D

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#25) Luck Dragon

Ritkán írok ilyent, de ocsmány az egész úgy ahogy van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.