Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

(#25) total90: Van, akit csak ott érsz el. Én sem hittem, de van. Az emberek vágynak a kényelemre, de nagyon lusták. Ignorálni persze elméletben könnyebb, mint megnyitni egy linket, mégis az előbbi megy nehezebben.

(#27) German_TD: Igen, létezik. Ahogy halnak ki az érzelmek, az egyéni vélemény, úgy ez is megtörténhet. Na jó, talán egy kicsit túloztam, de nem hatalmasat :(

Filmek: én sok jó filmet láttam mindkét korszakból. Ne feledkezzünk el arról sem, hogy a régi filmek között is vannak ótvar sz@rok. Valamint nekem nem jönnek be a BS + TH filmek.

Hollywood tündöklése pedig eddig a leghiányosabb fogalom itt. Pénz, népszerűség, nézettség, vagy mi számít?

Yaskatir, írj amennyit tudsz :) Ezekből is csak párat láttam, de azok alapján megnézném a többit is.

A jó film megint egyedi. Én egy kirívó esettel találkoztam. Van egy osztálytársam, aki szerint minden film rossz. Mondjuk ő a Kis vakondra esküszik, és évi átlagban kb egy filmmel bepróbálkozik, de máig nem hiszi el, hogy készült ebben a műfajban normális alkotás is.

Ja és a Viszkis tragikus lett, de pl a kutyás film (amiben a kutya megöl pár embert :DDD ) pedig tök jó és magyar. Ne, ne győzz meg, ez egy vélemény.

(#34) Feketelaszlo: Utaltam is rá, hogy szívesen kitérnék erre-arra a cikkben, de kötött a kezem. Őszinte leszek: magyaron kb 2 percig volt szó arról, amit írtam, aztán végre mi is az aktuális dolgokkal foglalkoztunk. Hazajöttem, megírni a házit, elolvastam a címet, majd' lefordultam a székről. Gondoltam sebaj, akkor erről fogok írni amennyire csak tudok. Ez sült ki belőle. Egyébként én nem olvasok verset iskolán kívül, a szép kifejezések innen ragadnak rám (a latin "nagyon" régen volt) :DD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.