Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Nagyon jó írás. :C
Jó ez a játék még mai szemmel is.Miért nem lett folytatása? :F

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Érdekelne a progi. Én a Sacred Goldot kedveltem meg anno, hangulatos volt. Ja, meg nagy kedvenc a M&M széria

(#3) ollie válasza Vandit. (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!
Megszűnt a fejlesztőcsapat (Black Isle), mivel az anyacége (Interplay) csődbe ment.

***

(#4) Thrawn


Thrawn
félisten

Nagyszerű játék, sokat játszottam vele! :R
Nagyon tetszett benne, hogy 6 embert lehet irányítani, akik mind másban jók más kasztúak. :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) Vandit. válasza ollie (#3) üzenetére


Vandit.
addikt

Elég nagy baj. :( Valaki igazán feléleszthetné ezt a jó kis játékot.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6) ollie válasza Vandit. (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben sajnos hiába reménykedünk. :(

Manapság a legnagyobb igény a multiplayer meg az mmo, egy hasonló kaliberű játéknak nem lenne nagy sikere (egy rajongói bázison kívül).

Ráadásul a minap a Bioware-t megvette az EA, szóval valszeg ők is elindultak a lejtőn. :(

Egyébként az ilyen játékok iránt való érdektelenséget az is jelzi, hogy eddig kb. 250 alkalommal nézték meg a cikket, ez egy népszerű témánál már minimum a négyszerese lenne.

[ Szerkesztve ]

***

(#7) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

jájj.. most jól meghoztad hozzá a kedvemet.. pont mikor kezdődnek a zh-k..

Bioware-t meg tényleg megvette az EA?? Elbőgöm magam.. Tényleg, Mass Effect-ről, Dragon Age-ről lehet tudni valamit? Mindkettő ígéretesnek tűnt, remélem az EA nem rondít bele a dolgokba..

[ Szerkesztve ]

in asm we trust

(#8) ollie válasza sghc_toma (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, megvette.

Elvileg persze nem változik semmi, gyakorlatilag az eddigi összes, EA által megvásárolt stúdió előbb-utóbb megszűnt (Origin Systems, Bullfrog, Westwood).

Hivatalos bejelentés: EA To Acquire BioWare and Pandemic

[ Szerkesztve ]

***

(#9) Gave


Gave
addikt

BG3 kéne ...,de nagyon :( :(

(#10) ollie válasza Gave (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nos, még van remény.

***

(#11) drizzt1666


drizzt1666
tag

Ebben vagy az előző részben volt benne Do'Urden bácsi? Haverom akkor esett pofára mikor megcsinálta Drizzt-et mint karaktert és egy résznél pedig a történet szerint is találkozott vele. 2 egyforma Drizzt beszélgetett egymással :DDD

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#12) ollie válasza drizzt1666 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Drizzt a Baldur's Gate sorozatban fordul elő (mindkét részben).

***

(#13) Thelric


Thelric
csendes tag

Az Infinity Engine alá írt játékok nekem a legjobb játékok, amit valaha PC-re írtak.
Az igazi számítógép alapú RPG pontosan ilyen kell legyen. Semmi idióta 3D baromság.
Egy dolog volt a halála ezeknek a játékoknak szerintem: igaz, hogy vérrel-könnyel mod-ok készíthetők hozzá, de hivatalosan nincs pályaszerkesztő. Ha csak a felét meg lehetne valósítani, mint a NWN 1-2 szerkesztőjével ...

Egyébként, ha a fejlesztők-jogtulajdonosok-kiadók stb. nem látnak fantáziát bitmap alapú engine-ben, vajon mi az akadálya, hogy valami lelkes amatőr csapat kezdjen valamit vele?

(#14) Tim82


Tim82
nagyúr

Riszpekt, hogy írsz egy ilyen nagyszerű, de lassan feledésbe merülő játékról. :R

Mostanában az első részt nyomom újra. Bár azt hiszem, félbe fogom hagyni a Baldur's Gate sorozat újrajátszásáért (nekem kicsit jobban bejön a sztori és a karakterek miatt). :)

Elvégre itt van a hosszú hétvége. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15) Gave válasza ollie (#10) üzenetére


Gave
addikt

Remény mindig van . Wikin sajnos csak emlités van róla..semmi konkrétum...számomra egyértelműen a BG1-2 és kiegjeik jelentették az eddigi legjobb rpg játékélményt ...úgy beletudtam flashelni magam az egészbe ...nemrég megvettem nwn2-t ,de sehogysem jön át az a hangulat. :( :( ...még a Dragon Age -ben bízom,hogy vmi BG-hez hasonlót alkotnak...

IWD1-2 is megvan természetesen ,de csak 1x játszottam őket végig ellenben a BG-ekkel...

[ Szerkesztve ]

(#16) ollie válasza Gave (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor próbáld ki a Planescape: Torment-et, sokkal jobb a sztori, mint a BG-é. :)

***

(#17) Gave válasza ollie (#16) üzenetére


Gave
addikt

Jaja..hallottam róla ,sokat dicsérték ...csak sztem akkoriban más kötött le :D

(#18) ollie válasza Gave (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne tudod miről maradtál le. :)

***

(#19) DArchAngel


DArchAngel
tag

Én csak az első résszel játszottam, de az nagyon bejött, sokkal jobban, mint a hasonló stílusú Baldur's Gate.
A kedvenc részem az elf torony volt, ahol a holt elfek szellemei még mindig a megsemmisítő ellencsapást tervezték. :D

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#20) ollie válasza DArchAngel (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Severed Hand-re gondolsz? A második részben is el kell oda látogatni az utolsó fejezetben. Még nem tartok ott, de már nagyon várom. :)

***

(#21) Tim82 válasza ollie (#20) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mire eljutsz odáig, rájössz, hogy a Severed Hand erősen részt vesz a tömbrehabilitációs programban... (mini spoiler ;) )

Jut eszembe, most hol tartasz? Ja igen, ha bármi gond van, írjál privit, 5-6x végigjátszottam (csak azért nem többször, mert a 2. fejezetben a Battlesquare Challenge-nél párszor elfogyott a türelmem már :) ).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22) ollie válasza Tim82 (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

5. fejezet, Fields of Slaughter. Gondolom ez már az 5. vége. Amúgy köszi a felajánlott segítséget. :)

***

(#23) Tim82 válasza ollie (#22) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs mit, de szerintem elboldogulsz, csak ha mégse, akkor... (tisztában vagyok vele, hogy nagy CRPG-s vagy :) )

Jah, akkor most voltál az élőhalott elf-élőhalott ork konfliktus közepén. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24) ollie válasza Tim82 (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"Jah, akkor most voltál az élőhalott elf-élőhalott ork konfliktus közepén."

Így van. :)

***

(#25) Tim82 válasza ollie (#24) üzenetére


Tim82
nagyúr

A vége kemény lesz. ;)

De ha bármit is mondok a helyes taktikával kapcsolatban, azzal a játékélményt rontom. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Nekem a karaktergenerálásnál lefagy a játék, másnak is volt már ilyen problémája?
Ha igen akkor örülnék ha megírná a megoldást.

(És régen ment, most meg akárhányszor feltelepítem lefagy, megvettem eredetiben, de azzal is ugyanez a helyzet. :( )

Jaffa jokes???

(#27) ollie válasza D347HBR1NG3R (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Compatibility módot (és safe módot a játékban) próbáltál? Érdemes még kikapcsolni a hw gyorsítást is a configban, ha be van kapcsolva.

***

(#28) D347HBR1NG3R válasza ollie (#27) üzenetére


D347HBR1NG3R
tag

Ez akkor megoldódott, de most meg win7 alatt azonnal leáll ha tcp/ip játékot indítok, kivéve, ha windowed módban indítom el. Ötlet, hogy mi lehet erre a megoldás?

Jaffa jokes???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.