Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az USA-ban. De világviszonylatban?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) ESP23


ESP23
senior tag

Akkor még egyszer,, HAJRÁ WP! :C

(#3) attila8812


attila8812
csendes tag

Bizony, feltor a jo kis cucc :)

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#4) M3oH


M3oH
addikt

Nem gondolom, hogy ennek a bronznak annyira orolnenek. De jel.pill.ban ennyire jok. Talan a W8 hoz vmit. Csak iOs es andriod mellett nehez lesz feljebb torni.

(#5) arn


arn
félisten

1-2%? :) boduletes... ez nem azt jelenti, hogy a win barmit is elert, hanem azt, hogy gyk ketszereplos a piac.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) errorcode06 válasza arn (#5) üzenetére


errorcode06
őstag

Eddig is az volt, lévén eddig sem a winmo, sem a BB nem volt a konzumer piac fő kedvence.
Gondolj csak bele (symbian, droid, ios), ha nem üzleti körökben mozogtál nem sokszor halthattad azt hogy: namost én megyek és veszek pl. egy BB-t.
Gyk, van jópár ismerősöm, ráadásul mostanság már rengeteg helyen megfordulok, és alig-alig láttam/találkoztam BB modellel.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7) arn válasza errorcode06 (#6) üzenetére


arn
félisten

ez ok, csak eddig a tobbiek szazalekosan is egy normalisabb reszt haraptak ki (legalabb osszesitve), most gyk mindenki egyket szazalekon marakodik.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A sok ostoba amcsi is csak azt nézi hogy legyen 2-4 mag , jó sok ram stb pedig a Lumia 800/900 főleg a jelenlegi csökknetett áron egy nagyon jó ár/érték arányú készüléknek mondható.

(#9) szcsi


szcsi
tag

Lassú a növekedés, de szerintem még csak a vihar előtti csend.
Jön a WP8, W8 tabletek, meg W8 az asztalon.
Kis kitartás kell az M$nek és gyártóinak, mert most divat az android, de 1-2 éven belül ez fog változni. Nem is kicsit.
Szóval hajrá! :)

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#10) errorcode06 válasza =Mentor= (#8) üzenetére


errorcode06
őstag

Persze hogy azt nézi. Az emberek 90%-a azt nézi. Ha meg sok pénze van már mindegy, csak drága legyen és tudjak vele villogni.
Egy ideig énis azt néztem, aztán rájöttem hogy nekem sokkal fontosabb az üzemidő és a megbízhatóság, ezért cseréltem vissza a MotoMile2-met az N73-asamra. Most meg egy 6310i-t használok.

Egy ilyen tipusú készüléket mint a lumia800 szivesen vennék, de ezt a kis időt már kibirom novemberig...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#11) Cyberpunk válasza =Mentor= (#8) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Oszt a WP8-tól itt is azt nézik.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Barthezz2 válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De legalább már nézhetik:) Onnantól meg ha sokan megveszik, mert húde milyen a vas, és rájönnek esetleg, hogy azért a WP se rossz, mint oprendszer, és ezután amiatt veszik/tanácsolják másnak, akkor az onnantól a MS-nak csak jó:)

Everybody lies.

(#13) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Lehet.
De Europa igencsak kérdéses.

Egyébként jobban belegondolva ez nem érdem hanem állapot lévén kb 3 rendszer van amit jegyzünk mostanában.(Tudom van bada,tizen,simby,BB,stb de ezek nem sok vizet zavarnak jövőre.)

Droid,iOS,wp7/8

Ebből harmadiknak lenni hatalmas teljesítmény. ;] :DDD

(#8) =Mentor=

"A sok ostoba amcsi"
Erre nincs is mit írni........

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#14) Barthezz2 válasza Brutális eb (#13) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha úgy vesszük igen, mert legalább ott van :D

Everybody lies.

(#15) #16820480 válasza errorcode06 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Persze, mindenki mas a hulye, ostoba sok magos telefonok, meg villogni vagyo felhasznalok. Veletlen semcarrol van szo, hogy egyelore behozhatatlan lepeshatranyban van a rendszer, es aki mar berendezkedett ios-re meg droidra, azok nem fognak csak ugy ugralni. Foleg ha mar bevasaroltak sokat a megfelelo online boltokbol.
Egyebkent ez meg mindig nem feltores, csak egy ujabb konkurens melyrepulesben...

(#16) Brutális eb válasza Barthezz2 (#14) üzenetére


Brutális eb
addikt

Na ja de csak azért mert VAN.
Ezért írtam,hogy állapot.
Holnap csinálok egy L.O.T.Y.O os mobilrendszert és én leszek a negyedik mert a konkurencia vagy kihal vagy kinyírják mellőlem. :DD :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) Cyberpunk válasza Brutális eb (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az jó lesz flasht tudja azt rendelem is elő. :DDD Meg normális multitasking-ot, ablakos megjelenítést. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) pszili8


pszili8
aktív tag

Ez igen,a BB-t leelőzni nagy teljesítmény ebben a helyzetében ;] Ezt kb eddig is tudtuk,eu-ra kíváncsi lennék,droid vagy ios az első?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#19) Xaels válasza #16820480 (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így van. Ha a MS megoldja, hogy az Androidra vásárolt alkalmazásaim plusz költség nélkül átvihessem az ő rendszerük alá talán elgondolkoznék rajta. Nem szeretnék mindent újra megvenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) suckall88


suckall88
tag

Véleményem szerint sokkal életképesebb a Wp mint a droid. Mondom ezt mint Apple fan.
Az omnia 7 megjelenésének idejében próbáltam először,EGYEDI, használható és smooooth :D már az első gyerekek... Android most próbálkozik azzal, hogy ugyan csinálja már a telefon rögtön azt, amit a user akar :) tudom meglehet magyarázni hogy a google sok telefonra csinal rendszert, nem lehet optimalizalni, csak kerdes az, hogy a ref. keszulekeken miert döcög.
Szóval, hajrá Wp, szemem sarkából figyellek :)

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#21) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Hajrá wp. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Erősödjenek. Legyen csak verseny. Azt a véleményt viszont osztom, hogy a droid, és az iOS is (ahogy a WP is) már túlmutat a telefonon. Aki berendezkedik valamelyik "alá" nehezen vált.
Programok, szolgáltatások és olyan + dolgok, amiket sok macera átvinni egy másik ökoszisztéma alá.

[ Szerkesztve ]

(#23) Skeper


Skeper
csendes tag

Szerintem az igazi növekedést a WP8 fogja hozni, most se rossz a rendszer de majd hát ha. Androidot az vesz aki szabadságot és egy töredezett platformot akar. iOS meg az aki szereti a gyorsaságot és képes elviselni a kötöttségeket, bezártságot.

(#24) Lacces válasza pszili8 (#18) üzenetére


Lacces
őstag

Valszeg a droid az első az EU-ban. Mivel az amcsi cégeknek kell a profit és patrióták ezért 1 dollár = 1 euró-val számolnak, így az EU-ban mindig (vámot, adót nem számítva), magasabbak a telók, így az iphone-nak is kisebb a vevő köre.

Skeper, az android mitől szabad oprendszer? Én ahogy használom öcsémét, nekem zártnak tűnik inkább. Gondolok itt a kezelőfelületre. Minden gyártó más-más kezelőfelületet rak rá, ami miatt szerintem nagyon megköt. Én nem érzem annak. Volt kezemben Sony, Samsung, és inkább megkötött volt.

[ Szerkesztve ]

(#25) Ricardo válasza Skeper (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Megnyomkodtam hosszabban a közelmúltban egy Lumia800-t határozottan nem rossz. Majd a WP8 megjelenésével újra szemügyre veszem a rendszert. Sok kötöttségen oldanak. Majd kiderül érdemes e komolyabban foglalkozni vele, és vállani a "macerát" ami a "költözéssel jár"

[ Szerkesztve ]

(#26) oO7 válasza Ricardo (#22) üzenetére


oO7
őstag

és itt van előnye a microsoftnak, hogy az övék a PC piac (ami nagyobb, mint az Android ÉS az iOS együttvéve), az övék a játékos piac (Xbox) és az övék a vállalati szegmens úgy általánosságban... el lehet bohóckodni az Androiddal meg az iOS-el, de a komoly fejlesztések Windows-on (-ra) folynak... és ezek a fejlesztések mostmár át fognak kerülni a Windows-os táblákra és telefonokra is...

(#27) Ricardo válasza oO7 (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd kiderül. Jelenleg droid alá vagyok berendezkedve, és egy csomó olyan dolog van ami kényelmessé teszi a mindennapokat.

Szerk:

Arról nem is beszélve, hogy a baráti körömben, és a családban is elterjedt, így bármi gondom van segítenek, (droid használó létemre sem vagyok nagy szoftverguru :DDD ) és ez szintén nagy fegyvertény.

[ Szerkesztve ]

(#28) Skeper válasza Ricardo (#25) üzenetére


Skeper
csendes tag

Hát igen, szerintem ez nem mostani történet azoknak a felhasználoknak akik már kellően "belaktak" egy rendszert. De egy kis idővel jó lesz, most úgy érzem h egy jó dolgot hoztak létre mobilos téren ugyanezt a PC-nél nem érzem. Én most váltottam androidról és úgy szolván egy fellélegzés volt.

(#29) suckall88 válasza oO7 (#26) üzenetére


suckall88
tag

Gondolod iOs-Osx en(re) nem fejlesztenek "komolyan"? :) hihetetlen szinkronizációs-felhős ökoszisztéma van ám Apple mögött.

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#30) margithid válasza oO7 (#26) üzenetére


margithid
veterán

Ez igy van! Nem hiába rezelt már be év elején google és próbálkozott a két oprendszeres táblagépek majdani bevezetésével (android/wp).
Nekem most asztali gépet kell vennem, de ha jővő év elején lesz kedvező árú win8as tablet, vagy wp8as telefon beruházok egyre.
Androidból kezd elegem lenni, hiába igérték a jelly beantől az akadások lassúlások megszünését, sajnos még mindig vannak. (nexus s)
Mielőtt valaki nekem jönne, hogy gyenge a vas, hasonló hardveresn fut a wp7 röcenésmentesen! És remélem lesz wp8as telefon is 1 GHz-es procival és fél GB Rammal.
Játékokon kivül szvsz mindenre elég.
A megvásárolt appok után meg nem sírok, a voodoo soundot és a neutron zenelejátszót vettem meg, mondjuk hangzásban nem is várok wp8on olyat mint ezen, ezért ezt lehet megtartom zenéthallgatni:) Abban verhetetlen :DD

suckall88

Apple szerintem meg is fogja tartani a részesedését, de androidnak nagyon össze kell kapnia magát, főleg, hogy nincsen elterjedt asztali megfelelője.

[ Szerkesztve ]

(#31) suckall88 válasza margithid (#30) üzenetére


suckall88
tag

-Meg hogy alapvető dolgokkal küzdenek még mindig.
Nálam kistapsot kapott a Microsoft, hogy az első rendszerük milyen jó lett, a nem ide sorolandó Winmobile után. 1 dolog gyengus még, több alkalmazás kell, többet kell fejleszteni, sok program kell.
Meg ezt a készülék támogatást nem így kell csinálni, mint a lumiák esetében. De szerintem ezt még 1x nem merik majd megcsinálni.

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#32) Skeper


Skeper
csendes tag

Nagyon komoly fejlesztések vannak ios-osx-re, ami nekem személy szerint nagyon tetszik az az apple szerepe az oktatásban. Ez nállunk használhatatlan, de külföldön nagyon komoly dolgok vannak ám. Amilyen visszaesés lesz PC fronton olyan előrehaladás lesz mobiloson a Microsoft részéről.

(#33) erneszt96


erneszt96
csendes tag

szegény blackberry :(, annóó akkora volt mint a nokia

jevcsák

(#34) suckall88 válasza Skeper (#32) üzenetére


suckall88
tag

Microsoft időben ráeszmélt, hogy a PC mint olyan...(ezalatt az asztalon lévő hagyományos ház, bill, egér, monitor,windows-t értem) leáldozóban van. Egyre kevesebb PC alkatrész fogy. Mobilon, tableten, laptopon megcsinálta,-ja a jövőjét.

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#35) oO7 válasza suckall88 (#31) üzenetére


oO7
őstag

készüléktámogatás tekintetében azért nem olyan rossz a helyzet mint amilyennek a számok lefestik... ha azt vesszük, hogy egy OS verziónak egy év a "szavatossága" és, hogy a Lumiák az év elején jelentek meg, és az év végén még kapni fognak egy nagy frissítést, akkor lényegében arról beszélhetünk, hogy a készülék ~2 évig támogatva volt és ez nem is olyan rossz...
vagy más szemszöből megközelítve, WP7-nél ugye minden készülék magkap minden frissítést, így az első generációsok is, amiknek meg így a "támogatott ideje" 3 év ami meg már határozottan jó... és itt teljes funkcionalitásról beszélünk minden készülék esetében nem ám úgy, mint az iOS 6, hogy a régi készülékek kb csak a verziószámot kapják meg mint frissítést...

(#36) margithid válasza erneszt96 (#33) üzenetére


margithid
veterán

Szvsz ha nem is lesz már akkora, főleg ha nokia beindul, de lehet jővője BB-nek is.
Főleg ha újabb csak drága készülékeket dobnak piacra! Hasonló profittal kell adniuk a készülékekeiket mint iphone-t az apple, igy a prémiumosabb érzés is megmarad, ráadásul kevesebb készülék eladásával is megfelelő profitot érhetnek el.
Szvsz HTC is erre fázott rá, nyitott az olcsó szegmens felé, nem kellett volna, meg lehet nézni annak is a tőzsdei teljesítményét.
Aki jól csinálja az szerintem a sony, szinte egyféle hardvert pakol a telefonjaiba igy frissítés se olyan mocerás mint más gyártónál.

(#37) suckall88 válasza oO7 (#35) üzenetére


suckall88
tag

Ömm javíts ki ha tévedek, de én úgy tudom, a 7.8 nagyon nem ugyanaz, mint a 8.0

Alma azért csinálja így, hogy a 3gs is megkapja az update-et, mert figyelünk a vásárlóinkra, de jólenne ha újítanának :) meg azért ne felejtsük el, hogy 600 Mhz :), az tulzas hogy csak verzioszamot kap.

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#38) oO7 válasza margithid (#36) üzenetére


oO7
őstag

a BlackBerry nem egy konzumer piacra szánt telefon... a vállalatok akik meg ezresével-tízezresével veszik nagyon nem fogják értékelni a prémiumosabb érzést... egyénként business-class kategóriában meg sokkal inkább egy igényes fém Nokia vagy HTC és nem az a szerencsétlen gagyi műanyag amorf BlackBerry (remélem nem tiportam bele senkinek a lelkébe)...

(#39) oO7 válasza suckall88 (#37) üzenetére


oO7
őstag

mondtam én egyetlen szóval is, hogy ugyanaz a 7.8 mint a 8.0? azt mondtam, hogy a Lumiák durván az egy éves szülinapjukra még kapni fognak egy nagy frissítést és majd jövőre, a következő frissítési ciklusban lesznek már kihagyva, így durván 2 évre húzva a "támogatottságukat"...

(#40) Cyberpunk válasza oO7 (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A BB a teljes qwerty miatt, meg a szolgáltatásai miatt van/volt népszerű. Én még nem temetném őket a 10 elég ígéretesnek tűnik, persze lehet későn jön már. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) suckall88 válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


suckall88
tag

Milyen szolgáltatást nyújt egy BB a többiekhez képest?
Egy rokonom dolgozott a BB gyárban, itt Mo-on, mesélt a minőségbiztosítás hiányosságairól. :)

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#42) suckall88 válasza oO7 (#39) üzenetére


suckall88
tag

Teljes funkcionalitásról beszéltél...

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#43) Cyberpunk válasza suckall88 (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Például levelezésedet titkosított csatornán teheted, egy cégnél ez fontos lehet magasabb beosztásokban.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) suckall88 válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


suckall88
tag

Értem. Köszi.

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#45) vicze válasza oO7 (#39) üzenetére


vicze
félisten

"nagy frissítést" :DD (Elég relatíve lehet nálad a nagy fogalma... Bocs. :U )

Cikkhez hozzászólva, azért ki kéne emelni, hogy US-ben a 2-3%-kal lesz harmadik, ha a BB őszi kampánya nem jön be és a WP8 igen, akkor lesz US-ben talán 3. 2-3%-os részesedéssel. Világ viszonylatban azért még a "nagyon acélos" Badát is meg kéne előzze előbb utána meg a Symbit és a BB-t... (Bár lehet van még más is a WP előtt...)

@Cyberpunk: Ne hagyd ki hogy nem ingyé van az csak úgy alapból. :) (Nálunk céges telóhoz alapból nincs mobilnet, mert levelezni csak BB-vel(meg mocsok drága csomag hozzá) lehet, az meg csak felső vezető kap, még középvezető se...)

[ Szerkesztve ]

(#46) Maxentius válasza margithid (#36) üzenetére


Maxentius
addikt

A Sony csak tavaly pakolt még SE-ként egyféle hardvert (S2) a telóiba, idén viszont már legalább 3 vas van (S1,S3,U8500) és még várható egy negyedik (S4) is... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#47) margithid válasza oO7 (#38) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom, midnenesetre én azóta látom aBB veszőfutását amióta olcsósodtak, pl ez a mostani 60k körüli bb, szvsz nem kellene, akinek bb kell, az adjon áldozzon érte, cserébe mondjuk lehetne ingyenes a bis.

(#48) Sir Ny válasza erneszt96 (#33) üzenetére


Sir Ny
senior tag

szegény nokia :(, annóó akkora volt mint a blackberry

-

(#49) Sir Ny válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


Sir Ny
senior tag

mert más telóval nem -.-

-

(#50) Cyberpunk válasza Sir Ny (#49) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért az nem egészen ugyan olyan. Igaz megkérik az árát, de tény hogy van. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.