Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz ufonauta #6888 üzenetére

    Igen.

    Ott nem lyuk van, hanem egy "műanyag" lap vagyis védve van.
    Igen autómatikusan bekapcsol az óra.
    Igen autómatikusan eltünik pár másodperc után.
    Igen előhívható a bekapcsoló gomb megnyomására.

    Ezen felül, fel lehet venni a telefont anélkül, hogy kinyitnád, és az ébresztést is ki lehet kapcsolni nyitás nélkül. vagy szundiba tenni.

    Hogy mi vezérli nem tudom.

    Más:
    Nekem 3 tok van.
    Az érdekes, hogy ha nincs a tokba, a telefon csak az előlapot teszem rá akkor nem kapcsol be.
    Ha benne van a tokba, és kinyitom, és egy másik tok lapját teszem rá akkor sem kapcsolt be. Legalábbis nekem egyszer sem sikerült. Olyan mintha a tok hátulja eleje összefüggene egymással.

    -----------------
    Egy hibát azért látok, ha már okos tok.
    Amikor beszélek a telefonon utána nem tudom letenni egyből, mivel mikor elveszem a fülemtöl, a közeléség érzékelő nem kapcsol, mivel le van takarva. Vagyis be kell kapcsoljam a kijelzőt, hogy le tudjam tenni.

    De lehet az egyik tokon, a közelség érzékelőhöz teszek egy lyukat, kíváncsi vagyok mit csinál. Csak sajnálom kilyukasztani, bár eladni nincs értelme. Az még a sima mágnes nélküli tok, ami nem a legjobb választás volt.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

  • debi94

    csendes tag

    válasz ufonauta #6888 üzenetére

    Tehát. Ahogy KKrisz751 is elmonda úgy van.
    Egy müanyag lap védi a kijelzőt.
    Amikor becsukom a fedelet automatikusan átvált a kijelző kis ablakra.
    és pár másodperc múlva elalszik.
    amikor kinyitom automatikusan kiold a kijelző.
    nem kell a bekakcsológombbal feloldani.
    letenni csukott fedélnél úgy lehet, hogy megnyomod a bekakcsológombot erre feléled a kis ablakban a kijelző és le tudod tenni a telefont.Úgyan úgy mint amikor felveszed.
    Vagy amit te is írtál bellításoknál beállítani. hogy hívás szakitás bekapcsologombbal.
    Azt én sem tudom mi vezérli de müködik tökéletesen. Nagyon jó kis tok ajánlom mindekinek.
    A hátteret sajnos én sem tudtam megváltortatni pedig sokat probálkoztam. Nekem is jobb lenne az analog óra de sajnos nem találtam rá megoldást.

    P7 B-609

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés