Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madgie


madgie
titán

Ehhez sincs gyárilag állványgyűrű... ouch :(
Amúgy jól néz ki a kicsike, kíváncsi vagyok, hogy karcol majd (a "régi" 100-as sem gyenge ám)

(#2) Pompi válasza madgie (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Ehhez sincs gyárilag állványgyűrű... ouch"

Valamiből a kínaiaknak is meg kell élni ;]

Feel Good Inc.

(#3) Oliverda válasza madgie (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

Na de hogy már napellenző sincs? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) madgie válasza Oliverda (#3) üzenetére


madgie
titán

Háromcázezeré', viccelsz? :))

(#5) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag

Akkor marad a sima 100mm 2.8 USM. :(((

70-200 2.8 II IS USM???
24-70 2.8 II IS USM??

Ezekkel mivan?

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#6) fairi válasza BLOODSHOT (#5) üzenetére


fairi
addikt

valszeg az 1D mark 4-ygyel jön ki.,az lenne logikus

5 obi kicsit sok lett volna..

őszintén ezeknek az ára olyan lesz h vért pisilsz míg megveszed,ha már a 100 is árát is sokalod :DDD

(#7) sztyui2 válasza fairi (#6) üzenetére


sztyui2
őstag

ÁÁÁ, 300 ropi...
Pedig már kezdtem reménykedni, hogy a másik 100-as makrót váltja(direkt nem írtam régit, pont azért, mert nem váltja :) ), és akkor majd jól lemegy a használtpiaci ára a nem L-es makrónak. Hát sajna nagyon nem így történt... :DDD

(#8) BLOODSHOT válasza fairi (#6) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Köszi h próbálod megítélni h mennyi pénz van a pénztárcámba, meg hogy én mitől pisilek vért, jót nevettem. :DD

Megvenném én az uj macro-t is, de annyira nem érdekel a macrózás. Ezért írtam h akkor marad ez és ezt veszem meg. 200ért még megvenném, mert annyit még szánnék arra hogy L-es minőségben lőjek macrókat.

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#9) fairi válasza BLOODSHOT (#8) üzenetére


fairi
addikt

na mikor kiderül menyi lesznek ezek a frissítések akkor emlékezz rám... ;)
biztos lesz,mivel már nagyon csicseregnek róluk,mindig van róluk rumor

"Ezért írtam h akkor marad ez és ezt veszem meg. 200ért még megvenném"

ha ebayról rendeled és ráírják neked 10 dollár gift és nem bukik le(és tényleg az lesz adobozban),akkor 200k alatt megúszod ;)

(#10) BLOODSHOT válasza fairi (#9) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

1050 USD az ára, ami alapból több mint 200.000. Van kontaktom külföldön de ő 10% ért intézi. az már 220. A vámon nem bukik meg, eddig semmi nem bukott meg (mondjuk csak ruhát veszek kintről).

24-70 2.8 II USM olyan 500 körül lesz szerintem, de ami igazából érdekelne az a 70-200 2.8 is II. Azt olyan 700 köröl saccolnám.

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#11) Dare2Live válasza BLOODSHOT (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Node a gari igencsak fontos, nem egy-két L obi volt aminél komoly gondok voltak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) fairi válasza BLOODSHOT (#10) üzenetére


fairi
addikt

akkor be tudnád hozni kb. azért a pénzért amennyiért akarod....
tényleg most feljebb ment a dollár,195 a hivatalos középérfolyam!!volt ennél már nemrég picit lejjebb azzal számoltam...
régi 100 macro elmenne 90k körül tuti..
70-200 2.8 is II meg fog állni 2300 dolár körül,ami 460k Ft...Persze ezek csak tippek,de az eddigi árazásokat nézzük....

(#13) BLOODSHOT válasza fairi (#12) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

460 biztos nem lesz mert most több a mark I. Ami meg max esik 20%-ot.

550-600 lesz meglátod.

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#14) fairi válasza BLOODSHOT (#13) üzenetére


fairi
addikt

Mo-on nem lesz 460k,de USA-val számoltam,ott annyi lesz ha forintosítunk,persze ez az ember kevés magyarnak lesz elérhető!
Ha bemutatják mindenre fény derül!

(#15) BLOODSHOT válasza fairi (#14) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

és az mikor lesz? :D

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#16) fairi válasza BLOODSHOT (#15) üzenetére


fairi
addikt

október végéről is fecsegtek már,talán 1D mark 4-gyel:)
Türelem obit terem :DDD

(#17) BEE


BEE
addikt

Létezik ettől drágább 100-as makró ?
Már persze nem Zeiss, Hasselblad meg ilyen kuriózumokra értem...

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.